18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze jest?

Driver19cm • 2022-07-06, 07:36
No to dobrze!


szilaa

2022-07-06, 16:27
naj***li tych bilbordów z cyklu "gdzie są te dzieci?" więc się wzięli szybko do roboty i nie było czasu do domu wrócić.

garota

2022-07-06, 17:14
grudzin7 napisał/a:

Tak k***a, bo niby wcześniej to się nie j***li i nie srali na ulicach... Kamer nie było i tyle.
Z resztą chyba sam zapomniałeś w jakim kraju żyjesz. Według statystyk w Polsce żyje blisko dwa miliony osób poniżej "minimum egzystencji" tj. 640zł/os lub 1727zł/4os. rodzinę (k***a, ja więcej rocznie płacę za wywóz śmieci...). 410 tysięcy z nich to dzieci. Myślisz, że z nich to jakiś kwiat inteligencji wyrośnie? Mają przepie**olone już na starcie i przerwą naukę w podstawówce, albo najdalej w liceum bo będzie trzeba zapie**alać w byle jakiej robocie (najczęściej fizycznej) aby schorowanych rodziców utrzymać. Masa z nich będzie ćpała albo chlała wódę do odcinki aby zapomnieć w jakim gównie siedzą. A ten numerek pod wiaduktem to może być jedyna rozrywka na jaką ich stać...
W takim k***a świecie żyjemy.



Chłopie, podróżowałem po świecie i wiem że w Polsce nie jest tak źle. Jasne że ludzie srali i się j***li na ulicach ale w porównaniu do innych miejsce jak np. Paryż to u nas jest jeszcze wyższa kulturka. Tak jak z morderstwami. W Polsce też się zabijamy ale nie ma co porównywać do USA. W Polsce też można dostać kosę ale porównując do UK to też jest kulturka.

Spacerowałem nie raz nocą po Warszawie gdzie mnóstwo osób jest naj***nych, ale widywałem ludzi którzy przynajmniej próbowali się ukryć podczas szczania. W UK to najebusy szczają w gacie leżąc na środku chodnika. Ogólnie to co napisałeś jest smutne, szydzisz z biedoty która ma mnie kasy od ciebie. Ale to nie ma sensu. Ja nie piszę że jesteśmy idealni. Tylko że nie jesteśmy JESZCZE tak zj***ni jak zachód.

Ryju1983

2022-07-06, 17:40
Driver19cm napisał/a:

Patologia na maxa. Dla takich akcji, zero tolerancji
Gosc zasługuje na porządny wypie**ol i tyle
Jest setka miejsc, gdzie może sie jebac dowoli
Jeśli na takie zachowania, będzie zgoda społeczna, to co
będzie następne ? Na porządek dzienny przejdzieny do
srania na ulicy, j***nia się ? Jak ludzkosc mamy się
rozwijać, iść do przodu, a nie k***a cofać się w rozwoju,
do epoki kamienia łupanego



Driver czy jak ci tam stulejarzu z gimnazjum co zazdrościsz?

ProVVe

2022-07-06, 18:09
No w tej dyskusji garota ma rację... Kto nie pukał w plenerze... Ale ludzie nie upadajmy do walenia się wszędzie jak j***ne malpy z "bronksu"... Można jak już iść w krzaki, za jakiś budynek, żeby nie narzucać całemu światu swojej gołej dupy. No k***a wszędzie się da walic, ale nie wszędzie się powinno. Może najlepiej pozwólcie na swoim podwórku albo przed domem jak dzieci będą wracać ze szkoły i z miejsca nich laske oczyszcza biednej degeneracji... A tłumaczenie, ze maja ciężko ze startu zawsze mnie k***a śmieszy... Bo jak chce to może z tego wyjść i coś zmienić. Przykładów z własnego podwórka mam pelno... Jednemu sam pomagałem więc tak wystarczy chcieć. Sprawa jest prosta łatwiej jest nic nie robić i brac zasiłki niż cokolwiek zmienić bo trzeba pracować. Teraz budowlaniec zarabia elegancko, kierowca tira, baaa na kasie kazdy dostaje powyżej granicy "ubóstwa", baaaa drugi raz masz minimalna więc w każdej robocie dostajesz więcej niz ta granica. Dwoje pracuje z minimalna 3tys to jest 6tys na 3-4 osobowa rodzinę z 500+ to daj sobie spokój... Nie żałuję żadnej leniwej k***y bo na nich trzeba klas ciągle kase! Ostatnio jakiegoś pajaca pokazywali co ma 50lat i w mieszkaniu socjalnym siedzi brat zmarl (ktory najmowal) i chcą go wykopać... niech zapie**ala pracować! Bo są samotne matki, które tej pomocy potrzebują naprawdę i chodzą do roboty czasem nawet do dwóch i dzieci starsze uczą młodsze a nie takie pieprzone chlory z pokolenia na pokolenie bo stary tak żył i było dobrze. W dobie przenośnych komputerów operowanych jedna reka nie mam litości, ze innego świata nie znają... I teraz ja mam akceptować to, że on się jebie pod wiaduktem bo to jego jesyna rozrywka? Niech rzuci palenie i chlanie kupi bilet do kina. Powiedz mu tak to sie k***a dowiesz co sądzi na ten temat. W USA maja czarne malpy u nas są albinosy... Nie przestrzegamy ogólnie przyjętych jakis tam norm to dlaczego ktoś ma mu nie wyjść polać bena i rzucić zapałki? Gdzie kończy się ta nowa norma, ze jest ok? uwazam, że powinien albo dostać spory mandat albo parę razy przez pala na komisariacie i wracać z buta skoro chce fiuta pokazywać światu tak ostentacyjnie. Wolność jednych kosztem drugich to na ch*j nam ta "demokracja".

Ps. jak wspomniał garota zapraszam na zachód. Gdzie pedały np walą się na balkonie i całe osiedle widzi kilku cwe*i walących sie i skrzeczących.

Sie k***a rozpisałem, ale pies to j***ł czasem trzeba jasno powiedzieć słowa prawdy nawet jeśli ma Cie zlinczować garstka ludzi. Miłego dnia :-D

brylski11

2022-07-06, 19:47
.... fajna dupa.

tomeko07

2022-07-07, 22:25
grudzin7 napisał/a:

Tak k***a, bo niby wcześniej to się nie j***li i nie srali na ulicach... Kamer nie było i tyle.
Z resztą chyba sam zapomniałeś w jakim kraju żyjesz. Według statystyk w Polsce żyje blisko dwa miliony osób poniżej "minimum egzystencji" tj. 640zł/os lub 1727zł/4os. rodzinę (k***a, ja więcej rocznie płacę za wywóz śmieci...). 410 tysięcy z nich to dzieci. Myślisz, że z nich to jakiś kwiat inteligencji wyrośnie? Mają przepie**olone już na starcie i przerwą naukę w podstawówce, albo najdalej w liceum bo będzie trzeba zapie**alać w byle jakiej robocie (najczęściej fizycznej) aby schorowanych rodziców utrzymać. Masa z nich będzie ćpała albo chlała wódę do odcinki aby zapomnieć w jakim gównie siedzą. A ten numerek pod wiaduktem to może być jedyna rozrywka na jaką ich stać...
W takim k***a świecie żyjemy.


Trzeba im 500+ dać czy jakieś inne ++++