18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze wytresowany

Sinus • 2014-01-10, 21:16
Dobrze wytresowany :amused: :ok:





Uwaga srabstep!

Ziaba

2014-01-11, 18:49
W jasną k***e... jeszcze niedawno nikt o dubstepie nie słyszał. Sam słucham dubstepu już od dosyc dawna. Wszystko było spoko dokad j***ne gimbu nie zaczeły sie zachwycac srillexem...


Istnieje jeszcze w ch*j naprawde dobrych wykonawców tworzących muzyke dubstep znacznie bardziej podobną do trance czy danceu... Albo muzyka dubstep domixowana do naprawde dobrego vocalu, której słucha sie naprawde dobrze...
np.
http://www.youtube.com/watch?v=qUsm3PCoGIE
http://www.youtube.com/watch?v=RNuUgbUzM8U

Proponuje przesłuchac, porównując z Skrillexem... tu zobaczycie prawdziwy dubstep.

A to gówno jest do zabawy po dropsach ;)

Pieprzony_Ateista

2014-01-11, 19:34
@up, te dwa linki które wrzuciłeś to typ muzy, który leci dziś na okrągło w komercyjnych stacjach radiowych i jest uznawany za pop.

A tak poza tym, j***ć podziały na gatunki.

KrnabrnyKrab

2014-01-11, 21:57
nie wiem czy to tylko ja ale ta muzyka ni ch*ja nie pasuje do rytmu i ruchow tego typa.... jasne nie umiem tak i nie bede umiec ale moglby zrobic swoje wygibasy DO jakiegos utowru z uwzglednieniem wszystkich przejsc itp... tak jak to zorbil z paroma pierwszymi filmikami

Crepis

2014-01-11, 22:05
Koleś po lewej w 0:09 wygrał życie :D

Neonon

2014-01-12, 00:52
Marketing.... Tu nie chodzi o tanczoncego WYNAJETEGO profesjonaliste tylko o bezinwazyjne utożsamianie/wdrażanie marki. Muzyka ciapacka bo do nich jest kierowany przekaz.

Ziaba

2014-01-12, 14:33
@Pieprzony_Ateista

POP - muzyka POPularna, a ze dobry stary DUBSTEP stał sie POPULARNY wśród GIMBÓW to KOMERCYJNE stacje go puszczają właśnie dla tych GIMBUSÓW.
słowa najważniejsze w zrozumieniu treści zostały napisane wielkimi literami

Darkstep

2014-01-13, 19:16
Ze Skrillexa taki dubstep, jak z cyganów pracownicy.

MotoDaro

2014-01-14, 23:37
fajna witryna w tle