18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czterech razy sztuka

huncfot130 • 2019-11-13, 17:37
A w głowie kierowcy:
Byle żeby przejechać k***a... Przejechać muszę... muszę k***a przejechać....

No ja pie**ole czemu mnie to spotyka.... No czemu!

Od 2:20 - chyba że lubicie filmy drogi lub podziwiać piękny Gdańsk


t1234

2019-11-13, 21:48
od 0,00 do 1,04 pogratulować, godne zachowanie naśladownictwa szlachty z wawy , licząc tych wymuszających,(jako kierowca zawodowy ) po pół roku zabrakło by mi palców, licząc tych co blokują lewy i uważają że są królami szos brakowało by po kilku dniach

luki121-89

2019-11-13, 21:50
Bedejot napisał/a:

Ja pie**ole, widze, włącza sie zielone a przejeżdza , jeden drugi, trzeci, a on k***a se jedzie , nie k***a czwarty juz na pewno nie przejedie. I jep k***a czwarty sie znalazl. k***a ludzie, przecież syvnalizacja się mogła popsuć i wszycy mają zielone. Trochę instynktu.



No dokładnie,widzac ze jada ciagiem, kazdy kto ma troche rozsadku by wyhamowal i sie upewnił czy nie nadjezdza ktos jeszcze,dosc nie przemyslane posuniecie.

Mitico

2019-11-13, 22:31
luki121-89 napisał/a:

No dokładnie,widzac ze jada ciagiem, kazdy kto ma troche rozsadku by wyhamowal i sie upewnił czy nie nadjezdza ktos jeszcze,dosc nie przemyslane posuniecie.



Może ma starego golfa i mu nie szkoda a i tak ewidentnie nie był winny

Natsu132

2019-11-13, 23:27
Wy k***a przycinać filmów nie potraficie?

wini30

2019-11-14, 00:20
emperorzbigniew napisał/a:

Jakie czerwone, jaki zły pas? Jedzie prosto na pasie do jazdy prosto i wszystkie są zielone.
No chyba że piszecie o tych, co wyjeżdżają zza ciężarówki....



Jeśli o mnie chodzi to tak pisałem o tych wyjeżdżają za ciężarówki.

Do wszystkich ekspertów którzy pie**olą jakim to trzeba być idiota żeby wjechać tak na czerwonym polecam dobrze przeanalizować wideo już wcześniej o tym pisałem.

Jak dla mnie przedostatni (facet w białym aucie) który został z trąbiony przez nagrywającego z premedytacją wj***ł się na czerwonym "bo uznał że zdarzy" co w ostateczności mu się udało

A sprawca wypadku nawet nie wiedział, że wjechał na czerwonym a już na pewno nie widział momentu jego zmiany, a jak widział to tym bardziej ch*j mu w dupe.

Amen


Kelmans

2019-11-14, 01:07
Po prostu nadarzyła się idealna okazja do naprawy samochodu, lub jego wymiany, więc skorzystał. :ciasteczkowy:

feniks_01

2019-11-14, 04:01
Ja tez jutro wrzuce filmik jak jade do pracy... cale 20 minut i ch*j...

homorek

2019-11-14, 05:59
poligon6 napisał/a:

Lublin i jego obwodnica to miejsce cudów na drodze, coś jak autostrada pomiedzy Łodzią i Warszawą.



Jaki Lublin co ty czwarzysz teraz to Chełm taka dzielnica Gdańska. Miejsce gdzie ksiądz z Caritasu dostaje pieluchy za free a sprzedaje w swojej hurtowni .