18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2017-09-07, 13:34
Velture napisał/a:

Ja jebię... idę po popcorn :amused:


Ja już po obejrzeniu obrazka parsknąłem śmiechem, po czym popie**oliłem szybko do kuchni po popcorn - zrobiłem, mimo, że po drodze się wyj***łem dwa razy :krejzi:

DużyKutas

2017-09-07, 13:35
voidinfinity napisał/a:



No faktycznie - bardziej ją widać. Oglądając TVNiemiecka można odnieść wrażenie, że to obiektywne wiadomości.

Nawet propagandówkę trzeba umieć robić.

Ale taki wafel tego nie ogarnie. Idź lepiej te talerze zmywać - bo gospodarka Polski upadnie :krejzi:



A skąd Ty wiesz że ja talerze zmywam. Jak widać mało wiesz, i dalej się prujesz, tak to już jest u tych których umysł został przyklejony wraz z gumą do ławki w gimbazie. Jestem obiektywny bo mam dostęp do telewizji polskiej jak i zagranicznych, głównie przesiaduję na kanałach biznesowych i wiadomościach, więc widzę różnicę w sile propagandy bo mam odniesie dor zeczywistości kiedy wysiadam z samolotu na Gaulle i widzę rzeczy o których mówią w TVPiS a nie mówią na Monde czy Figaro, nie mówiąc już o ZDF czy CNN. które są z innych krajów, ale wiemy że mają wspólny program polityczny. Z kolei jak wsiadam w samolot i wysiadam w Oslo to jakoś jest tak inaczej, w Polsce tak samo. Tyle że wy jesteście podzieleni na Polaków i ameby i spinacie dupę kiedy ktoś wam mówi prawdę. A dla twoje ciekawości moje poglądy polityczne są sprzeczne z PiSem które tak Ty nienawidzisz. :0

voidinfinity

2017-09-07, 13:38
Dużyku*as napisał/a:

A dla twoje ciekawości moje poglądy polityczne są sprzeczne z PiSem które tak Ty nienawidzisz. :0



No to chociaż tyle - ale jak się nie zrzucasz na tvpis, to łaskawie daj siana ;-) Oglądalność tego gówna, zresztą mówi sama za siebie.

edit:

Tak wiem, że przez to że tvpis robi propagandówę, pluralizm medialny jest większy - ale jak ludzie się odwrócą od tvpis (co już się dzieje) to będą mogli wysyłać biuletyn partyjny w ten sposób. Takie coś trzeba robić z głową - czyli przede wszystkim udawać obiektywizm. No ale nawet tego banda kurskiego nie potrafi. Jednocześnie ciężko powiedzieć, że w takiej sytuacji A jest lepsze od B. Po prostu jedno gówno - z tą różnicą że za jedno gówno płacisz z podatków, a za drugie nie.

Jak pis jest taki odważny, to niech zrobi ustawę zabraniającą koncentracji mediów w rękach obcego kapitału.

Ale tego nie zrobi. Bo kaczyński to socjalista, który kocha UE, a jego brat sprzedał resztki suwerenności Polski.

Oni zwyczajnie wodzą kato-narodowy elektorat za nos - co nie czyni z nich w żaden sposób lepszych niż platforma, czy aws, czy sld.

GhostRider32

2017-09-07, 13:46
O k***a, w komentarzach szambo wybiło

TB303

2017-09-07, 14:02
GhostRider32 napisał/a:

O k***a, w komentarzach szambo wybiło


To mój drogi, jest dopiero zapowiedź prawdziwej gówno-burzy. Jak ten cudny temat wejdzie na główną, to odezwą się katolki pokroju "janlew" i wtedy dopiero szambo wybije :amused:

KillerLaugh

2017-09-07, 14:07
Autor widzi tu księdza pedofila, ale tak naprawdę to homoseksualista, który popełnia zboczony proceder ukrywając się za sutanną.

voidinfinity

2017-09-07, 14:24
DiKarpio napisał/a:

Autor widzi tu księdza pedofila, ale tak naprawdę to homoseksualista, który popełnia zboczony proceder ukrywając się za sutanną.



