18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

długa linia

go...........de • 2023-02-05, 06:23
znalezionej na jednej z grup fb, ciekawe czy się przekręcił :-D


Anal_Intruder_69

2023-02-05, 11:25
Nie umarł, nie zrzygał się ani nie wyj***ł. Nie oglądać.

PabloSkills

2023-02-05, 11:26
Byłem pewny, że w połowie drogi serce mu stanie.

postpost

2023-02-05, 11:47
mitakana666 napisał/a:

napisze tak... jak my zasiadamy do stołu to to tutaj jest żadnym wyczynem... jak to ścierwo jest tym co nasze to nic mu nie było. prawdziwy koks w tej ilości wystarczyłby dla armii putina. Gdyby taki temat zeżarł to po nim

a po polsku można poprosić?

Male_jajko

2023-02-05, 12:02
postpost napisał/a:

a po polsku można poprosić?



nie wymagaj za duzo od cpuna :)

Adameck

2023-02-05, 12:12
Przygnębiające jest to, że jego głos w wyborach na taką samą siłę, jak głos profesora uniwersytetu.

namate

2023-02-05, 12:18
Adameck napisał/a:

Przygnębiające jest to, że jego głos w wyborach na taką samą siłę, jak głos profesora uniwersytetu.



Każdy wybrał swoją ścieżkę kariery

SkoPio1

2023-02-05, 12:46
Sproszkowana witamina B, dla lajków?

trytodie

2023-02-05, 14:36
S.Cat napisał/a:

Albo go w ch*ja robią i ma temat 80/20 z apapem albo długo nie pożyje.Glęboka zapaść wzywa.



O narkoman po fachu widzę.

MarekJarek1

2023-02-05, 14:53
Jakieś info dla niewtajemniczonych, ile tego było?
Bo oni to chyba muszą jakoś odmierzać, żeby się nie przekręcić. Na takich filmach zawsze widzę, jak typ sypie towar z worka prosto na stół, układa sobie kreskę i wciąga. Oni wszyscy mają wagi w oczach?

Mindfuck

2023-02-05, 16:00
futer tak nie brudzi, to jakaś parcha z ch*j wie czym, o ile w ogóle tam coś jest fety :amused:

Male_jajko

2023-02-05, 18:40
MarekJarek1 napisał/a:

Jakieś info dla niewtajemniczonych, ile tego było?
Bo oni to chyba muszą jakoś odmierzać, żeby się nie przekręcić. Na takich filmach zawsze widzę, jak typ sypie towar z worka prosto na stół, układa sobie kreskę i wciąga. Oni wszyscy mają wagi w oczach?



Jak cpasz X lat to dawka smiertelna zaczyna dopiero cie lekko kopac

8Kebson8

2023-02-05, 20:38
Na bank jakieś mieszane ścierwo...

GIF-Seeker

2023-02-05, 22:54
Mieliśmy takiego śmieszka na dzielnicy... Zaj***ł może 2/3 z tego szczura na filmiku i około 8 lat zajęło zanim w miarę sensownie zaczął komunikować się ze światem zewnętrznym, wcześniej wyglądał jak skorupa bez duszy. Ziomuś z materiału raczej ELO.

hardowski

2023-02-05, 23:37
radek225 napisał/a:

A czym tu się przećpać, jak diler pewnie wymieszał narkotyk ze żwirkiem dla kota? Poza tym widać, że mordy nieskalane inteligencją. Ciekawe, co chcieli osiągnąć wrzucając to na pejsa. Przecież od psiarni, skarbówki, włamywaczy, kablarzy, podpie**alaczy i społeczniaków to pejsbuk dosłownie aż się roi. Wrzuć tylko, że jedziesz po Polszy piździawką 200 km/h, czy samochodem i zaraz masz wezwanie z komendy by się wyspowiadać. Na pejsie to możesz sobie zdjęcia z wakacji wrzucić i to pod warunkiem, że robisz to po powrocie do domu / mieszkania, inaczej wrócisz do oj***nego do gołej ściany kwadratu.



Mi się wydaje, że spożywanie nie jest karalne w tym kraju... Prędzej produkcja i sprzedaż :roll:
Zresztą, każdy według mnie może robić (w granicach umiaru) co chce. Nie musi tak jak mówisz od razu wrzucać zdjęć z wakacji, nie musi też się chwalić jazdą 200 km/h na godzinę... Tylko, że jazda z wyższą prędkością niż "prawnie dozwolona" i chwalenie się nią wszem i wobec będzie rodzić pewne konsekwencje, a jako że (jak już wspominałem jestem za wolnością) podpie**alanie (w sensie "uprzejmie donoszę") nie jest prawnie zakazane, to znajdą się tacy, co z miłą chęcią cię podpie**olą, albo coś ci podpie**olą... :roll: :lol:

Bangladesz123

2023-02-06, 00:18
Potem będzie że umarł przez szczepionki szpryce i inne ch*je muje