18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doigrał się

T3RMINATOR • 2023-01-17, 14:02
Ćpun prowokuje swym zachowaniem.


el...........ss

2023-01-17, 20:20
Po raz kolejny powtarzam, największy debilizm, iść z typem face to face i rozkładać ręce i bawić się w walki psychiczne.

Do takiego trzeba na spokojnie, grzecznie, a jak nie dociera i przekroczy granicę, to pobłogosławić w imię Maryi Matki Bożej Lewej Sierpowej

kubol

2023-01-17, 21:30
Leatherface napisał/a:

Co za baran... zamiast pie**olnąc go raz a porzadnie w ryj to bawi się w jakieś przytulanie i na koniec zostaje z rozwalonym łbem.



ch*j wie czy jeszcze czegos nie zlapal od cpuna przez ta rane

sadollo246

2023-01-17, 22:07
Czerstwy_Odbytek napisał/a:

Co sie doigral ? h*ja zrobil ten ciapaty po za rozj***niem sobie tego glupiego ryja. A ta lalunia widac ze jest z nim tylko dla tego ze to taka ciotuchna, a jak przyjdzie co do czego to wybierze bardziej walecznego rycerzyka.



ale debil z ciebie -nie rozumiesz słowa ciapaty a go używasz,HAHaA

szakalowaty

2023-01-17, 22:09
cwe*, który wzdryga gada:"i sue you,i bought it" skacze niczym bezbożna koza do typa co go poskładał jedną (?) ręką XD ikksde

smc

2023-01-18, 00:20
Ćpun i pedał, razem warci funta kłaków...

minedsafe

2023-01-18, 07:43
ddansapp napisał/a:

Tak jest chyba w całym UK. Kolega w okolicach Cambridge odparł atak i poturbował przy tym murzyna to sam skończył z wyrokiem (prace społeczne) i dozorem policyjnym.



Dwa lata temu jeszcze pracowałem w ogromnej sieci supermarketów jako manager. Złodziejstwo codziennie L, luzie z koszykami potrafili wychodzić. Ale każdy manager miał zabronione interweniować, nie masz licencji ochroniarskiej to wylądujesz w pierdlu jak się złodziejowi coś stanie. Niesłusznie oskarżyć to masz po robocie. Tylko ochrona miało prawo interweniować. Jedyne co mogłem zrobić to raport z kradzieży ;)

Policeman

2023-01-18, 11:27
Widać, że gość ma aidso-raka i zamiast się pozbyć śmiecia to się z nim przytula i stali się na końcu braćmi krwi