18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do pełna

~_Yarko_ • 2020-03-20, 20:04
Niewyrozumiały kierowca ma pretensję do odurzonego od oparów benzyny pracownika obsługi stacji.


Ca...........on

2020-03-20, 20:09
Jakaś nowa odmiana paliwa chyba... Diesel BLYAT

bupkie

2020-03-20, 20:59
Dlatego nie ufam żadnemu sebkowi i sam nalewam. Praca na stacji do elitarnych zajęć nie należy i takie zbłąkane chromosomy się trafiają

dżonyłojlker

2020-03-20, 21:28
Co jest do ch*ja? Przecież pistolet paliwowy do benzyny ma mniejszą średnicę rurki i wlewy w autach też są węższe. Zrozumiałbym gdyby Corky Thatcher zalał benzynę do auta na olej napędowy, ale na odwrót to dziwne. Chyba że u kacapów wszystko takie poj***ne, albo ja gówno się znam, bo nigdy nie tankowałem diesla do auta na benzynę.

Hrabia Drapula

2020-03-20, 22:24
dignogato napisał/a:

Co jest do ch*ja? Przecież pistolet paliwowy do benzyny ma mniejszą średnicę rurki i wlewy w autach też są węższe. Zrozumiałbym gdyby Corky Thatcher zalał benzynę do auta na olej napędowy, ale na odwrót to dziwne. Chyba że u kacapów wszystko takie poj***ne, albo ja gówno się znam, bo nigdy nie tankowałem diesla do auta na benzynę.



się postarasz to wszystko się da, osobowy tankowałem pistoletem TIR
swoją drogą taki porszak musi być biedny jak mu się wlewa 92 oktany które pewnie mają z 88 u nich i tak

willoo

2020-03-21, 02:07
W dupach sie poprzewracało - teraz to się nawet rączek nie brudzi przy nalewaniu paliwka... to kara musi być

luja27

2020-03-21, 07:31
Przecież trzeźwy :!:

tarcer123

2020-03-21, 08:19
Nie pijany tylko z grupa.

krokodyl

2020-03-21, 08:31
Kur.a przecież za tankował baki pomyił.

Wiewór

2020-03-21, 09:53
Hrabia Drapula napisał/a:

się postarasz to wszystko się da, osobowy tankowałem pistoletem TIR
swoją drogą taki porszak musi być biedny jak mu się wlewa 92 oktany które pewnie mają z 88 u nich i tak



U nas często 95 ma więcej oktanow niż 98. Wszystko zależy od producenta, receptury stacji itp itd. Dopłacanie do 98 mija się z celem. To po prostu oszustwo.
Mam znajoma która pracuje w laboratorium badającym jakość paliw na stacjach.

kunus32

2020-03-21, 10:15
Wiewór napisał/a:

U nas często 95 ma więcej oktanow niż 98. Wszystko zależy od producenta, receptury stacji itp itd. Dopłacanie do 98 mija się z celem. To po prostu oszustwo.
Mam znajoma która pracuje w laboratorium badającym jakość paliw na stacjach.



A ja mam znajomego który pracuje z twoim znajomym w tym samym laboratorium i mówi że on kłamie.

tarcer123

2020-03-21, 10:43
kunus32 napisał/a:

A ja mam znajomego który pracuje z twoim znajomym w tym samym laboratorium i mówi że on kłamie.



A sasiadka jest sprzataczka w tym labolatorium i mowi ze pieprzycie gluooty.

Tr...........ty

2020-03-21, 10:58
Wiewór napisał/a:

U nas często 95 ma więcej oktanow niż 98. Wszystko zależy od producenta, receptury stacji itp i



Receptura stacji, to proporcje mieszania benzyny z wodą, czy o co chodzi? Przecież na stacje przywożony jest gotowy produkt w cysternie.

przewodnik_elektryczny

2020-03-21, 15:10
Hrabia Drapula napisał/a:

się postarasz to wszystko się da, osobowy tankowałem pistoletem TIR
swoją drogą taki porszak musi być biedny jak mu się wlewa 92 oktany które pewnie mają z 88 u nich i tak



w Rosji norma na stacji to 95 i 92 a nie jak w Polsce 98 i 95. Do tego na niektórych stacjach pistolety od diesla mają zielony kolor a nie czarny jak zazwyczaj w Polsce o można się zaj***ć w akcji ( diesel oznacza się tam ДТ)

Wiewór

2020-03-21, 20:44
TranzystorWyklęty napisał/a:

Receptura stacji, to proporcje mieszania benzyny z wodą, czy o co chodzi? Przecież na stacje przywożony jest gotowy produkt w cysternie.


Orlen i lotos robią paliwo dla np Statoila (circle k), shella i innych. Rafineria wykonuje paliwo na podstawie receptury zamawiającego. Czyli to co sobie zażyczy odbiorcza sieć stacji. Dlatego paliwo różnych marek rozni się jakością, składem czy liczba oktanow.