18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do Trumpa ze skargą

freaky • 2017-07-04, 15:47
Lech W. (ps. "Bolek"), który nigdy nie donosił na kolegów i Polskę postanowił zrobić wyjątek i podzielić się z prezydentem supermocarstwa tym, co mu leży na sercu i co gorsza tym, co o tym myśli :roll:




Ostatnio Donald Trump, po telewizyjnym występie córki Zbigniewa Brzezińskiego, nie przebierając w słowach nazwał ją idiotką. Myślę, że na Wałęsie też się pozna ;-)

moskalowy

2017-07-04, 15:51
@freaky

Dałeś radę pod to zwalić?
Co kierowało Cię, żeby to wstawić?



Moby_Dick

2017-07-04, 16:07
Mam nadzieję, że 10 lipca Wałęsę wyniosą stoczniowcy! Na drzwiach, albo czołgiem!


dziobakbryndza

2017-07-04, 16:28
Mam już swoje lata i mogę stwierdzić, że Polska nie ma szczęścia do prezydentów.Na początku Kaczorowski na uchodźctwie. Siedzieli błazny w Londynie, popijali whisky, nadawali sobie tytuły jakiś majorów czy generałów. Nikt się z nimi nie liczył. Nawet rząd Wielkiej Brytanii. Później donosiciel Wałęsa. Kretyn który uważa, że obalił komunę. Pijak Kwaśniewski i jego niejasne powiązania z Moskwą. Dochodzimy do kolejnego Lesia. Błazen, idiota. Który za 2- minutową rozmowę w przedpokoju Białego domu zwiększył liczbę naszego kontyngentu w Afganistanie o 1000 żołnierzy. Ten sam który zorganizował Wielki Bal na który mieli przyjechać przywódcy światowi, a najważniejszą osobą jaka się pojawiła był minister rolnictwa Litwy. Później Bronek kondonek. Ne opisuje bo chyba pamiętacie. Ten którego mamy obecnie to już całkowite dno. Szkoda strzępić ryja na tego błazna

do...........ka

2017-07-04, 16:48
Mam nadzieję, że zachowa kalsę.