18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domino na przejściu ..

~McSadol • 2022-02-23, 08:32
najważniejsze że pieszy miał pierwszeństwo ..


Juzwa

2022-02-23, 08:47
McSadol napisał/a:

najważniejsze że pieszy miał pierwszeństwo ..



Jasne, bo pieszy mógł się spodziewać strzału w dupę auta zatrzymującego się przed przejściem.

Misiek_KRK

2022-02-23, 09:28
domino? po opisie spodziewałem się karambolu a tu dwa samochody i pieszy :(

ququa

2022-02-23, 18:46
Juzwa napisał/a:

Jasne, bo pieszy mógł się spodziewać strzału w dupę auta zatrzymującego się przed przejściem.



Bo debil... ja bym mu dopie**oli próbę morderstwa z premedytacja ..na przyszłość by się nauczył, że jednia jest do jeżdżenia ,tak stawać to on sobie może na parkingu

tottenham19907

2022-02-23, 19:52
Naprawdę ruskom zazdroszczę takiej zimy

mi...........pl

2022-02-23, 20:21
tottenham19907 napisał/a:

Naprawdę ruskom zazdroszczę takiej zimy



A po grzyba ci zima w ogóle?
Kto to w ogóle wymyślił?
Albo masz 12 lat i chciałeś na sankach z górki pozjeżdżać bo innej korzyści to z zimy nie ma - żadnej.

tottenham19907

2022-02-23, 20:35
minimango.pl napisał/a:

A po grzyba ci zima w ogóle?
Kto to w ogóle wymyślił?
Albo masz 12 lat i chciałeś na sankach z górki pozjeżdżać bo innej korzyści to z zimy nie ma - żadnej.


Reasumując twoje słowa, to lepsza pogoda marcowa w zimę, wiatr, chlapa, zaraz będzie robactwo, choroby, jak lato ma grzać, to zima ma zapie**alać śniegiem i mrozem. Akurat jestem po 30 i pamiętam jeszcze, jak zimy wyglądały, wole jeździć autem, jak jest wyż, tj słońce, śnieg, a nie takie papaciaje, a jak mieszkasz w domku i trzeba cały czas drzewo dokładać, to nie moja sprawa. Tak teraz te gówniarze są wychowani jak francuskie pieski, lekko na minusie i już się trzęsie, a ja pamiętam sylwester, gdzie się bawiło przy -20, nikt wtedy nie narzekał i starzy i młodzi. Są 4 pory roku, a nie 2, natura stworzyła, nie ty cymbale za komputerem schowany w piwnicy.

CoJaTamKurwaWiem

2022-02-23, 23:10
tottenham19907 napisał/a:

... jak mieszkasz w domku i trzeba cały czas drzewo dokładać, to nie moja sprawa...



Od razu widać, żeś stary wilk blokowy :facepalm:
Jeszcze z rodzicami mieszkasz czy już na swoich 34 metrach...?

tottenham19907

2022-02-23, 23:26
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Od razu widać, żeś stary wilk blokowy
Jeszcze z rodzicami mieszkasz czy już na swoich 34 metrach...?



Od kilku lat z babcią, ale myślę, że już kilka miesięcy i już w domku z moją narzeczoną) przyszłą żoną, niestety ojciec nie żyje, z matką brak kontaktu, ale ktoś mnie pokochał kilka lat temu i w końcu zamieszkamy razem

MrFalken

2022-02-24, 14:54
ququa napisał/a:

Bo debil... ja bym mu dopie**oli próbę morderstwa z premedytacja ..na przyszłość by się nauczył, że jednia jest do jeżdżenia ,tak stawać to on sobie może na parkingu



zesrałbyś się. Po to są przepisy, żebyś ich przestrzegał. Jak nie znasz, to z parkingu nie wyjeżdżaj.