18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra madka...

Halman • 2020-07-22, 07:09

za to trochę bardziej ch*jowy architekt... :-D

Makulata

2020-07-24, 12:39
Pablitto91 napisał/a:

Do prawdy istnieją tacy ludzie którym te 500 złotych zapewnia zwolnienie od stałego dochodu w postaci zwykłej pracy? Czy to nie jest trochę tak, że taki stereotyp powstał w bujnej wyobraźni przeciwników pis i całego tego świadczenia? Bez przesady ludzie. W innych krajach eu socjal istnieje od lat i tam nikt nie robi z tego wielkiego szumu. Pomijam fakt, że kwoty są nieporównywalnie większe. Poza tym skoro tyle złego to wyrządza to czemu opozycja nie mówi jasno, że się tego pozbędzie tylko przeciwnie - zapewnia, że 500 plus nie zniesie? To w końcu jest złe czy jednak jest ok? Zapewniam od razu, że jestem całkowicie bezstronny w sprawach politycznych. Po prostu jebie mnie to, że ktoś te 500 plus dostaje. Mało tego, jeśli ktoś korzystając tylko z tych pieniędzy jest w stanie utrzymać dom i rodzinę to serdecznie współczuję i podziwiam wyboru.
Dla tych co hejtują - weźcie się za robotę i zróbcie coś ze swoją karierą, żeby nie musieć mieć bólu dupy, że ktoś kto ma dzieci dostaje 500 plus



Przecież Konfederacja mówi cały czas, że się socjalu pozbędzie, więc wszystko co napisałeś jest do wyj***nia w kosz.

dominator76

2020-07-26, 19:09
dobrze z u nas 500 + nie dają na szczury...A nie sorry pomyliłem się.