18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do tego służy celownik w Mercedesie

~_Yarko_ • 2021-09-13, 22:11
Dniepr.


Kierowca był pijany.
Piesi w szpitalu.

Tryper

2021-09-13, 22:16
Piesi oczywiście intuicyjnie pod koła samochodu podbiegli.

nowynick

2021-09-13, 22:38
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Piesi oczywiście intuicyjnie pod koła samochodu podbiegli.



piesi sp***alali w najbardziej oczywiste miejsce gdzie nie ma ryzyka, czyli chodnik... Ty byś pewnie użył skrzydeł albo teleportu ale ich niestety nie upie**olił żaden napromieniowany zwierz i nie mieli supermocy...

PoProstuNIKT

2021-09-13, 22:58
nowynick napisał/a:

piesi sp***alali w najbardziej oczywiste miejsce gdzie nie ma ryzyka, czyli chodnik... Ty byś pewnie użył skrzydeł albo teleportu ale ich niestety nie upie**olił żaden napromieniowany zwierz i nie mieli supermocy...





Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Piesi oczywiście intuicyjnie pod koła samochodu podbiegli.



widać przecież że debil na końcu zaczął biec równolegle z autem - nie wiem co myślał - że go nie dogoni? tego k***a nie pojmuje.

Folur

2021-09-13, 23:13
a piesi zamiast stanąć i się wycofać to jeszcze przyspieszyli...jak to się nazywa? "a, zdążę", tak samo było w 1991 z tą amerykanką co pod pociąg wbiegła...traingirl, Mary T. Wojtyla

Pralpunkt

2021-09-13, 23:25
h*ja prawdy z tym celownikiem w mercedesie ,miałem zero celności, musiałem drzwi otwierać żeby jebnąć kogoś bo zawsze sp***alalai

( sucharem poleciałem :mrgreen: :mrgreen: )

marcino_zly

2021-09-13, 23:45
j***niutki już z daleka celował! :mrgreen: piwo dla kierowcy również.

adrian1017

2021-09-13, 23:53
Piesi za współudział powinni siedzidć. Jedynie ze trzy latarnie by rozdupił jakby mu nie pomogli

Zasysacz

2021-09-14, 00:20
nowynick napisał/a:

piesi sp***alali w najbardziej oczywiste miejsce gdzie nie ma ryzyka, czyli chodnik... Ty byś pewnie użył skrzydeł albo teleportu ale ich niestety nie upie**olił żaden napromieniowany zwierz i nie mieli supermocy...



Na chodnik ale z tego którego wyszedł a nie po drugiej stronie mało tego lepiej by na tym wyszedł jak by zwyczajnie szedł a tak wygląda jak by wbiegł z premedytacja pod koła. Dziwne ludzie.

Bandzior020

2021-09-14, 09:26
ecnart napisał/a:

widać przecież że debil na końcu zaczął biec równolegle z autem - nie wiem co myślał - że go nie dogoni? tego k***a nie pojmuje.



Przestań pie**olic głupoty dzieciaku

Signore

2021-09-14, 11:48
k***a widzą że auto odbiło w lewo i zamiast się cofnąć i uniknąć wypadku to usilnie próbują sp***olić na chodnik prosto pod koła, piesi to jednak stan umysłu, chociaż to dobrze bo przynajmniej mamy materiały na sadola

Garnki_za_zeta

2021-09-15, 11:46
Zasysacz napisał/a:

Na chodnik ale z tego którego wyszedł a nie po drugiej stronie mało tego lepiej by na tym wyszedł jak by zwyczajnie szedł a tak wygląda jak by wbiegł z premedytacja pod koła. Dziwne ludzie.



Tak, ty byś kulturalnie szedł 2 km/h wyliczając drogę pędzącego auta z dokładnością do mm i efekciarsko minął się z nim popalając papieroska z flaszką piwa w drugiej ręce.