18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domino na budowie

~Faper Noster • 2017-06-05, 00:24
Polak potrafi!
Początek od 0:23 akcja właściwa od 1:10

evu1

2017-06-06, 17:46
S.T.U_Cummins napisał/a:

Ale jakie to głupie. Sąsiad postawił już płot, a ten musi mieć swój obok, i cało posesje ogrodzoną po swojemu...
Chyba na państwowej posadzie, bo przedsiębiorca to by w firmę inwestował.



Aż się pierwszy raz od dawna zalogowałem, jak zobaczyłem ten głupi komentarz. Napisał to Zenek, co to po pracy na budowie albo magazynie w Biedronce idzie sobie na piwko z kolegami i śmie oceniać, co ludzie robią ze swoją kasą.

Tutaj akurat płot jest ładny, nie powiem. Ale jak ktoś ma kasę i się buduje, to często chce, żeby było "ładnie". To "ładnie" oznacza na przykład to, że ktoś chciałby mieć jednolity płot na całej posesji. Kropka. Jak ktoś wcześniej napisał - kto bogatemu zabroni?

A do tego gamonia, co napisał, że wolałby sobie garaż wybudować, czy wyłożyć marmurem - k***a, pewnie ktoś sobie i to zrobił. Co wam do tego, na co wydawane są CZYJEŚ ciężko zarobione pieniądze?

I żeby nie było, że mi łatwo mówić - sam kupiłem działkę budowlaną w tym roku i postawiłem k***a płot 2 cm obok płotu sąsiada na 2 metry wysokości. Dlaczego? Bo miał tanią siatkę i 5 centymetrowe tuje, przez które wszystko było widać. A nie chce mi się oglądać krzywego ryja sąsiada rano, kiedy będę chciał wyjść na ganek z kawką w ręku i jajami na wierzchu. Nie po to buduje się dom, żeby oglądać z każdej strony twarze, które się na ciebie gapią. Ale co ja tam k***a wiem...