18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom Dona Vasyla

KrzywyFireheart • 2013-06-07, 12:33
Pierwsze pytanie - kim jest Don Vasyl? Dla tych, którzy niewiedzą - jest to król cyganów w Polsce, mieszka obecnie w Ciechocinku na Kujawach. Jest współorganizatorem corocznego festiwalu pieśni romskiej (czy jakoś tak).
Szukałem po tagach i nie znalazłem.

Poniżej przedstawiam zdjęcia domu najbogatszego i najważniejszego cygana w Polsce.


dziaad

2013-06-08, 19:22
Kupił działkę od mojej babki jak z resztę reszta towarzystwa które poosiedlało sie dookoła. Babka sama mieszka obok. Ładnie to tylko na zdjęciach wygląda, a tak na prawdę to tylko syf i ku*asówa. Nieroby i cwaniaczki. Wszyscy bez szkoły. Ale swojego nie ruszą, a moją babkę traktują jak swoją. Żona wasyla i siostra non stop siedzi u babki i kawka i ploteczki. Raz jak wyjechała (babka) do rodzinki na dwa dni i ich nie uprzedziła, to najpierw pukali po szybach w oknach, a jak to nic nie dało, zamek w drzwiach wyj***li, bo myśleli że babka się zawinęła i leży gdzieś sztywna. A historie o ich bogactwie to można między bajki włożyć. Żyją od festiwalu do festiwalu (przez rok zaciągając długi po znajomych i spłacając kaską za festiwal), a jak przenieśli chyba na dwa lata do Glinojecka całą tą rozjebundę to połowa do UK wyjechała po socjal. True story...

szabat17

2013-06-08, 20:53
wierzcie bądź nie ale osobiście spałem w jego domu. I k***a nawet nie wiedziałem jak odsłonić żaluzje-rolety czułem się jak w dżungli. A prysznic ?... prościej było wziąć miskę i nalać do niej wody.

Els

2013-06-09, 02:15
O k***a jaki odpust oO