A ten przebieraniec to nawet w Watykanie siedzi ;-)


KillerLaugh

2017-09-07, 16:20
voidinfinity napisał/a:



A ten przebieraniec to nawet w Watykanie siedzi ;-)


Siedział. Pytanie co pedał, w dodatku aktywny seksualnie, o czym otwarcie mówił robił w zawodzie, który wymaga celibatu. To tylko ilustruje, że u tych osobników w parze z zaburzeniami seksualnymi idą inne poważne dysfunkcje...

Hi...........po

2017-09-07, 16:27
up
k***a,ale żałośni jesteście.

Al...........go

2017-09-07, 16:35
To jest magia tego kraju - żądzą nami komuchy, zabierają byłym komuchom renty, byłe komuchy spiknęły się z partiami centrowymi, a obecne komuchy nazywają siebie prawicą.

pi...........ja

2017-09-07, 21:56
Ja pie**olę, ile ty masz lat dziecko? Może wróć na kwejka i zabierz też stawiających temu piwa.

Wiewór

2017-09-08, 10:04
Problem polega na tym, że tvpis jest monopolistą. Ich sygnał dociera tam gdzie niedocierają przewody światłowodów, LTE i sygnał innych telewizji.
Taki prosty cham z podkarpacia jak wraca z pola oranego pługiem zaprzęgniętym w osła, do swojej krytej strzechą chaty to zasiada do wieczerzy przed swoim tv lampowym i odpala Kurskiego. Nie ma innego wyboru... no i siada w tych swoich sandałach i podkolanówkach wypchanych słomą, otwiera słoik bimbru i słucha... o żydach co przejmują świat, o niemcach co chcą go zniszczyć i zawłaszczyć Polskę, o PIS co walczy z plugawą UE jak lew z niedobrem o tym, że sądy go niszczą ale PIS zrobi porządek z tymi sądami. Komuniści z PIS opowiadają jak to byli komunistami, żeby rozbijać komunę od środka. Nieustannie słucha że powstaliśmy z kolan itp. Morawiecki pokazuje skomplikowane wykresy i opowiada ile to pieniędzy zarobił i że oni są uczciwi a PO to tylko kradło. I cały czas jego podświadomość jest gwałcona analnie paskami grozy.
Chłop się nasłucha i naogląda takiego bełkotu, zaprogramują w nim swoją nienawiść do wszystkiego. Nie posłucha innych mediów i nie ma porównania między rynsztokiem TVP a dziennikarstwem na wyższym poziomie bez programowalnej nienawiści. Nie pomaga fakt, że niski poziom inteligencji i wykształcenia nie pozwala na przeanalizowanie tego co zobaczył. On po prostu kupuje to co zobaczył z całym dobrodziejstwem inwentarza.
Tak działa tvpis. Najlepszym przykładem jest to forum. Masa ludzi, których dupa zamienia się w karchera jak się napiszę krytykę PIS i Polski. Zero dialogu. Od razu skaczą do oczu.

TB303

2017-09-08, 13:02
A ja tam dziękuję wyborcom PiS-u! To właśnie dzięki nim się dowiedziałem, że jestem lewakiem. Zawsze myślałem, że to ja wiem doskonale o tym, jakie mam poglądy polityczne i światopogląd. Okazuje się jednak, że tak naprawdę gówno wiem o samym sobie, bo są ludzie, którzy wiedzą o tym lepiej, bo nie znają mnie osobiście. Dziękuję wam kochani! :oops:

Noside

2017-09-08, 21:14
Tylko 3 osoby na sadisticu mogły coś takiego dodać. Jak to u nich jest?
Pedofilia? Nuda. Pedofilia z księdzem? Stoi jak na obrazku. Pedofilia z Polskim księdzem? Erekcja przebija monitor.