18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do góry nogami.

MenSa • 2020-03-09, 10:36
Jaskrawy kombinezon na stoku ratuje życie. :ciasteczkowy:


Kaszakisza

2020-03-09, 16:39
swampman napisał/a:

raczej na zejscie lawiny to nie wygladalo wiec co ona k***a zrobila? skoczyla na glowke w snieg stwierdzam atencyjny fejk



Jeździli w puchu, czyli świeżo spadłym nie ubitym śniegu. Jazda w puchu jest inna niż po uszykowanej trasie. Sam miałem okazję jeździć w puchu na snowboardzie i porównałbym to do surfingu.
Generalnie jest fajnie dopóki się nie wywalisz, bo ciężko się z tego wstaje. Sam się wywaliłęm na plecy w takim metrowym puchu i parę minut się odkopywałem. :D

St...........on

2020-03-09, 17:52
darayavahus napisał/a:

Ściemniacze. kręcący fejki do neta.



Jest! pierwszy!

LuzaQ napisał/a:

Fejczur. po czyms takim powinna wziac mega wdech jak topiacy sie czlowiek tymczasem jeszcze normalnie i trzezwo z nimi gadala.,
tfu



Druga!

swampman napisał/a:

raczej na zejscie lawiny to nie wygladalo wiec co ona k***a zrobila? skoczyla na glowke w snieg stwierdzam atencyjny fejk



Trzeci!


Stwierdzam wszem i wobec, że... w dupie razem byliście i gówno widzieliście. Wypowiadaja się internetowe łajzty co w życiu na nartach nie jeździli.
I nawet nie będę wam tłumaczył dlaczego się mylicie, pozwolę wam umrzeć takimi głupimi :amused:

Kaszakisza napisał/a:

Jeździli w puchu, czyli świeżo spadłym nie ubitym śniegu. Jazda w puchu jest inna niż po uszykowanej trasie. Sam miałem okazję jeździć w puchu na snowboardzie i porównałbym to do surfingu.
Generalnie jest fajnie dopóki się nie wywalisz, bo ciężko się z tego wstaje. Sam się wywaliłęm na plecy w takim metrowym puchu i parę minut się odkopywałem.



Skąd mogą to wiedzieć łajzy wiedzące najlepiej od wszytkich? :amused: przecie to je kurła fejk!! :amused: Zostaw! nie tłumacz , niech zdechnie takie głupie :amused:

banerr

2020-03-09, 18:04
Co trzeba wystawało. r*chałbym i pojechał dalej.

qaz123edc

2020-03-09, 18:50
alexandrus napisał/a:

Jest! pierwszy!
Druga!
Trzeci!
Stwierdzam wszem i wobec, że... w dupie razem byliście i gówno widzieliście. Wypowiadaja się internetowe łajzty co w życiu na nartach nie jeździli.
I nawet nie będę wam tłumaczył dlaczego się mylicie, pozwolę wam umrzeć takimi głupimi
Skąd mogą to wiedzieć łajzy wiedzące najlepiej od wszytkich? przecie to je kurła fejk!! Zostaw! nie tłumacz , niech zdechnie takie głupie



Przecież to jest reklama łopaty nagrana 10 metrów od stoku. O czym ty pie**olisz? :D

hellbwoi

2020-03-09, 19:31
ja myślałem, że będzie to coś z tej serii...


kamis1987

2020-03-09, 19:46
Isakpm napisał/a:

Kto k***a jezdzi na nartach z szpadlem w plecaku?



Większość rozsądnych skitourowców. Łopata, sonda i pieps to lawinowe ABC. Podstawa zimowej turystyki górskiej i skitouringu.

MenSa

2020-03-09, 20:12
hellbwoi napisał/a:

ja myślałem, że będzie to coś z tej serii...



Nie chce się załadować.... :roll:

Wiewór

2020-03-09, 20:57
darayavahus napisał/a:

Ściemniacze. kręcący fejki do neta.



Polakom rozpie**ala czaszkę ze niektórzy mają mózg i sa mądrzy przed szkoda.

matki121

2020-03-09, 21:48
jak się zjeżdża poza trasą gdzie jest ryzyko lawinowe to nadajnik+odbiornik+łopata lawinowa to podstawa wyposażenia, więc tam na górze się nie posrajcie przypadkiem że niby fejk :-|

qaz123edc

2020-03-09, 22:04
matki121 napisał/a:

jak się zjeżdża poza trasą gdzie jest ryzyko lawinowe to nadajnik+odbiornik+łopata lawinowa to podstawa wyposażenia, więc tam na górze się nie posrajcie przypadkiem że niby fejk



Podstawa wyposażenia? Jeśli 5% jeżdżących poza trasami ma choćby jeden z podanych przez ciebie sprzętów to jest dobrze :D

Wiewór napisał/a:

Polakom rozpie**ala czaszkę ze niektórzy mają mózg i sa mądrzy przed szkoda.



No to fajnie, ale niezłą trzeba być melepetą żeby się nabrać na takiego fejka-reklamę :D

Świst

2020-03-09, 23:43
Isakpm napisał/a:

Kto k***a jezdzi na nartach z szpadlem w plecaku?



Każdy szanujący się freerider.

Liton

2020-03-10, 00:23
O ironio właśnie czytam książkę o TOPR i jak wół piszą w niej, że to co pokazane jest na filmiku to jedna wielka ściema. Ale po kolei:

1. Nie ma tutaj żadnej lawiny, więc niby wyrżnęła sama.
2, Gdyby tak było - przy takiej "rakiecie" w "zabetonowny śnieg" - kręgosłup szyjny by nie wytrzymał.
3. Kopanie rękoma widoczne na filmiku to bzdura. Niejeden już wyzionął ducha bo nie dało się do niego dokopać na czas.

St...........on

2020-03-10, 00:56
qaz123edc napisał/a:

Przecież to jest reklama łopaty nagrana 10 metrów od stoku. O czym ty pie**olisz?



Taa reklama łopaty którą stara napie**alała cię po tym pusty łbie.

Macie pie**olone fejki, wasze życie jest pie**olonym matrixem więc śmiało próbujcie przeskoczyć z wieżowca na wiezowiec :amused:
Tepe ch*je tfu...
https://www.manchestereveningnews.co.uk/news/uk-news/dramatic-moment-skier-rescues-woman-17890481

matki121 napisał/a:

jak się zjeżdża poza trasą gdzie jest ryzyko lawinowe to nadajnik+odbiornik+łopata lawinowa to podstawa wyposażenia, więc tam na górze się nie posrajcie przypadkiem że niby fejk



Dokładnie, mogę jeszcze dorzucić do kompletu plecak z airbagiem

ździra

2020-03-10, 02:17
Nareszcie coś pozytywnego na tym strasznym portalu