18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego służy osłona strzelca?

Salieri16000 • 2019-10-06, 20:50


Do osłony żołnierza, rzecz jasna...

ksarteks

2019-10-06, 21:03
słabe, skąd to wziąłeś z pudelka?

miszczp4telni

2019-10-06, 21:16
ksarteks napisał/a:

słabe, skąd to wziąłeś z pudelka?



On ma wszystkie takie filmy, staram się je skrupulatnie omijać a na ten wszedłem z rozpędu.
Sam nic nie dodaję, bo uważam że jak coś robić to dobrze albo wcale..


ksarteks

2019-10-06, 23:48
ja również ni nie dodaje czekam na coś innego niż można tu znaleźć :D ale sam powiedz taki syf na sadola nie nie to jest tylko sen to nie jest prawda to co widzę :facepalm: gdzie jest dawny sadol?!

edmund

2019-10-07, 07:48
ksarteks napisał/a:

ja również ni nie dodaje czekam na coś innego niż można tu znaleźć ale sam powiedz taki syf na sadola nie nie to jest tylko sen to nie jest prawda to co widzę gdzie jest dawny sadol?!



w dupie jest...... kurna , jesteś już długo, wrzuciłeś jeden temat , jeszcze do sucharów i marudzisz,
a nie masz prawa. tak jak ja , dlatego ja nie chrzanię i ty też nie masz prawa

mienki

2019-10-07, 11:23
ksarteks napisał/a:

ja również ni nie dodaje czekam na coś innego niż można tu znaleźć :D ale sam powiedz taki syf na sadola nie nie to jest tylko sen to nie jest prawda to co widzę :facepalm: gdzie jest dawny sadol?!



Chcesz znaleźć coś innego niż można tu znaleźć ? Chodzisz codziennie do apteki i pytasz czy dostaniesz jałowcową ? Jak ci się nie podoba to po ch*j tu wchodzisz to tak jakby w dupę zapakować sobie potężnego dildosa i narzekać że uwiera zamiast po prostu go wyciągnąć.