18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dojebał do pieca aż mu w oczach zaszło

Flodzia • 2023-11-09, 10:31

Jutro daj mniej 8-)

Zulu-Gula

2023-11-09, 10:50
Tak to jest jak się pcha nieprzejrzane gówno do przetopu.
Każdy zamknięty metalowy zbiornik ,typu butla, stara gaśnica, zaślepiona rura, musi wyj***ć.
Mimo, że są niby puste, mają w środku powietrze, które w wysokiej temperaturze rozszerza się i spręża do ciśnienia przewyższającego wytrzymałość zbiornika.

Widać na końcu jakie „szybkowary" wysypał. ;-)

smc

2023-11-09, 10:59
Dlatego zawsze segreguję śmieci. Kubeczki po jogurcie myję, papier układam w kostkę, a puszki dokładnie zgniatam i tnę nożyczkami na pół.
Jestem wegetarianinem.

Fima

2023-11-09, 11:06
Sposób na natychmiastową opaleniznę, w pakiecie z ewentualnym oparzeniem.

Lo...........cz

2023-11-09, 11:14
Zulu-Gula napisał/a:

Tak to jest jak się pcha nieprzejrzane gówno do przetopu.
Każdy zamknięty metalowy zbiornik ,typu butla, stara gaśnica, zaślepiona rura, musi wyj***ć.
Mimo, że są niby puste, mają w środku powietrze, które w wysokiej temperaturze rozszerza się i spręża do ciśnienia przewyższającego wytrzymałość zbiornika.
Widać na końcu jakie „szybkowary" wysypał.


Nie zapominajmy o tym że mógł tam być jakiś zbiornik z wodą lub złom mokry.

edek_kotek

2023-11-09, 11:46
Polscy złomiarze oddali do skupu bombę lotniczą znalezioną w lesie ?

PIs

2023-11-09, 12:38
Lord_Slizgacz napisał/a:

Nie zapominajmy o tym że mógł tam być jakiś zbiornik z wodą lub złom mokry.



Jakby był mokry to by sam metal jeebnął. Tutaj widać ewidentnie zamknięty duży pojemnik, być może nawet pocisk.

leonidkacap

2023-11-09, 14:15
smc napisał/a:

Dlatego zawsze segreguję śmieci. Kubeczki po jogurcie myję, papier układam w kostkę, a puszki dokładnie zgniatam i tnę nożyczkami na pół.
Jestem wegetarianinem.



i pedałem

dgfdfg

2023-11-09, 14:32
Belzebub się wk***ił.. albo puścił bąka

Bul_od_bytu

2023-11-09, 21:27
PIs napisał/a:

Jakby był mokry to by sam metal jeebnął. Tutaj widać ewidentnie zamknięty duży pojemnik, być może nawet pocisk.



Po pocisku to raczej nie byłoby co zbierać. Stawiam na jakiś nieduży, szczelny pojemnik. Gdyby tam była woda to wybuchło by pewnie lepiej bo w takiej temperaturze to od razu rozpada się na wodór i tlen, a wtedy są składniki do wybuchu :D Na podobnej zasadzie rozpie**oliło Czarnobyl :D

Dot

2023-11-10, 00:56
Zulu-Gula napisał/a:

Tak to jest jak się pcha nieprzejrzane gówno do przetopu.
Każdy zamknięty metalowy zbiornik ,typu butla, stara gaśnica, zaślepiona rura, musi wyj***ć.
Mimo, że są niby puste, mają w środku powietrze, które w wysokiej temperaturze rozszerza się i spręża do ciśnienia przewyższającego wytrzymałość zbiornika.
Widać na końcu jakie „szybkowary" wysypał.



jak już chcesz pie**olić te swoje kocopoły fizyki z gimbazjum to nie "spręża" tylko rozpręża, sprężanie to zmniejszanie objętości, to nie jest efekt implozji tylko eksplozji, więc odwrotny do tego jak twój mózg się kurczy, ta butla czy co to tam było, gaz w niej rozszerzył się, tudzież ROZPRĘŻYŁ i jebło, ale na szczeście tobie to nie grozi, no chyba że wpie**olisz sobie burito przez ucho

kocur

2023-11-10, 01:08
Zulu-Gula napisał/a:

Tak to jest jak się pcha nieprzejrzane gówno do przetopu.
Każdy zamknięty metalowy zbiornik ,typu butla, stara gaśnica, zaślepiona rura, musi wyj***ć.
Mimo, że są niby puste, mają w środku powietrze, które w wysokiej temperaturze rozszerza się i spręża do ciśnienia przewyższającego wytrzymałość zbiornika.
Widać na końcu jakie „szybkowary" wysypał.



Twierdzisz że wsad jest wrzucany jak leci, nawet od meneli ?

kulawiec

2023-11-10, 02:03
smc napisał/a:

Jestem wegetarianinem.



To jeszcze rób często badania żołądka. Miałem 4 znajomych wegetarian, wszyscy zmarli na raka żołądka. To plaga wśród wegetarian.