18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dobrze, czy źle? Który Sadol zna odpowiedź?

de...........nt • 2016-01-17, 00:11
Z jednej strony atak muslimów, z drugiej strony faceci z cyckami, zwani dalej mylnie "transseksualistkami" zamiast "transseksualistami".

Za gazetą "Rzeczpospolita":

Cytat:

Yasmine i Elisa, dwie transseksualistki z Niemiec, zostały
zaatakowane przez trzech młodych mężczyzn pochodzących z Afryki Północnej w pobliżu dworca kolejowego w Dortmundzie - informują niemieckie media.

Telewizja SAT1 informuje, że transseksualistki zostały zaatakowane w ubiegłą niedzielę. - W ciągu kilku sekund nas otoczyli. I zaczęli zbierać kamienie i rzucać nimi w nas - relacjonuje jedna z zaatakowanych. Na szczęście na miejscu zdarzenia szybko pojawili się policjanci, którzy aresztowali napastników.
Niemieckie media informują, że napastnikami byli mężczyźni pochodzący z Afryki Północnej w wieku od 16 do 18 lat, którzy byli już wcześniej notowani m.in. za kradzieże. Policjantom, którzy ich aresztowali, nastolatkowie mieli mówić, że "takie osoby (transseksualiści - red.) muszą być kamienowane".
- To barbarzyńcy - skomentowała zachowanie napastników Yasmine. Dodała, że nie może uwierzyć iż w 2016 roku w Niemczech groziło jej ukamienowanie. Zaznaczyła też, że po raz pierwszy od 30 lat poczuła się zagrożona z powodu swojej tożsamości płciowej.
Kobiety relacjonują, że napastnicy najpierw próbowali z nimi flirtować. Kiedy jednak zorientowali się, że mają do czynienia z transseksualistkami, zaczęli zbierać kamienie i rzucać nimi w nie.


su...........rf

2016-01-17, 00:15
I tak źle i tak niedobrze :D

Halman

2016-01-17, 00:16
trafił brud na kosę.. yyy.. ku*asa :)

~Beny

2016-01-17, 00:21
Niedawno się zastanawiałam, kiedy dojdzie do takiej konfrontacji...? :kawa:

Galin

2016-01-17, 00:29
To się nazywa mieć mieszane uczucia :D

bleblebator1

2016-01-17, 00:37
Zawsze twierdziłem, że dobrze byłoby puścić każda paradę gejów tuż obok ośrodków dla uchodźców. Wilk syty (sadole) i owca cała (sadole).

darkollo

2016-01-17, 01:36
Transseksualistki? To jakiś czas temu się nie nazywało chłopów, co się na baby przerabiali? W sumie mogliby zrobić walki imigrantów z tym elementem.

general_torebka

2016-01-17, 04:51
Chyba jednak źle. Nie powinno się pozwalać gościom - zwłaszcza nieproszonym - sprzątać we własnym domu. Wejdzie jeden z drugim, najpierw zdejmie ci brzydki obrazek ze ściany (który od dawna cię irytował, ale na dobrą sprawę nie miałeś czasu ni ochoty kiczu tykać) i zanim się obejrzysz masz zastawiony w lombardzie cały sprzęt RTV i AGD, a z twojej sypialni zrobili wychodek...

Radysh

2016-01-17, 10:04
Pawlaka ci zacytuję:

Wróg ? A wróg! Ale mój, swój, nasz – na własnej krwi wyhodowany!

iamthelaw

2016-01-17, 14:33
To tak jakby u nas muslimy chcieli kamienować gejów. Nasi geje nasz problem. A tak poza tym, kiedy słowniki przestaną podkreślać słowo muslim.

666trololo666

2016-01-17, 16:53
Jakie, do ch*ja wafla, "kobiety"?!
Co do samej treści, to czuję się niczym rozdarta sosna...