18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry koń to i po błocie pociągnie...

stery_srh • 2013-04-15, 23:25
... to nie ściema. Ciekawy finał akcji. ;-)

Ten koń ma moc. :amused:

en...........an

2013-04-16, 10:54
Dobry koń to i w okresie pojedzie. :krejzi:

lucamopulos

2013-04-16, 11:06
Konie takie dobre a ja swojego ciągle wale...

Meretrix

2013-04-16, 11:41
Najpierw to trzeba sobie opony dobre założyć jak się chce w teren pchać.

Sir Cover

2013-04-16, 12:13
Silny zwierzak, aż oś z wozu wyrwał. Pamiętam kiedyś, z 20 lat temu jak mój ś.p dziadek orał koniem pole, albo przywoził drzewo z lasu. Od tamtego czasu lubię konie, to strasznie miłe zwierzęta, tylko trzeba umieć się z nimi obchodzić i dbać. Dobrze karmić, poić, i po dużym wysiłku dać im odpocząć. Standardowa zasada, aby nie zachodzić konia od tyłu, bo to się może źle dla takiej osoby skończyć. Sam byłem świadkiem, jak koleś stracił połowę zębów po uderzeniu z kopyta :D .

le...........ce

2013-04-16, 12:51
enjoypoznan napisał/a:

Dobry koń to i w okresie pojedzie. :krejzi:


Ale zj***łeś :facepalm: Dobry koń to i po błocie pociągnie :D

>>dla gimbusów: W pupala k***a :amused:

en...........an

2013-04-16, 13:29
A.J.K.S napisał/a:


Ale zj***łeś :facepalm: Dobry koń to i po błocie pociągnie :D

>>dla gimbusów: W pupala k***a :amused:



:spermshot: :niggasmile: Nie znasz się.

KwusheR

2013-04-16, 15:05
Kolejni debile wybrali się swoim super terenowym suvem na off road...

ZaOsiemMinutBędzie

2013-04-16, 15:08
Wychodzi na to, że jeden zwykły koń jest lepszy od stu mechanicznych.







If you know what I mean...

tomek2302

2013-04-16, 17:28
Koń: koń
Waga: 500 kg
Moc: 1 K
Stosunek mocy do masy: 1 K / 500 kg
Chłodzony powietrzem

Pojemność: 4,5 litra (średnia serca)
Napęd: na 2 tylne kopyta
Pojemność płuc: 44 litry
Hamulce: ściągnąć lejce
Liczba biegów: 1 do przodu i 1 do tyłu w mechaniku mowiono ze 1kon pociagowy ma okolo6-7,7konia mechanicznego.

Serdelek

2013-04-16, 19:16
Pół litra dla woźnicy i 4 dla "kunia"

Meretrix

2013-04-16, 19:32
KwusheR napisał/a:

Kolejni debile wybrali się swoim super terenowym suvem na off road...



No akurat bardziej terenowego suva na rynku nie znajdziesz, stały napęd na obie osie, reduktor, ale nawet traktor na takich oponach by poległ w błocie.

azerbejdzanification

2013-04-16, 19:46
Mieszkasz na wsi?ok taki suv może i ma racje bytu, jeśli masz jeszcze do tego odpowiednie kapcie,ale po kiego ch*ja ludziom do miast takie landary?Pełno tego jeździ a 75% to kobiety które ledwo co tym parkują.
I nie jestem zazdrosy, poprostu wolałbym sobie kupić starszego np. Cheerokiego,lub suzuki samuraja,to są auta w teren.

bendyz

2013-04-16, 20:29
Wkurzają mnie ludzie którzy jadą po tym samochodzie, nie mając kompletnie wiedzy na jego temat. Ten samochód to z suv-a ma co najwyżej ładny wygląd. Jest to konstrukcja już niespotykana na rynku - ramowa z porządnym napędem na 4 koła ( nie przez jakieś pseudo sprzęgiełka które palą się po 5 minutach w terenie). Jest to moje wymarzone auto, ale z uwagi na cenę katuję jeszcze 23 letnią Vitarę :D

kurower

2013-04-17, 00:18
Znawcy offroadu Grand Vitarę cisną a na co dzień MPK jeżdzą :evil: Auto zbudowane na ramie, stały napęd na 4 koła, mechaniczna blokada centralnego dyferencjału załączana elektrycznie, reduktor 1:2, głębokość brodzenia ponad 40 cm, w wersji 1.9 diesel prawie 300 Nm ale dla was to i tak będzie gówniany SUV, który nic nie potrafi. Ciąganie ciężkiej przyczepy około 1 t w piasku mu nie straszne - wiem z własnego doświadczenia. Wiadomo, że lepsze opony mogłyby pomóc ale liczą się też umiejętności kierowcy. Tu widać tylko finał a może kierowca dał dupy wjeżdżając tam gdzie nie powinien? A teraz wracać do busów albo do Civiców rodziców drodzy Sadole - znawcy :roll: