18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom opieki na Tajwanie organizuje zajęcia dla seniorów

GeorgeHarvey1 • 2022-09-09, 17:05

Może testament wyrwie panna

Ukrainski_Król

2022-09-09, 22:39
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Ale z tymi maskami, to żółtki są jednak popie**olone widać tam łatwo ludziom srać do głowy różną propagandą.



a w polsce? jak Ukrainscy bracia tysiacami zjezdzali na zlote zniwa zasilkowe to polaczki musieli w maskach popie**alac bo inaczej polska policja wlapiala mandaty a my chodzilismy normalnie :D bez kwarantanny, bez masek, bez szczepien - obywatele pierwszej kategorii w obcym kraju! :D

Marcmich

2022-09-09, 23:06
tak trzeba życ stulejarze!

kowboj

2022-09-09, 23:23
Śmierć macając cycki zamiast gnić w wyrze? Biorę w ciemno :-D :-P



ntrk

2022-09-09, 23:54
To jest dodatkowo płatna usługa "przyspieszenie spadku".

Sigonek

2022-09-10, 08:06
Najgorsze szmaty to oni noszą na ryjach

kothletino

2022-09-10, 10:12
Chude laski nie nadają się zupełnie do takich rzeczy, to musi być zdrowa świnia żeby wywijać zadem.

Pawlusex

2022-09-10, 11:14
Pewnie mało miejsc mają i znaleźli sposób na taką legalną eutanazję. Pewnie 1/4 dziadków walnęła na serce

ZgRyZ

2022-09-10, 13:19
Sigonek napisał/a:

Najgorsze szmaty to oni noszą na ryjach



Ukrainski_Król napisał/a:

zalosne w ch*j, mogla jeszcze sobie wiadro na glowe zalozyc...



ntrk napisał/a:

To jest dodatkowo płatna usługa "przyspieszenie spadku".



lukazh napisał/a:

Eutanazja po Tajwansku



i wielu wam podobnych

w dupie żeście byli i ch*jka (swojego) tam widzieliście.
aby COŚ komentować, trzeba się na tym ZNAĆ, choćby trochę.
po składni i gramatyce zawsze można poznać niedouka po kilku klasach podstawówki, a i to na raty.
to, że się trzepiecie do gazety lub ekranu, można poznać po treści i biednej formie waszych komentarzy.
jednak wychodzi tutaj prawda, że po zachowaniu, można poznać, co kto poznał w domu, czy gdzie się kto wychował. jak biedne musiały być wasze rodziny, (i nie chodzi mi o pieniądze) że nie potraficie odnaleźć, żadnych pozytywnych aspektów w oglądanych sytuacjach.
ja jestem już (niestety) AS-em po sześćdziesiątce, zresztą spowodowanym poprzez chorobę, ale zawsze potrafię znaleźć pozytywy w większości sytuacji. w tej sytuacji są same pozytywne relacje. życzę wam więcej radości z życia. nie bądźcie polaczkami...

CrazyEdek

2022-09-16, 21:12
Naturalna terapia na pobudzenie krążenia.