18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry wykład JKM w ŁDZ (warto obejrzec i rozsyłać!)

Max Ibuprom • 2014-03-02, 00:31
Dobre wystąpienie JKM w moim mieście, Łodzi.
Gorąco polecam i proszę Was o rozsyłanie, chociaż tyle możemy zrobić dla normalności w Naszym kraju!


JKM ma swoje wady, ale i tak nie ma w PL żadnej konkurencji jeśli chodzi o polityków którzy mówią prawdę nie mydlą oczu!

Dobrego sadole! ;-)

TheUziman

2014-03-02, 00:36
za Korwina zawsze piwko :0

ja...........ze

2014-03-02, 01:12
Dobre mydlenie oczu przez polityków, to takie kiedy uznajesz program tej partii za idealny. Za korwina i pomaganie tym, którzy nie umieją się dorobić w obecnym systemie ch*j w dupę. Nie pozdrawiam


Jedyna szansa dla nierobów to rewolucja, może im coś wpadnie. Do roboty k***a, znajomości od siedzenia na sadolu się nie zrobią, więc nie pie**olcie, że ciężko.

el...........wy

2014-03-02, 04:01
Ja proponuję zamiast oglądać Janusza, chociaż zawsze miło się go słucha to może coś przeczytać, żeby umieć powiedzieć coś samemu. Janusz, spoko, przewijałem tak co 10 minut i znam już słowo w słowo. Jak ktoś bardzo chce posłuchać, to niech ruszy dupę na spotkanie, na każdym mówi to samo, wiem, bo byłem w tym roku na dwóch i mówił dokładnie to samo. Ale może by się tak trochę rozwinąć?
Polecam może na początek przeczytać Bastiata " Co wiadać, czego nie widać " , potem może zbiór wykładów Misesa? Przebierać wybierać: Smith, Hayek, Rothbard i wielu innych. Umieć coś wytłumaczyć, a nie tylko " To prawda, bo Korwin tak mówił ".
Potem zebrać się na spotkanko z JKM, jeździ po całej Polsce więc co chwile gdzieś się pojawia. Zapytać, podyskutować. Czemu nie?
Ale za JKM jak to się mówi, zawsze piwko :)

Max Ibuprom

2014-03-02, 12:41
JKM to taka furtka dla niewtajemniczonych-mówi prosto, przekonująco i nie wdaje się w szczegóły... Jak sie chce trochę głebiej wejśc w temat to Michalkiewicz daje rade :)