18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domofon

pr...........as • 2013-12-10, 11:02
Domofon:

- Witam, chciałabym porozmawiać o życiu po życiu i o możliwości zmartwychwstania, jest Pan zainteresowany?
-
-
-
-
-
- Nie dziękuję, tematykę zombi już przerabiałem i jestem przygotowany na każdą ewentualność ;D

BongMan

2013-12-10, 11:15
Ciekawa sprawa, że wszystkie religie pie**olą o zmartwychwstaniu i każda twierdzi, że jest to możliwe tylko dzięki wyznawaniu właśnie jej, podczas gdy to nauka, którą większość religii neguje i zwalcza, doprowadziła do zmartwychwstania (psa o ile pamiętam, bo na człowieku nie pozwolili gościowi eksperymentu zrobić).

nowynick

2013-12-10, 12:46
BongMan,

napisałbym cokolwiek przypieprzając się o składnie powyższej wypowiedzi, walkę o stanowisko króla sucharów czy coś podobnego, ale stało się to tak nudne i wymęczone, że dawno przestało być śmieszne. Co więcej wręcz oczy bolą od czytania takich komentarzy napisanych dla kilku "pif".

siwaczysko

2013-12-10, 13:37
Za " ;D " na końcu nie ma piwa. I ch*j

BongMan

2013-12-10, 13:59
kkndkkndkknd, powiedz mi, co w tym komentarzu jest nie tak. Gdzie jest niezgodny z prawdą?

pr...........as

2013-12-10, 16:10
siwaczysko napisał/a:

Za " ;D " na końcu nie ma piwa. I ch*j



ale z Ciebie sadysta 8-) winszuję

kovalson

2013-12-10, 20:51
Bongman,

nie wiem czy chodziłeś na jakiekolwiek lekcje religii kiedykolwiek, bo akurat wtedy być może zdarzały Ci się te wszystkie zabawne historyjki, które tak chętnie opisujesz w kawałach, ale średnio rozgarnięty katecheta wytłumaczyłby Ci tę "ciekawą sprawę" w mniej niż 45 minut, ale jako że nie jestem żadnym autorytetem w dziedzinie nauki - nie poczuwam się do wykładania na sadolu, musisz sam poszperać. Widzę za to parę niejasności w Twojej wypowiedzi:

1. Które religie negują naukę?
2. Które religie zwalczają naukę?
3. Skąd stwierdzenie, że wszystkie religie mówią o zmartwychwstaniu?

Twoja wypowiedź jednoznacznie najechała na religie. Wszystkie. Bez konkretnego powodu i przy minimalnym powiązaniu z tematem żartu rottunio. Nie jestem żadnym obrońcą religijnym, bo sam nie jestem wierzący, za to lubię antynomie logiczne podobne do "Skoro Bóg jest wszechmogący i wszechmocny to niech stworzy kamień, którego nie podniesie" itd., ale po kiego wała się pchasz z takimi wypowiedziami? Chcesz coś komuś albo sobie udowodnić?

Plecionkarz

2013-12-10, 21:09
BongMan napisał/a:

kkndkkndkknd, powiedz mi, co w tym komentarzu jest nie tak. Gdzie jest niezgodny z prawdą?


Niech i sobie będzie zgodny z prawdą ale jest na temat który był poruszany pierdyliard razy a mimo to każdy kto o tym pisze myśli, że coś odkrywczego albo ciekawego powiedział.

b1z

2013-12-10, 22:01
@up wy wszyscy
pie**olicie o jakichś religiach, naukowych poglądach, a ja się nadal zastanawiam jak to jest, że gość z domofonem gadał...