18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

alterego

2013-06-05, 12:39
Master level

adekniejadek89

2013-06-05, 12:54
wiem, że było. Niech ktoś wstawi emotkę ze skrzypcami i link

repertuaR

2013-06-05, 12:58
emotka ze skrzypcami, google.pl

Roszp

2013-06-05, 13:04
adekniejadek89 napisał/a:

wiem, że było. Niech ktoś wstawi emotkę ze skrzypcami i link


Proszę bardzo:



sfx

2013-06-05, 16:28
"wiem, że było. Niech ktoś wstawi emotkę ze skrzypcami i link "
@adekniejadek89

Dostał za ten komentarz ostrzeżenie!!!! What The fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hellmartin

2013-06-05, 16:32
@up jak było to się wstawia link a nie pie**oli, że bylo.pl ...

BongMan

2013-06-05, 16:41
Finowie powinni wskrzesić pewnego pana w białej kominiarce. Z Ruskimi sobie poradził...

astmuus

2013-06-05, 17:14
BongMan, mówisz o Simo? :D

Lordzik92

2013-06-05, 19:53
Tylko to ze w tamtych czsach kazdy wiedzial co sie robi z agresorem. Teraz powiedz do Fina, Szweda czy Norwega, ze czarni czekaja tylko na socjal i na latwe r*chanie, to nazwa cie rasista ktory powinien jak najszybciej wyjechac z ich kraju...

gali2401

2013-06-05, 21:16
pie**olenie... siedze w norwegii i 90% norwegów razem z nami z "kolorowych" jak to oni mówią się śmieją... Jeden nawet powiedział, że pan z Utoya dostałby medal gdyby ciapatych powystrzelal a nie dzieci na tej wyspie... I są zdania, że dobrze mówi tylko źle zabrał się za tą sprawe...

Lordzik92

2013-06-05, 21:39
gali2401 napisał/a:

pie**olenie... siedze w norwegii i 90% norwegów razem z nami z "kolorowych" jak to oni mówią się śmieją... Jeden nawet powiedział, że pan z Utoya dostałby medal gdyby ciapatych powystrzelal a nie dzieci na tej wyspie... I są zdania, że dobrze mówi tylko źle zabrał się za tą sprawe...



Zalezy w jakich grupach sie obracasz. Np. Mlodzi szwedzi, gdy sa we wlasnym gronie ostro jada z kolorowych, ale w szkolach slyszysz juz inne wersje prawdy, a w biurze zapomnij ze cos takiego uslyszysz, bo za samo ,,zle" obsluzenie kolorowego, mozna uslyszec te zniewiesciale slowo ,,racist"...
Gdyby bylo tak pieknie jak piszesz, to te 90% by sie niepie**olilo i juz dawno by nie bylo socjalnego raju dla azylantow z Arabii czy Afryki...
W PL jeszcze przed wojna obiecano panu z wasem pomnik za ogarniecie problemu. A po takze sie slyszalo ze Adolf dobrze mowil, tylko zle sie za to zabral. To ze garstka ludzi gloryfikuje pewne idealy, nieznaczy ze cale spoleczenstwo je wyznaje. Chyba ze Norwegia jest w tej samej sytuacji co Polska, gdzie 90% obywateli chetnie by zobaczyla Tuska powiewajacego na jakims maszcie, ale niewie jak sie za to zabrac. A mimo to zagraniczny przegladacz polskich mediow, uzna ze narod smaruje miodem pana premiera, gdyz tak dobrze robi la kraju...

astmuus

2013-06-05, 23:32
gali2401 napisał/a:

Jeden nawet powiedział, że pan z Utoya dostałby medal gdyby ciapatych powystrzelal a nie dzieci na tej wyspie...



Średnia wieku 17 - 20 Ci coś mówi? I dobrze k***a zrobił - odkrył nowy sposób na radzenie sobie z lewactwem. Zabija ich za młodu.