18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do it for Denmark

Frycoslaw • 2015-06-10, 01:50
Duńczycy podobnie jak Polacy mają problem społeczeństwa starzejącego się. Dlatego ktoś mądry postanowił nie obrażając nikogo zrobić reklame swojej firmie i dodatkowo uświadomić społeczeństwo :)


ramirezi

2015-06-10, 07:51
mają swoich czarnuszków przecież, nawet ciapatków mają :) no i homo propagandę :D bo dzieci są w kapuście przecie

pyros1987

2015-06-10, 09:21
Tylko w Polsce obecnie jak mi się cureczka urodziła to więcej dostalem od PZU bo byłem z żoną ubezpieczony niż becikowego.

Volfodzio

2015-06-10, 10:04
Zaraz autorów ostro pocisną, że dyskryminują pedziów i resztę tego tatałajstwa i jeszcze będą musieli przeprosić za całą niepoprawną politycznie kampanię. A o przyrost naturalny zadbają znudzone Dunki głodne czarnych i śniadych kiełbach oraz standardowo bydło przymusowo importowane z Afryki.

rapidu

2015-06-10, 10:41
pyros1987 napisał/a:

Tylko w Polsce obecnie jak mi się cureczka urodziła to więcej dostalem od PZU bo byłem z żoną ubezpieczony niż becikowego.




to weź tą "cureczke" ortografii naucz....

RockyWood

2015-06-10, 12:20
hm to tłumaczy dlaczego imigranci w Danii rozmnażają się jak króliki :D

NieLubjeLudzji

2015-06-10, 13:08
Jebac dzieci. To co bedzie po tym jak umre mnie nie obchodzi. Rownie dobrze sekunde po mojej smierdzi meteoryt moze rozpie**olic ziemie. Nie bede mial dzieci i ch*j. Jak zalicze wpadke to wlasnorecznie wyskrobie gowniarza.

~Sol

2015-06-10, 13:31
@NieLubieLudzji Coraz bardziej Cię lubię :D

RayCHG

2015-06-10, 13:50
Takiej blondynce to mogę machnąć 4 od razu

Bertoos

2015-06-10, 14:54
Cała akcja poj***na niczym cały dzisiejszy świat. Zachodnia Europa wpie**ala grube miliony w głupotę zwaną polityką prorodzinną i ma ujemny przyrost naturalny. Chiny, Indie itd. rozrastają się w zastraszającym tempie, tak że chinole urzędowy zakaz prowadzili na posiadanie więcej niż jednego dziecka. Australia nie ma czegoś takiego jak urlop macierzyński, a podstawowym modelem rodziny jest model 2+3 i więcej. To socjalizm jest popie**olony, nie wydajny i po prostu chory, a natura eliminuje z populacji osobniki chore :D . Jak to powiedział Kisiel: Socjalizm to ustój w którym bohatersko pokonuje się trudności, nie znane w żadnym innym ustroju.

zonk

2015-06-10, 15:14
NieLubjeLudzji napisał/a:

Jebac dzieci. To co bedzie po tym jak umre mnie nie obchodzi. Rownie dobrze sekunde po mojej smierdzi meteoryt moze rozpie**olic ziemie. Nie bede mial dzieci i ch*j. Jak zalicze wpadke to wlasnorecznie wyskrobie gowniarza.


I tak wszyscy wiedzą że byś gówno zrobił.

@up, tylko że jak u nas była komuna to więcej się dzieci rodziło niż teraz.

orwell14

2015-06-10, 16:35
Całe szczęście, że w Danii jest więcej "rodzin" homoseksualnych, w końcu w nich się rodzi więcej dzieci niż w normalnych rodzinach, przynajmniej tak mówiła pewna "profesor".

Aberracja

2015-06-10, 16:42
Co w tym dziwnego? Im bardziej rozwinięta cywilizacja, tym więcej zajęć ciekawszych od niańczenia bachorów. Młodzi ludzie wolą wydawać zarobione pieniądze na podróże, gry, filmy, gadżety i inne hobby, niż na pampersy dla dziecka. Mnie to nie dziwi i osobiście też nie planuje tworzyć osobistego obciążenia finansowego przed 40. rokiem życia. Chińczyków jest dużo, bo kiedyś ich jedyną rozrywką było chodzenie do pracy i namnożyli się tak, że dzisiaj wystarczy 2+1, by mogli powoli zaludniać cały glob.

maxiq

2015-06-10, 16:53
róbmy białe dzieci !!!