18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry pies czyli HOT DOG

BigCohones • 2019-01-23, 10:53
"dobry pies" nabiera nowego znaczenia...
Nie było bo fotka z wczoraj ;) Na świeżo z Wietnamu.




sieger001

2019-01-23, 18:45
Jak ktoś pisał wyżej. Tych psów nie karmi się wyłącznie mięsem ze względu na tzw. straty energetyczne. Dla mniej kumatych - nie pyli się dawać wp*zdu mięsa wszarzowi jeśli dam da tylko jego część z powrotem. Kocham psy. Nie zmienia to faktu, że my wpie**alamy kiszoną kapustę a masa narodów by tego nie ruszyła. Co kraj to obyczaj. Po ch*j się żrecie w komentarzach? Żarcie to żarcie. Zrozumiałe jest, że nie wszyscy zjedzą coś takiego. Ale pie**olenie farmazonów, że to mięso jest ch*jowe itd. na podstawie obrazka to jest k***a kpina. A może, jakimś magicznym przypadkiem, akurat te psy to full premium sk***ysyny karmione najlepszym rodzajem mięsa, wyprowadzane kilka razy dziennie na długie spacery brzegiem morza i hodowane w warunkach godnych króla? Abstrakcja, ale Wasze pie**olenie, że "ch*jowe mięsko bo pszyjacjel człowieka" ma tyle samo sensu. Psy się jadło i jeść się będzie. Podobnie jak konie. W Polsce swego czasu zabroniono wpie**alania koniny i uznano to za grzech bo mieliśmy duży deficyt koni. A z głodu ludzie musieli zeżreć konia żeby w polu ziemniaki kopać. Myślę, że wtedy na pierwszy ogień też poszły właśnie psy.

TEERRAZ

2019-01-23, 18:45
Na kaszanke sie łaszą pchlarze

Harry Pojeb

2019-01-23, 19:48
Ale psinki głodne musiały być ze się tak rzuciły na tą kiełbaske

Ow...........an

2019-01-23, 21:01
Katie napisał/a:

dziczyzna- ale tylko dzik! Reszta "dziczyzny" też żre co popadnie. Dzik gówna nie ruszy).



Jeżeli chodzi o dzika, to skąd u dzika włośnie i tasiemce, których jak wiadomo jaja zostają wydalone na świat właśnie w odchodach?
Piwo za właściwe użycie słowa "żre".


Gilera1231

2019-01-23, 21:05
pie**olicie że psy są jak inne zwierzęta. Szkoda że pomagają przy poszukiwaniu osób w lawinach, nad morzem czy zagubionych w lesie już nie mówiąc o psach przewodnikach. Życie psa warte jest więcej niż menela w parku. j***ć skośnookich padalców.

planet

2019-01-23, 22:09
Jakby to były te pittbule to nie mam nic przeciw.

edek.bajzel

2019-01-23, 23:06
Azzazel napisał/a:

"Pomagał polować, bronić domostwa i wspierać na duchu."
A także był awaryjnym źródłem pożywienia. Do dziś w biednych regionach świata, gdy przyjdzie bieda to je się właśnie psy. We wszystkich opisach klęsk głodowych z przeszłości podaje isę, że w pierwszej kolejności zjadało się właśnie psy. Co logiczne, je resztki i jest łatwy w utrzymaniu.



gdy człowiek jest naprawdę głodny to wpie**oli nawet czowieka,
czytaj Stalingrad

Płatek

2019-01-24, 09:22
Gilera1231 napisał/a:

pie**olicie że psy są jak inne zwierzęta. Szkoda że pomagają przy poszukiwaniu osób w lawinach, nad morzem czy zagubionych w lesie już nie mówiąc o psach przewodnikach. Życie psa warte jest więcej niż menela w parku. j***ć skośnookich padalców.




No i mogą Cie sprzedać, że masz narkotyki. Co to za przyjaciel człowieka .. :D

JabAT

2019-01-27, 20:16
Uczta dla STALKERa :)

Marcin.Kowalski

2021-07-30, 11:53
Widać że większość z was nie ma psa, a ci co mają i tak piszą jak wy to zwykłe PATUSY!!!! Hak wam w smak!!!. Prędzej ciebie opie**olę z musztardą niż moje suczki!!!