18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobre wychowanie to podstawa

Prometheus_Coprophagus • 2015-08-01, 18:52
Ukraińska dziewczynka, która z pewnością wyrośnie na pacyfistkę (w spojlerze film na serwerze YT, w razie gdyby nasz player znowu zamulał).


spoiler

AgentGrzesiek

2015-08-01, 19:04
coś za bardzo cie ostatnio dzieci interesują :-P

Se...........ki

2015-08-01, 19:12
Dać jej mieszkanie i darmowe studia w Polsce!

rai87

2015-08-01, 19:34
Co jest fajnego w wytresowaniu dziecka, by wykonywało gest, którego nie zna? To tak samo jak zmuszanie do chrztu i pierwszej komunii. Postawiłbym piwo gdyby zrobiła to jako dorosła osoba w otoczeniu antyfaszystów. Dlatego ni ch*ja z picia piwa.

@xxSekiPlxx
czy mam rozumieć, że wg ciebie bycie Polakiem to propagowanie nazizmu? A mało mamy fanatyków kładących podziały pomiędzy nami? :idzwch*j:

Prometheus_Coprophagus

2015-08-01, 21:04
Wykop już wie.
Cytat:

Mykola Machno, nazi-banderowiec z Kijowa, uczy siostrę jak "rżnąć ruskich" nożem. Do jakich tradycji się odwołuje ten chłopak? Wiemy o nim, że jest uczniem liceum wojskowego im. Bohuna w Kijowie i że chciałby zostać oficerem w ukraińskim wojsku.


Se...........ki

2015-08-01, 21:42
@rai87 "czy mam rozumieć, że wg ciebie bycie Polakiem to propagowanie nazizmu? A mało mamy fanatyków kładących podziały pomiędzy nami?"


Widzę, że nie zrozumiałeś sarkazmu. Chodziło oto, że oni odpie**alają takie sceny nawet, jak są już w Polsce. Odwiedzają pomniki AK i demonstrują gesty nazistowskie i składają hołd upa. A nasz rząd włazi im jeszcze w dupę! :idzwch*j: