18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doktory jado!

Maraza7.1 • 2020-11-17, 07:23
Doktory jado i bedo szczepić!


Halman

2020-11-17, 07:38
Maraza7.1 napisał/a:

Doktory jado i bedo szczepić!


mam pomysł; zaszczep się pierwszy gościu a po roku jak przeżyjesz ten eksperyment to pogratuluję osobistego poświęcenia dla nauki.

gzesiek

2020-11-17, 07:42
Macie ustawę z 2008 roku z poprawkami z października. Jak uznaja ze srovid jest bardzo zakazny to mogą tego użyć.

Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]
1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

cz...........ek

2020-11-17, 07:43
Halman napisał/a:

mam pomysł; zaszczep się pierwszy gościu a po roku jak przeżyjesz ten eksperyment to pogratuluję osobistego poświęcenia dla nauki.


Nie miałem pewności, ale tak żem czuł, że jesteś pie**olonym idiotą bez żadnej wiedzy nt. medycyny

Banujcie, bijcie, byłem tego uczony

xXx5226

2020-11-17, 07:43
Co to ? "Z kamerą wśród wyznawców", "z kamerą wśród fanatyków" czy "z kamerą wśród zwierząt" ?

Rebeliant

2020-11-17, 07:43
Piwko za pocisk po debilach obowiązkowe :)

Halman

2020-11-17, 07:51
czarnybombelek napisał/a:

Nie miałem pewności, ale tak żem czuł, że jesteś pie**olonym idiotą bez żadnej wiedzy nt. medycyny
Banujcie, bijcie, byłem tego uczony



i to cały twój kontrargument? Debil.

Asuritta

2020-11-17, 07:52
ten typ takie filmy dodaje posraniec ... jeżeli szczepienia takie super na ch*j szczepią się ludzie od 20-30 lat na grypę a grypa dalej jest ? .... bo teraz się nie wylecza tylko leczy cały czas dla kasy

Znawca_Cipek

2020-11-17, 07:56
Kopyra szanuje za wiedze o piwie, ale poglady ma lewacko-socjalistyczne, że aż sie żygac chce.

Rebeliant

2020-11-17, 08:02
Hal, myślałem, że masz szacunek do nauki. Rozczarowałeś mnie dziś trochę.


Mokry karton dobrze jedzie, szczepionka dopiero za w ch*j miesięcy będzie dostępna na świecie, w Polsce pewnie później, a antyszczepjonkowcy faktycznie zmanipulowani do cna i jeszcze inni słuchają ich paranoi.


O tej konkretnej szczepionce pogadajmy jak zostanie przebadana i dopuszczona do użytku. W ch*j za wcześnie o niej gadać, a panika objawem małej wiedzy ogólnej i zerowej medycznej.

Asuritta napisał/a:

ten typ takie filmy dodaje posraniec ... jeżeli szczepienia takie super na ch*j szczepią się ludzie od 20-30 lat na grypę a grypa dalej jest ? .... bo teraz się nie wylecza tylko leczy cały czas dla kasy



Z kilku powodów, ale wytłumaczyć to można tylko komuś, kto skończył podstawówkę bez zająknięcia, a nie komuś, kto się musiał uczyć aby zdać.


Ze szczepnieniami jest kilka prostych zależności. Ilość osob zaszczepionych w populacji, mutacje wirusowe, obowiązkowość vs. dobrowolność, a w przypadku wirusów grypy dochodzi jeszcze ich ilość w obiegu, a tych jest trochę.

Co do jakości szczepionek, słowo klucz to przechowywanie. One się psują jak źle przechowywane. To jest prawdopodobnie najczęstszą przyczyną powikłań.

DużyKutas

2020-11-17, 08:02
W Norwegii rząd ogłosił że zaszczepi się jako pierwszy, aby poniesć odpowiedzialność za skutki.

Halman

2020-11-17, 08:03
Rebeliant napisał/a:

O tej konkretnej szczepionce pogadajmy jak zostanie przebadana i dopuszczona do użytku. W ch*j za wcześnie o niej gadać



ja też cie szanuję to zadam ci jedno proste pytanko: Wiec na ch*j pompować społeczeństwo informacjami że jest juz szczepionka i przy okazji wdrażać w mózgi plebsu temat jej obowiązkowości ?

SpeedyG

2020-11-17, 08:24
Odchodząc od tematu szczepień, to wk***iający typ z tego pokoruwa. Jak ja nie lubię chamstwa i takiego tonu u tych wszystkich youtuberów i innych vlogerów, tiktokerów.

Jackub10000

2020-11-17, 08:34
Natychmiast na główną po proszę :mrgreen: :mrgreen: :lol:

cz...........ek

2020-11-17, 09:01
Halman napisał/a:

i to cały twój kontrargument? Debil.


Nie dawałem do tej pory kontrargumentów tylko kontropinię, bo sam żadnych argumentów nie przedstawiłeś.

Ale wiem jakich argumentów użyjesz - hurr durr szczepionka na chorobę która pojawiła się 8 miesięcy temu, na pewno da mi autyzm oraz jest zrobiona z martwych płodów.

Szczepionka na grypę powstaje co roku nowa i nikt się nie sra. W 2019 przed wylotem do Azji przyjąłem 15 zastrzyków i co? I gówno. Autyzm dalej w normie