18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra dziurka?

~Velture • 2018-01-09, 14:32
Chyba nie :krejzi:

Od 0:55


Malloy

2018-01-10, 00:43
Nattsjel napisał/a:

Nie rozumiem jak ludzie mogą trzymać niewykastrowane/niewysterylizowane zwierzęta w domu. Przecież to smród jest niesamowity.



Po pierwsze:
Jak ktoś ma futrzaka wychodzącego :amused: to nie koniecznie musi od razu go pozbawiać możliwości reprodukcji, jak jest ładny, niech przekaże swoje geny dalej. :amused: (mówię o kocurach, kocice nie śmierdzą, raz do dwóch razy w roku młode przyniosą :D Te z młodych, które nie posiadają miłego dla oka umaszczenia eksterminuje się na różne sadystyczne sposoby, więc i zabawa jest.)
Mój futrzak :amused: nauczył się wołać, że chce na dwór, więc się go wypuszcza z domu, niech zrobi swoje, potem może wrócić, jak chce :amused:


Po drugie:
dla niektórych nie ma to jak zapach kociego moczu o poranku... i w południe, i o zmierzchu, nawet w nocy... starsze panie lubią ten zapach chyba :amused:

Po trzecie:
Mówiąc o futrzaku, miałem na myśli kota, wy dewianci!

vass

2018-01-10, 00:54
Chyba musiał w dupę zajechać :)

BigCohones

2018-01-10, 08:23
@up Jak na to wpadłeś??? Czytałeś komenty czy co?

Nikczemny_Płód

2018-01-10, 17:45
mygyry napisał/a:

j***ne sierściuchy pie**olą się w jego łóżku w pościeli w której później przytuli mordę a on stoi i nagrywa, co za popie**olenie, ludziom na punkcie tej kupy futra się już całkiem w deklach poj***ło



Zabawne. To samo mówili o twoim starym i matce :pijaki:

mygyry

2018-01-10, 17:51
Nikczemny_Płód, To po ch*j im łóżko udostępniałeś?

Sleepman

2018-01-10, 18:32
Kotka tak drze morde bo kocur ma haczyki na ch*ju. Serio serio poczytajcie :)

~Velture

2018-01-11, 04:03
Sleepman napisał/a:

Kotka tak drze morde bo kocur ma haczyki na ch*ju. Serio serio poczytajcie :)


Wierzymy na słowo.

vass

2018-01-11, 06:54
BigCohones napisał/a:

@up Jak na to wpadłeś??? Czytałeś komenty czy co?


Masz jakiś problem ? Jakaś mania czy coś ?

waloos

2018-01-11, 17:14
Czytałem gdzieś, że kocur ma na penisie jakieś wypustki które podrażniają kocicę podczas zbliżenia, po to aby nie miała ochoty rżnąć się z innymi kocurami, dlatego ten wrzask i lizanie się po cipie :D