18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokument "Marsz N"

darthkenobi • 2013-12-26, 16:12
Film ubiegłoroczny o inicjatywie Marszy Niepodległości 11 listopada. Ukazujący komentarze i opinie członków Ruchu Narodowego i nie tylko.




Szukałem nie znalazłem, myślę że się spodoba.
CWP!

PogromcaDziewic

2013-12-26, 18:24
100 tys polskich fasztstów na faszystowskim marszu z okrzykami "Bóg Honor Ojczyzna!" :D Faszystowskie dzieci w wieku >12 lat i faszyści, którzy walczyli z nazistami, kombatanci, którzy mogą świętować niepodległośc(przynajmniej w teori niepodległość, wszak wiadomo o traktacie lizbońskim, który nam ją zabiera), żądni krwi, morderstw, nienawidzący obcych, każdy MUSI być ogolony na łyso, bo to przecież tak w TVN pokazali....
Typowi "polscy faszyści" okiem przeciętnego "anarchisty" z rodzicami zarabiającymi więcej niż ja przez rok ogłupionego przez system. ;)
Jak patrze na wiek autorów, którzy dodają te materialy to uśmiech na twarzy się pojawia. Dobrze, że to w szczególności młodzi ludzie wrzucają takie materiały. Piwko.

Dymekx

2013-12-26, 19:13
Narodowcy płaczą, ale to na ich marszu do tych burd dochodzi, nieważne czy to są wasi czy nie. "Marsz Niepodległości" jest największym marszem więc najpewniej tam będzie najwięcej zadymiarzy, im większy tłum tym wieksza bezkarność. Media kłamią niewątpliwe ale organizatorzy jedyne co robią to się wypierają, nic nie robią, niech ktoś wyskoczy z inicjatywą zorganizowanej współpracy z policją, bo parunastu ochotników jako wolontariat to śmiech na sali.

darthkenobi

2013-12-26, 19:35
Dziś parunastu, jutro dziesiątki... a potem nazwiecie nas oddziałami paramilitarnymi. Jak byłem na marszu to widziałem jak dobrą pracę robiła straż Marszu Niepodległości... Ciekawe to Ty @Dymekx robiłeś wtedy? A Policja za nadto "współpracuje" pałując niewinnych ludzi, gdybyś nie zauważył w tym roku burdy były o wiele mniejsze i nie występowały na trasie Marszu (oprócz incydentu z ambasadą, co przyznam że było to głupie, ale z drugiej strony odpowiedzialnym za zabezpieczenie terenu wokół ambasady jest POlicja).

Dymekx

2013-12-27, 17:42
darthkenobi napisał/a:

Dziś parunastu, jutro dziesiątki... a potem nazwiecie nas oddziałami paramilitarnymi. Jak byłem na marszu to widziałem jak dobrą pracę robiła straż Marszu Niepodległości... Ciekawe to Ty @Dymekx robiłeś wtedy? A Policja za nadto "współpracuje" pałując niewinnych ludzi, gdybyś nie zauważył w tym roku burdy były o wiele mniejsze i nie występowały na trasie Marszu (oprócz incydentu z ambasadą, co przyznam że było to głupie, ale z drugiej strony odpowiedzialnym za zabezpieczenie terenu wokół ambasady jest POlicja).



Za zabezpieczenie ambasady odpowiada policja, zabawnie by było jak by ONR to uznało za prowokację. Obiecali, że się wszystkim zajmą i gówno to dało, atak na ambasadę, podpalenie tęczy (ale fajnie się paliła to na +). Organizatorzy sami nie są wstanie ogarnąć tylu ludzi, wykorzystują to różnego rodzaju bojówki, ale organizatorzy mają fajny tekst "nie popieramy takich zachowań, odcinamy się od nich", co nie zmienia faktu, że burdy były. Idę o stówę, że za rok będzie to samo, bo organizatorzy nie potrafią się sami zorganizować.

darthkenobi

2013-12-27, 18:06
Czyli wg. Ciebie jeżeli jest organizowany marsz na konkretnej drodze, to organizator musi zabezpieczyć każde miejsce poza marszem (bo takim była np. tęcza, Squot [z kórego rzucali mołotowami]) reasumując Twoją logikę: "Organizator musiał zabezpieczyć całą Warszawę". Gratuluje oglądania TVN i oglądania obrazków w GW-nie.

Co do ONR-u to już kolejny raz dowodzi, że swoje info czerpiesz z mass mediów, Ambasada była chroniona przez policję z jednej strony (od strony głównego wejścia). Ciekawe czemu policja nie pomyślała żeby zabezpieczyć także tył ambasady. No ale takich informacji w TVN nie podało?
ONR nie uznało jakoś tego za prowokację.

P.S. Polecam czasem też trochę poczytać jakieś źródła mediów niezależnych, oglądać fotorelacje itd. Jezeli swoją wiedzę czerpiesz z TVN to dyskusja z Tobą nie ma sensu, z powodu takiego. iż robią Cię i robić będą Ciebie w balona :) pozdrawiam, członek ONR, który nie prowokował w żaden sposób policji :)

pi...........ja

2013-12-27, 22:12
Media niezależne, znaczy wasze czy pisowskie, bo już ciężko się połapać, które są właściwie niezależne?

darthkenobi

2013-12-28, 17:38
pietras_ja napisał/a:

Media niezależne, znaczy wasze czy pisowskie, bo już ciężko się połapać, które są właściwie niezależne?



ot np. relacje zwykłych obywateli, byś obejrzał filmik to byś wiedział, ale po co oglądać, lepiej się wypowiedzieć najpierw, nie?