18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra babcia

Barnellini • 2020-06-18, 01:24
Niestety (dla części sadoli) po angielsku.




You can't say those things on television. Not anymore.

jasypan

2020-06-18, 14:35
Pod materiałem napisałeś bardzo smutną prawdę.

engoldub

2020-06-18, 15:59
jasypan napisał/a:

Pod materiałem napisałeś bardzo smutną prawdę.



co napisal bo nieznam niemieckiego ?

Obejszłem_system

2020-06-18, 16:11
engoldub napisał/a:

co napisal bo nieznam niemieckiego ?



Polskiego języka też nie znasz.

robson101

2020-06-18, 16:11
na początku rosną nerwy w człowieku na tą babcię, dopiero przy końcu się okazuję, że spoko babeczka :)

hfbnmiuytp

2020-06-18, 17:14
kolejny filmik w sadolowym odtwarzaczu na którym nie mam dźwięku, o co chodzi?

cooker82

2020-06-18, 17:48
Babcia: Chciałabym opowiedzieć Ci pewną historię. Zaparkowałam autem w złym miejscu, tylko na chwilkę i nagle widzę, że ten okropny człowiek wypisuje mi mandat.
Spytałam się go, czy to jest rozsądne, aby dawać mi mandat za parkowanie autem na dwie minutki w złym miejscu? Po chwili wahania przyznał mi że faktycznie było to trochę głupie i wychował mandat.
Prezenter: I bardzo dobrze!
B: Tak! Jednakże, gdy wróciłam do domu uzmysłowiłam sobie, że ten mężczyzna tak naprawdę popuścił, abym popełniła przestępstwo. Przecież nie powinien tego był zrobić! Dlatego też powiedziałam jego przełożonemu co się stało...
Później dowiedziałam się, z wielkim zadowoleniem, że go zwolnili. Zwłaszcza, że był czarny.
(Zaczynają się kłócić)
B: Czy nie zauważyłeś że murzyny nie przestrzegają prawa?!
P: Dobra, zamknij się już. Nie możesz mówić takich rzeczy, zwłaszcza w telewizji.

logan32

2020-06-19, 19:14
nie wiem co tu jest zabawnego, policjant ci nie daje mandatu to ty na niego donosisz i później inni policjanci już wszystkim będą dawali...No k***a w h*j zabawne sadole się śmieją

EdwardGie

2020-06-19, 22:00
ch*j a nie h*j. A dowcip polegał na tym, że babcia poprzez tą historyjkę dała jasny przekaz murzyni nie przestrzegają orawa to my nie musimy ich szanować a nawet powinniśmy ich zachowania piętnować.