18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mlodygda

2011-01-15, 15:16
kocham rudą :*

st...........ry

2011-01-15, 15:16
ktos wczesniej napisal ze jest po zecie i ze znal odpowiedz na 90 % a ja sie k***a pochwale wam ze nie znam zadnego jezyka obcego a jestem na 3 roku studiow na polibudzie w lodzi i jakos zle sie z tym nieczuje, a wrecz przeciwnie bo caly czas widze jak nieudolny jest system ksztalcenia w naszej kochanej polsce :) i ja jestem tego zywym dowodem ;D i czuje sie z tego bardszo dumny bo pomimo mojej marnej wiedzy robie w ch*ja caly system i prowadzacych udowadniajac im jak i innym ze da sie cos w zyciu osiagnac minimalnym wysilkiem a dlaczego bo jest powiedzenie masz leb i ch*j to kombinuj :) niestety drogie panie wam to niegrozi bo zawsze wam czegos brakuje :) a jedyne co mi sie w angli podoba to jej kibice sa bezwzgledni

Pawel007

2011-01-15, 16:03
Cytat:


ktos wczesniej napisal ze jest po zecie i ze znal odpowiedz na 90 % a ja sie k***a pochwale wam ze nie znam zadnego jezyka obcego a jestem na 3 roku studiow na polibudzie w lodzi i jakos zle sie z tym nieczuje, a wrecz przeciwnie bo caly czas widze jak nieudolny jest system ksztalcenia w naszej kochanej polsce :) i ja jestem tego zywym dowodem ;D i czuje sie z tego bardszo dumny bo pomimo mojej marnej wiedzy robie w ch*ja caly system i prowadzacych udowadniajac im jak i innym ze da sie cos w zyciu osiagnac minimalnym wysilkiem a dlaczego bo jest powiedzenie masz leb i ch*j to kombinuj :) niestety drogie panie wam to niegrozi bo zawsze wam czegos brakuje :) a jedyne co mi sie w angli podoba to jej kibice sa bezwzgledni



Jesteś Bogiem!

Zrobić wszystkich w ch*ja, że nic się nie umie i jest się na studiach.

Powodzenia w życiu i pracy. Mam nadzieje, że wykładanie w markecie towarów cię nie przerośnie.

Gratuluje!

miguel1910

2011-01-15, 17:57
Ja pie**ole, oni są gorsi z angielskiego niż moja świętej pamięci babcia, która ang. uczyła się w latach 50 by wykryć szpiega podczas zbiorów stonki imperialistycznej. Jeśli to jest kręcone w stolicy to ja pie**ole podwójne. :homer:

Super, oni znają ang. gorzej niż moja św. pamięci babcia, która uczyła się go w latach 50 by móc wykryć wroga narodu podczas zbioru stonki na polu... a jak to jest w stolicy kręcone to :homer:

Mephic

2011-01-15, 18:36
@stary

Nie robisz w ch*ja nikogo oprócz samego siebie.

Aha, a ta co wymienia dni tygodnia po polsku, angielsku, rosyjsku i w swahili na pewno się NIE r*cha.

Sahex

2011-01-16, 00:23
Ruda powinna zostać w kuchni...

shin69

2011-01-16, 01:40
ruda to chyba ukończyła jedynie żłobek

hiitman

2011-01-16, 01:47
Co za paź najgorszy, zawsze coś sp***oli. Na ch*j jest ten "program"? Do pracy k***o!

zbyla999

2011-01-16, 13:00
komentujecie wyzywacie wulgaryzmami się obrzucacie, ale czy ktokolwiek zadał se pytanie:
za za idiota wymyślił ten program?
dlaczego idiota?

matura to bzdura, każdy wie ze to prawda, zamiast oczepić się świeżo po maturze typków to czepiają się osób których matura jeszcze nie dotknęła lub są kilkanaście lat po, mój znajomy nie zdawał matury i niema zamiaru bo mu niepotrzebna, tu w tych przypadkach kolor włosów może być przypadkiem, ale gdyby ten kolo mnie spotka i zadawał by pytania to na pewno po zmontowaniu by mnie nie było w filmiku:D

ja nie zdawałem jeszcze matury bo wolałem se zawód zrobić niż wkuwać do matury i jakoś o znajomość języka angielskiego czy francuskiego nie narzekam, gadam z akcentem, i nie w szkole się tego nauczysz, jedz tępy zagranice na 1-2lata i wrócisz uczony.

RoketFjułel

2011-01-16, 15:05
Moim zdaniem sie juz troche nudny robi ten program, gdyby nie ruda to byłoby cieniutko w tym odcinku...

gracz

2011-01-16, 15:44
w końcu wyczerpią im się wszystkie szkolne przedmioty..

ryba0007

2011-01-16, 17:03
w 1:49 jest ukryty przekaz. Zobaczcie co pokazuje odpowiadający prawą dłonia

brylan

2011-01-16, 17:33
k***a rudą to bym zajeździł.

DaaanielSan

2011-01-16, 23:24
Te piwska to chyba za rudą, co ?

Kociodup

2011-01-17, 18:45
Ruda.
A poza tym dni tygodnia (w tym 'piątek') małą literą się pisze.