18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domowa kwarantanna

T3RMINATOR • 2020-02-01, 09:18
Rodzina właśnie wróciła z Wuhan co skutkuje natychmiastową kwarantanną policyjną. Koło drzwi transparenty z tekstem "This is a returnee family from Wuhan, not approach!"


jednoręki-ujeżdżacz

2020-02-02, 13:36
Ale wy pie**olicie o tych chorobach. Żebyście się nie posrali. Wciskają ciemnotę na każdym kroku a wy jak to bydło wszystko łykacie. Pół ludzie- pół debile.

MindBodyLightSound

2020-02-03, 12:59
TranzystorWyklęty napisał/a:

I to jest skuteczne zapobieganie epidemii. A u nas jakiś debil odmówi szczepienia i później wracają choroby wytępione przed wiekami.



Z myśleniem u ciebie krucho, ale może dokształć się najpierw trochę, zanim kogoś nazwiesz debilem.

Dr0mg

2020-02-03, 17:50
@TranzystorWyklęty nie do końca masz rację, na przestrzeni wieków nasz kraj był potęgą bo dobry władca bo to bo tamto, ale nie wiem czy wiesz że u nas Kazimierz Wielki wprowadził kwarantannę i trzymali przyjezdnych w chatach na granicy przez 40 dni, jak nie wyszli to palili z dobytkiem , tak że skoro wrócą choroby to i wrócą sposoby ich zwalczania :v

S.Cat

2023-02-16, 07:11
Tr...........ty napisał/a:

I to jest skuteczne zapobieganie epidemii. A u nas jakiś debil odmówi szczepienia i później wracają choroby wytępione przed wiekami.



Dzisiaj jako nieszczepiony, zdrowy człowiek śmieje się z takich debili. :) Nikogo też nie zabiłem.