18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry patent na kradzież

phrontch • 2018-07-26, 07:33
Ciekawy patent na wyniesienie paru słoików Nutelli ze sklepu bez płacenia za nie



nowynick

2018-07-26, 08:44
ch*jowy ten patent, kupę czasu trzeba grzebać, przekładać, wzbudzać podejrzenie ochrony. Poza tym co on ukradł 100 zł? Jak kraść to miliony...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-26, 08:47
A gdzie film z przestrzeliwania dłoni??
No przecież to kraj dasilvów.

Novik

2018-07-26, 09:10
Bierzesz opakowania niby na prezent i pakujesz tam mięso :3 chłopaki z baraków

woytasw

2018-07-26, 09:45
Super pomysł - taki dobry, że dał się z nim złapać.

decode21

2018-07-26, 10:27
nowynick napisał/a:

ch*jowy ten patent, kupę czasu trzeba grzebać, przekładać, wzbudzać podejrzenie ochrony. Poza tym co on ukradł 100 zł? Jak kraść to miliony...



Tusku to ty?

BKKWK

2018-07-26, 11:27
Pamiętam swoją pierwszą pracę jako nastolatek - kasa w OBI. Nawet niezłe warunki pracy, klientów też nie tłumy, więc na spokojnie można było przeżyć cały dzień i dorobić do kieszonkowego. Jedyny minus, i to ogromny, to była ochrona sklepu. Nie dość, że kasjer musi pilnować, żeby wszystkie produkty skasować poprawnie (czasami nabijało zupełnie inny produkt), wzywać pracowników hali, gdy kody nie działały lub ich nie było (za oczekiwanie na takiego obywatela zawsze dostawało się kasjerowi od klientów, no bo przecież to jego wina, że tak długo idzie), to jednocześnie mieliśmy sprawdzać dosłownie WSZYSTKIE opakowania, czy nie ma tam nic dodatkowego lub zupełnie innego. A jak się nie sprawdziło nawet głupiego opakowania po APAPie, to zjeby od ochrony. Tylko, od czego jest ta banda leni pie**olonych? Stoi 3 wąsatych chłopów przy linii kas, których było 5, dwóch dodatkowych na monitoringu, ale to kasjer musi pilnować złodziejstwa. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć, dlaczego tak to działa. Dodatkowo z kasetką pełną pieniędzy mógłbym sobie chodzić po sklepie lub nawet wyjść, bo nigdy nie było eskorty.

nowynick

2018-07-26, 11:57
:roll:

Ty się ciesz, że nie miałeś tej eskorty, bo zawsze mogłeś trafić na emeryta z Tesco przy Połczyńskiej. Dziadek chuchro z 60 kg szedł obok kasjerki i darł co chwila ryja na cały pasaż "UWAGA, IDZIE KASA!!" :mrgreen:

biosone

2018-07-26, 17:43
Ja mialem patent na gry komputerowe w duzym markecie, kupilem ich kilkanascie, robilem tak ze naklejke z gry za 200-300zl podmienialem z naklejka z gry za 20. i przechodzilo raz babka sie skapla i mnie przeprosila ze cos jest nie tak bo zly kod i nie zgadza sie, i zebym poszedl wybrac inna gre :) Ogólnie mam kumpla w innym markecie jako ochroniaza i tam mamy eldorado nawet patrzy na kamere i mowi czy ktos idzie :)

aaa z tymi grami to jak sie kupuje jedna to nie przejdzie, bo odrazu sie skapna, dopiero jak rodzina zakupy robi duze to takiego podmienca do wozka siup i wtedy baba szybko skanuje nawet uwagi nie zwraca :)

ho...........zo

2018-07-26, 17:53
A po co kradnie? Nie może sobie kupić?

TB303

2018-07-26, 17:57
hoszo napisał/a:

A po co kradnie? Nie może sobie kupić?


Nie może, więc kradnie :amused:

DoubleBorger

2018-07-26, 18:10
O ch*j, może tylko wódka była warta takiej kombinatury, resztę jakby podliczyć to wychodzi podobnie lub niewiele więcej niż wartość tego mleka którego się nie wzięło, żeby miejsce było. Chyba, że tam u nich mleko nic nie kosztuje a nutella 10x droższa od mleka, to wtedy ostro poleciał

ziembix

2018-07-26, 19:51
Bardzo pouczający film instruktażowy

sirmlcs

2018-07-26, 20:03
O, paszporcik w środku :D

marcinsud

2018-07-30, 14:32
Wy się śmiejecie, a w niektórych polskich sklepach trzeba masło kupować przy kasie z alkoholem :D
Nie wiem jak można się pozbawić godności za 10 pln

@biosone Powinni ci łapy upie**olić przy samej dupie złodzieju.