18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobre zobrazowanie tego co dzieje sie w polsce

pablopavo92 • 2010-11-11, 15:45
wyssanie życia (krwi) z naszego orła...


Black Snake

2010-11-11, 21:53
Linekk, to podziel się naszą tajemnicą jak żeś taki :*

erniii

2010-11-11, 23:22
Antylewak_1920 napisał/a:


A co do polityki: w takiej Anglii o dłuuuuuuugiej jak ponad 400 lat tradycji parlamentarnej nie mówi się o opozycji. Nagłaśnia się i komentuje osiągnięcia/ich brak rządu. W Polsce oczywiście jest na odwrót i robi się wszystko, żeby partia rządząca w układzie z mediami wykończyła opozycję i praktycznie wrócilibyśmy do roczku 1989...


Skoro tak chwalisz tą Anglię to wypad tam na zmywak i nie komentuj polskiej polityki ;)
A co do moich poglądów to nie trafiłeś, nie jestem za żadną partią, ale tych ciemniaków z PIS'u wyjątkowo nie lubie.

wciazszukam

2010-11-12, 01:51
@sister
Popieram. Jakby mi ktoś podał na trzech talerzykach: rzadką srakę, twardy stolec i kupę w kropki po jagodach - nie podjąłbym się wyboru. A tak wygląda nasza wspaniała demokracja - stwarzanie społeczeństwu pozorów, że mają możliwość wyboru (między ładnie wyglądającym i ładnie mówiącym złodziejem, brzydkim i wk***ionym złodziejem, a złodziejem który stara się zrobić przystępną alternatywę dla dwóch powyższych). TO NIE JEST WYBÓR!

To jakby, mając ochotę na chińszczyznę i wiedząc, że kobieta nienawidzi junkfoodów, spytać ją: kochanie gdzie dziś zjemy - w Mekongu czy w McDonalds? I taka laska decyduje, że Mekong myśląc, że to był jej wybór i stwarzając sobie pozór władzy.

"Oni" tam na górze są ze sobą tak dogadani, żeby "im" było dobrze. A wasze zaangażowanie w tą szopkę trzyma tych darmozjadów przy paśniku. Chodzicie na te wybory, myśląc: zagłosuję na tego, bo tamten to debil. Tyle, że ten to taki sam debil i będzie robił dokładnie to samo co tamten - odprowadzał Ci swój udział z Twojej kieszeni. ZA CO k***A JA SIĘ PYTAM?! Za siedzenie na dupie i naciskanie guzika, który wskazał szefo?!

Pocieszające jest to, że bez naszego udziału, nie byłoby "ich" - rzeczywiście to MY mamy władzę. Smutne niestety to, że większość chce tą szopkę ciągnąć, a co gorsza przygotowuje na nią własne dzieci. Dlatego końca tego cyrku nie widać.

Rh...........ox

2010-11-12, 09:38
grzech. napisał/a:

a dlaczego w tagach jest: "złodzieje" i "oszuści"? :homer:



Jeśli jest to dzieło PiS to powinno być "żydzi" i "masoni".

fixxxus

2010-11-13, 13:02
@up
indeed ;)

tylkonachwile

2010-11-13, 16:19
A ja powiem, że genialna obróbka. Ktoś kto to robił jest geniuszem grafiki.