18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do pizdy z tymi taserami...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-06-08, 19:09
Oficer hrabstwa Fairfax Tyler Timberlake został aresztowany 6 czerwca, po tym, jak nagranie z kamery nasobnej pokazało, jak strzela do mężczyzny z tasera, a następnie wchodzi na niego dociskając go do asfaltu. Gdy Timberlake jest już na nim, wciska taser w kark i znów strzela. Szef policji hrabstwa Fairfax, Edwin C. Roessler Jr., powiedział, że ktoś wezwał policję o mężczyźnie idącym ulicą, krzyczącym, że potrzebuje tlenu. W ramach dochodzenia w sprawie incydentu pozostali trzej zaangażowani funkcjonariusze zostali zwolnieni z pracy. Szef policji powiedział, że mężczyzna został zbadany w szpitalu i zwolniony. Timberlake'owi grozi do 36 miesięcy więzienia.






Dwa wnioski z tego filmu.
Przej***na jest robota gliniarza w USA.
Taser na naćpanego murzyna to chyba za mało... jednak lepszy sprawdzony ołów.

MindBodyLightSound

2020-06-09, 16:45
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

ktoś wezwał policję o mężczyźnie idącym ulicą



Co k***a?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-09, 20:57
MindBodyLightSound napisał/a:

Co k***a?



Jajco k***a...

xXx5226

2020-06-10, 13:10
żmij napisał/a:

No i teraz będziesz musiał usunąć konto...
Chodził środkiem jezdni. Szczerze Ci życzę, żebyś w takiego przypie**olił samochodem, Sebuś.
Serio pytasz? Łażąc po jezdni stwarza realne zagrożenie dla pojazdów, ich kierowców i pasażerów..
Nie miałbyś wątpliwości, gdyby na jego miejscu był naj***ny w trzy dupy Polak, prawda?



Widzę Sebuś że do jednej klatki się nadajesz z tym sadystom.

ProVVe

2020-06-10, 17:12
Websterthe1 napisał/a:

Takie jest właśnie wasze smutne życie, ograniczone i pijane nienawiścią przegrywy.



Tarmoś mi wora... Mam bardzo udane życie w przeciwieństwie do ciebie hahahaha. Dlatego ciężko byłoby się z tym pożegnać i pewnie z tego powodu mało kto sie decyduje zrezygnować z tego wszystkiego... Bambusy i lewackie nieudolne śmiecie nie maja wiele do stracenia... Raptem socjal i jakąś melinę. Łatwo jest niszczyć czyjąś ciężką pracę, ale tego nie zrozumiesz bo nic nie masz i nigdy nie osiągniesz oprócz może spłodzenia jakiegoś miotu kolejnych zer... Przykre, ale nie ptrafię sie pogodzić z tym, że takie małpy maja takie samo prawo do tlenu... Nikt nawet by ich nie zauważył gdyby nie ich rytuały godowe i prośba o atencję niczym niesforne dziecko... Również twój brak inteligencji nie rozróżnia nienawiści od potrzeby sprawiedliwości... Kto będzie o nią się upominał skoro ty wolisz wypiać dupę i prosić o czarne pęto dla siebie i swojej rodziny? Bo zakładam, że mimo braku zwojów nadal rozumiesz iz pozostawisz swoje produkty gonad na świecie... Zreszta szkoda czasu na taki pomiot "makarona"

boo

2020-06-11, 19:47
xXx5226 napisał/a:

Widzę Sebuś że do jednej klatki się nadajesz z tym sadystom.



A ty do jednej z nim trumny i na na nagrobku bedziesz mial napisane "Tó lezom dwaj idiotuw"

Websterthe1

2020-06-11, 22:16
ProVVe, Ale ty musisz mieć smutne życie. Jakieś zaburzenia emocjonalne... Jest mi cię naprawdę żal, tak po ludzku.

pochminick

2020-06-12, 10:40
xYZ69 napisał/a:

Kolejny amator murzyńskich członków. Tak wiem, że to lubisz po same kulki a pałę aż w żołądku czujesz.



Doceniam odwagę twoich wizji ale nie mierz wszystkich własną miarą :)