18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobijanie rannej zwierzyny

Janus92 • 2021-08-04, 19:47
Strzały miłosierdzia


ozesz_kurnasz

2021-08-05, 00:20
Jeśli nie rozumiecie, to nikogo tu nie bulwersuje śmierć zwierzęcia tylko to jak się ten śmieć z glockiem zachowuje. Wielki k***a chojrak, bo może zwyzywać i zastrzelić bezbronną istotę, a pewnie w szkole miał ryj co tydzień w kiblu.

PsikutaBezS

2021-08-05, 01:27
Myślistwo jest dla elit a nie chamów. Konające przez kilkagodzin zwierzę dla myśliwego to norma...



:)

sCk

2021-08-05, 03:59
SlimShady napisał/a:

Dokładnie. Ale te kozaczenie "Fuck You" do rannej zwierzyny... No cipiarskie to było.



ozesz_kurnasz napisał/a:

Jeśli nie rozumiecie, to nikogo tu nie bulwersuje śmierć zwierzęcia tylko to jak się ten śmieć z glockiem zachowuje. Wielki k***a chojrak, bo może zwyzywać i zastrzelić bezbronną istotę, a pewnie w szkole miał ryj co tydzień w kiblu.



Jakie kozaczenie, gość wk***iony bo mu samochód rozj***ło.

uFo125

2021-08-05, 05:01
k***a ilu animalsow się zebrało. Jesli sadol nie pasuje to serdeczne wypie**alaj macie tam twoje tiktuki kwejki czy inne discordy

mygyry

2021-08-05, 07:14
godfather1982 napisał/a:

Według ciebie to dobijanie dał strzała padło ale że cały magazynek wali według ciebie humanitarne dobijanie ? Dla pewności strzelał? To może dla pewności ciebie dobijali



Po pierwsze jesteś pewien, że pierwszy strzał na pewno zabił?
Po drugie, jeżeli zabił to jaką to k***a robi różnicę zwierzęciu, że wj***ł w niego jeszcze kilka kul?

Rucham_Ci_Starą

2021-08-05, 13:08
mit2 napisał/a:

k***a co za p*zdy na tym portalu. Śmieją się ze śmierci ludzi, w tym dzieci, a jak ktoś odjebie zwierzę to płaczą jak ostatnie cioty. Ja pie**ole...
Tak, to było humanitarne dobicie. Pierwszym strzałem zabił, resztą się wyżył. Niehumanitarnym byłoby wyj***nie połowy magazynka w bebehy i dopiero potem w łeb.


Bo ludzie i tak sobie poradzą, często giną przez własną głupotę lub bo na to zasłużyli ale zwierzę nie jest niczemu winne

ruddie

2021-08-05, 19:57
I prawidłowo. Zawsze k***y się pchają pod samochód, im ich mniej, tym lepiej.

jkubson93

2021-08-05, 20:15
pie**olony idiota

mit2

2021-08-05, 23:33
ozesz_kurnasz napisał/a:

Jeśli nie rozumiecie, to nikogo tu nie bulwersuje śmierć zwierzęcia tylko to jak się ten śmieć z glockiem zachowuje. Wielki k***a chojrak, bo może zwyzywać i zastrzelić bezbronną istotę, a pewnie w szkole miał ryj co tydzień w kiblu.


Przecież on dobił konające zwierzę po potrąceniu. Czego ty k***a nie rozumiesz?
I ch*j z tym że potem wyj***ł resztę magazynka w truchło. Sarnie raczej było już wszystko jedno...

r*cham_Ci_Starą napisał/a:

Bo ludzie i tak sobie poradzą, często giną przez własną głupotę lub bo na to zasłużyli


Małe dziecko potrącone na pasach przez ciężarówkę sobie poradzi?
Losowy przechodzień skatowany przez murzynów sobie na to zasłużył?
A może kobieta, której ciapaty obcina łeb maczetą?

r*cham_Ci_Starą napisał/a:

zwierzę nie jest niczemu winne


Jest i to nawet w tym przypadku. Sarna rozj***ła gościowy auto.
Jak cię w lesie będzie wpie**alał niedźwiedź to mam rozumieć, że mu będziesz życzył smacznego?

ActAnonymous

2021-08-06, 07:51
Poszli chyba na kompromis skoro zwierzę nawet nie chciało uciekać :lol:

Jurand350

2021-08-06, 08:31
Zwierzę po wypadku z obrażeniami wewnętrznymi, pożyłoby prawdopodobnie dzień lub dwa i umarło w męczarniach no ale debile i tak krzyczą o brutalności przez zastrzelenie.

Jagang

2021-08-06, 19:27
r*cham_Ci_Starą napisał/a:

Bo ludzie i tak sobie poradzą, często giną przez własną głupotę lub bo na to zasłużyli ale zwierzę nie jest niczemu winne



O k***a, co za zj***ny bambinista, dawno takiego okazu nie widziałem. Zwierzęta także giną przez własną głupotę (nawet częściej od ludzi, bo są głupsze), co więcej ludzie są zwierzętami, kierowanymi przez instynkt i pranie mózgu od dzieciństwa przez innych ludzi z rodziną na czele. Fanatycy zwierząt to banda ignoranckich debilów.

Robciu_PL

2021-08-06, 21:54
dobrze k***a j***ny Jeleń nawet k***a chodzić nie potrafi stoi jak ten słup ja bym go jeszcze wypatroszył cwe*a