18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrzy ludzie przygarnęli piesek ze schroniska

~Sunday • 2022-10-24, 21:19

Czeka ich razem wiele pięknych chwil :-D

kawior2007

2022-10-24, 23:11
Opróżnił cały zbiornik

"zobacz jaki kochany, siada mi na kolanach!"

Baronessa

2022-10-24, 23:17
Dobry piesek. Następnym razem na twarz pańci, jak będzie spała, bo pewnie do łóżka też go zabiera...

oozyxak0o

2022-10-24, 23:18
Nie rozumiem. Mam odznaczone fekalia a i tak to widzę :homer:

Haku

2022-10-25, 00:35
Po tym co psy żrą w schroniskach to nawet mnie nie dziwi. Pies mojej matki miał srakę przez ponad tydzień. k***a szczeniak nieco większy niż butelka piwa ale potrafił od drzwi do drzwi (jakieś 2-3m) sraki zostawić. Nie jeden tyle w 3 dni nie zrobi. Poj***ne...

Suckday

2022-10-25, 04:10
baronturbina napisał/a:

Jak uważasz co ma większa zawartość merytoryczną, naukową, na poziomie: stający pies w aucie czy symulator czołgu opracowany w latach 70siatych a będący wyprzedzeniem swojej epoki?



PolskaSkarpetka napisał/a:

Srający pies na nogi moim zdaniem nie odbiega od poziomu obrzydliwości jaki prezentuje ta strona od dawien dawna. Wrzuciłeś jakiś symulator czołgu i oburzasz się że ludzie to pojechali bo nie pasuje do ducha strony.



Czyli wychodzi na to, że srający pies jest idealnym kandydatem na ducha tej strony. :smiechzula:


wkexe

2022-10-25, 09:28
baronturbina napisał/a:

Sunday mam pytanie. Tylko tego jak zawsze nie usuwaj i przyjmij krytykę konstruktywną z godnością jak mężczyzna;-) to się będzie w pełni odnosić do twojego materiału. Jak uważasz co ma większa zawartość merytoryczną, naukową, na poziomie: stający pies w aucie czy symulator czołgu opracowany w latach 70siatych a będący wyprzedzeniem swojej epoki?. Czy ta strona jest dla debili czy ludzi inteligentnych? Pozdrawiam.



To co zaliknowałeś, oglądałem już kilka dni wcześniej na YT bo subskrybuje kanał tego gościa. Sadistic codzienna dawka czarnego humoru - to mi się pojawia na pasku jak go otwieram. Jak będę chciał obejrzeć symulator czołgu - jaki by on nie był, to sobie wejdę na YT. Tutaj chce obejrzeć konkretny kontent bez potrzeby filtrowania go z takich filmików jak symulator czołgu... Bez obrazy, symulator też fajny, ale nie na tą stronę.

Exclip

2022-10-25, 11:47
baronturbina napisał/a:

Sunday mam pytanie. Tylko tego jak zawsze nie usuwaj i przyjmij krytykę konstruktywną z godnością jak mężczyzna;-) to się będzie w pełni odnosić do twojego materiału. Jak uważasz co ma większa zawartość merytoryczną, naukową, na poziomie: stający pies w aucie czy symulator czołgu opracowany w latach 70siatych a będący wyprzedzeniem swojej epoki?. Czy ta strona jest dla debili czy ludzi inteligentnych? Pozdrawiam.



Jak raz wrzucił jakies gowna z tik toka, spytalem czy to drugie konto flodzi, dwa razy, ban na miesiac :/ taki k***a delikatny

ciekawyzUK

2022-10-25, 12:40
mozna powiedzieć "ze az zesrał sie z radosci "

Leatherface

2022-10-25, 13:46
W domu zesra się jej jeszcze na klatę

Nr.Nobody

2022-10-25, 15:04
baronturbina napisał/a:

Sunday mam pytanie. Tylko tego jak zawsze nie usuwaj i przyjmij krytykę konstruktywną z godnością jak mężczyzna;-) to się będzie w pełni odnosić do twojego materiału. Jak uważasz co ma większa zawartość merytoryczną, naukową, na poziomie: stający pies w aucie czy symulator czołgu opracowany w latach 70siatych a będący wyprzedzeniem swojej epoki?. Czy ta strona jest dla debili czy ludzi inteligentnych? Pozdrawiam.



Idź się pożal mamie youtuberze. Dla mnie jesteś taki sam jak ten pies z filmiku.

baronturbina

2022-10-26, 13:11
Nr.Nobody napisał/a:

Idź się pożal mamie youtuberze. Dla mnie jesteś taki sam jak ten pies z filmiku.


Spoko świerzak. Jesteś podporą i histori tej strony. Nie pitol dziecko i posiedź tu kilka lat, dopiero potem szczekaj. Narazie to do budy.

AdamBrown

2022-10-27, 17:27
Pies wystawił łeb przez okno, bo nie mógł wytrzymać, i się zastanawia dlaczego oni tam w tym syfie jeszcze siedzą?