18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobranocka.

banerr • 2021-03-21, 16:22
Tak kiedyś hamburgery widziały dindusów.


sard

2021-03-21, 16:24
W tym filmiku jest przejaw rasizmu - pokazują czarnych jak pracują! To rasistowskie, przecież oni są urodzeni do dymania białych ścier, napieprzania się, ale nie pracy!

Halman

2021-03-21, 16:25
kiedyś; wszyscy lali z murzynów..
dziś; wszyscy leją z murzynów tylko nie wolno lać z murzynów..

happyface

2021-03-21, 16:56
Halman napisał/a:

kiedyś; wszyscy lali z murzynów..
dziś; wszyscy leją z murzynów tylko nie wolno lać z murzynów..



Jak to jest przepisać czyjś komentarz z YT tylko po polsku, dobrze?

Znawca_Cipek

2021-03-21, 17:29
Kiedyś, jak człowiek chciał zobaczyć małpy na wolności, jechał do Azji albo do Afryki. A teraz? Teraz to jest, proszę pana, lepiej. Teraz wszędzie są!

NiemiecWaszPan

2021-03-21, 18:54
Znawca_Cipek napisał/a:

Kiedyś, jak człowiek chciał zobaczyć małpy na wolności, jechał do Azji albo do Afryki. A teraz? Teraz to jest, proszę pana, lepiej. Teraz wszędzie są!


pie**olisz... W Polsce jeszcze murzynów nie ma. Wybierz POwców, to będziesz miał.

andrzejrobert75

2021-03-21, 19:23
NiemiecWaszPan napisał/a:

pie**olisz... W Polsce jeszcze murzynów nie ma. Wybierz POwców, to będziesz miał.



Ukry duzo lepsiejsze?

Fistach

2021-03-21, 20:12
Tutaj jest chyba oryginalny filmik
https://www.youtube.com/watch?v=UacUR7bPnMM
Muzyka to coś innego, ale nie chce mi się szukać.

Jakieś lepienie filmików i dodawanie dziwnej muzyczki, tylko po to żeby jeszcze bardziej zaognić ich konflikt?
Co do oryginału, w piosence jest coś o praczce i tańcach bugi ługi, co w tym złego? . To że przedstawili, jak murzyn je arbuza jest rasistowskie? Pokazanie, że kulawy kuleje też jest obraźliwe?

\edit
Dobra, to jest zlepek innych filmików też. I tak wydaje mi się, że robiąc taką komilację bardziej to tylko podsyca ich dziwne zachowania tam na zachodzie. Jeden śmieszek w całym filmie dodaje uroku, a zebranie wszystkich śmieszków do kupy robi wielce rasistowski set.

shoe5maker

2021-03-21, 20:24
A to prawda że Niggers love Watermelon, ha, ha, ha! Czy nie?

Fistach

2021-03-21, 20:34
shoe5maker napisał/a:

A to prawda że Niggers love Watermelon, ha, ha, ha! Czy nie?



A kto nie lubi? :D

banerr

2021-03-21, 20:35
Fistach napisał/a:

Tutaj jest chyba oryginalny filmik
Muzyka to coś innego, ale nie chce mi się szukać.
Jakieś lepienie filmików i dodawanie dziwnej muzyczki, tylko po to żeby jeszcze bardziej zaognić ich konflikt?
Co do oryginału, w piosence jest coś o praczce i tańcach bugi ługi, co w tym złego? . To że przedstawili, jak murzyn je arbuza jest rasistowskie? Pokazanie, że kulawy kuleje też jest obraźliwe?
\edit
Dobra, to jest zlepek innych filmików też. I tak wydaje mi się, że robiąc taką komilację bardziej to tylko podsyca ich dziwne zachowania tam na zachodzie. Jeden śmieszek w całym filmie dodaje uroku, a zebranie wszystkich śmieszków do kupy robi wielce rasistowski set.



Nie wydaje mi się aby ten zlepek był specjalnie rasistowski. Zobacz jak przedstawione są postaci murzynów a jak białych. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Budrys2000

2021-03-21, 21:58
Jedyny Murzyn, po którym płakałem to pies mojej babci. Ale to było w latach 80. ;-)

polakwrocek

2021-03-23, 02:52
Halman napisał/a:

kiedyś; wszyscy lali z murzynów..
dziś; wszyscy leją z murzynów tylko nie wolno lać z murzynów..



k***a...
Trzeba to zapisać w księdze cytatów ... XD

Wiewór

2021-03-23, 15:07
Ok gdzie jest rasizm?