18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze, że pięćdziesiątki nie przekroczyłem, co?

GatecrasherKO • 2015-12-18, 15:15
Podczas patrolu policjanci zatrzymują kierowcę, który lubi mocniej nadepnąć na pedał gazu. Przekroczenie prędkości nie jest jednak jedyną karą, która go spotka. Chwila zapomnienia spowodowała, że kwota jaką zapłaci będzie wyższa. Co ciekawe, kierowca postanawia wrócić na miejsce kontroli - po co?



arturek_w

2015-12-18, 15:22
Jak pies jest schowany za płotem, krzakami itp to nie powinien mieć prawa do wystawienia mandatu.. To ma być to działanie prewencyjne? Kpina..

Aqualinespirit

2015-12-18, 15:51
Dobrego cela ma laska, zamiast do drogówki do AT by ją dali.

el_kadafi

2015-12-18, 15:55
Trzeba być głupim ch*jem żeby nie pozwolić dowieźć papierka. I do ch*ja. Jeśli można to sprawdzić to po jaki ch*j my wozimy i drukujemy tą makulaturę?

dlwar

2015-12-18, 16:30
j***ć policje (specjalnie z małej) HWDP 100% pie**olić tych co za plecami sieją ferment. JP propaganda.

tarcer123

2015-12-18, 16:41
Jak każdy temat tak i ten z kontrolami i łapankami ma dwa oblicza.

Z jednej strony gdyby nie było kontroli, kar i mandatów to na ulicach byłby już kompletny burdel. I tak na drogach jest za duzo kretynów.

Z drugiej wiadomo jak jest. Policja ma określona normę na mandaty w danym miesiącu. Chodzi zwyczajnie o kasę.
Ciekawe czy byliby tacy aktywni gdyby karali tylko punktami karnymi i zabieraniem prawka. A nie byłoby kar finansowych. Mieliby wyj***ne bo nie byłoby korzyści dla budżetu.

Popitoleniec

2015-12-18, 16:58
Powinnismy miec przy sobie tylko dowod osobisty i tyle, a reszta policjant powinien sprawdzac u sb w aucie.

RockyWood

2015-12-18, 17:24
@arturek_w

"Prewencyjnie" to są znaki postawione przy drodze. Policja sprawdza tylko czy ludzie przestrzegają panujących tu i ówdzie zasad. Niepokorni dostają bilety i tyle. I tu dopiero idealnie zaczyna działać prewencja - pacjent dostaje bilet, wie za co i następnym razem 2x się zastanowi czy warto odpie**alać manianę na drodze.

@el_kadafi, @Popitoleniec
Uwierz, żaden policjant nie wystawia mandatu za brak papierka bo takie ma "widzimisię" - jest KD i każdy ma go przestrzegać - tyle w temacie. Ewentualne pretensje można kierować do ustawodawcy. W UK np teoretycznie nie musisz mieć przy sobie *nic* oprócz "I.D." (dowolnego dokumentu identyfikacyjnego ze zdjęciem) - policja wszystko sobie już wystuka na komputerze w 5 minut. W Polsce jest podobny system ale ...NIE DZIAŁA tak sprawnie i szybko dlatego jesteśmy w "średniowieczu".

@dlwar
żałosny komentarz.


Gotti

2015-12-18, 17:36
Na jaki ch*j to tu wrzucać nie dość że głupków na drogach się naoglądam to jeszcze tu.
Jak chcesz się podniecać pracą drogówki to się tam zatrudnij

silvsky

2015-12-18, 18:24
to jest Sk***Y*YŃSTWO ze strony Pana Władzy!! Jak sobie poradzi w chwili zdarzenia to dlaczego robi problem?!!! :jumpingtits:

Dobrutro

2015-12-18, 19:19
Jeżdżę, już prawie 11,5 roku i jeszcze w życiu nie miałem mandatu ani żadnej kontroli. Trzeba wiedzieć, gdzie można depnąć na gaz by było bezpiecznie dla siebie i otoczenia. A po drugie policja ma parę oklepanych miejsc do kontroli, więc trzeba być debilem by ryzykować w tych punktach.

SwietyDiabel

2015-12-18, 20:50
Prawo jazdy od 20 lat, rocznie przejeżdżam około 15kkm więc te 300 tysi pękło na 5 samochodach i nie mam ani jednego mandatu. Nie mam CB, antyradaru, tylko mózg i wyczucie w nodze a lubię zapie**alać. Tylko że wiem gdzie i myślę.

pisage

2015-12-18, 22:39
A oni cały czas używają tych nielegalnych suszarek?

Kaszysz

2015-12-18, 23:09
@up

nie zesrajcie się, zliwkidowali by ograniczenia i j***ne fotoradary to w końcu ludzie zaczeli by patrzeć na drogę, a pojebańce tak czy siak będą zapie**alać, nie ważne czy będą ograniczenia i kary czy nie. Dziś jechałem z Opola do Piotrkowa Tryb. Z opola do częstochowy piękna droga przez las, ograniczenie 90, można śmiało lecieć 160 co redukuje czas dojazdu o prawie 1/3! Tereny zabudowane są najlepsze, 6 domów na odcinku 5km, wszystkie z drogami dojazdowymi do posesji ale ch*j, jedź 50km/h.

Po dzisiejszym dniu uważam, że zamiast j***nych fotoradarów i odcinkowych pomiarów prędkości należy doświetlać przejścia dla pieszych tak by było tam biało, a nie, że lampy drogowe stoją po 20m od pasów a na pasach ciemno.

@SwietyDiabel

co to jest 15kkm rocznie? Robię 15kkm w 2 miesiące i uchroniłem się od mandatów dzięki kulturze migania światłami na drodze + yanosik + cb. Co chwila czają się sk***ysyny na wylotach z terenów zabudowanych albo w terenie zabudowanym, gdzie masz 5 domów na krzyż, a miejscowość zarabia tylko na mandatach.

id...........an

2015-12-18, 23:13
Łapią o 3 w nocy na dwujezdniowej wylotówce z warszawy ogrodzonej ekranami, a powinni spisywać w tym czasie kretyńsko postawione znaki drogowe, źle oznakowane/samowolne przejścia dla pieszych, czy ograniczoną reklamami widoczność, czy te oślepiające oczojebne reklamy jak również zgłaszać do zarządców dróg koleiny i niebezpieczne uszkodzenia nawierzchni w celu naprawy.