18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlatego nie warto skręcać kół przed wykonaniem manewru

GTNofficial • 2015-04-12, 14:00
Swoją drogą twardy zawodnik... :-)


piotrek22g

2015-04-12, 14:42
Znam przypadek wypadku w którym zginęło 3 chłopaków i czwarty ranny właśnie przez to że mieli koła skręcone i ich koleś wepchnął pod tira, było to gdzieś w okolicy i wspominali nawet na kursie na prawo jazdy o tym.
Taki kierowca tira, jedzie spokojnie i zabija 3 chłopaków. Przej***ne

Balrog

2015-04-12, 15:07
I też dlaczego warto zapinać pasy, bez tego typ by latał po kabinie.
Swoją drogą... po co kamerka skierowana do środka kabiny? Nie czaję.

sard

2015-04-12, 15:13
Balrog napisał/a:


Swoją drogą... po co kamerka skierowana do środka kabiny? Nie czaję.


Kolo wraca do domu odpala sobie siebie miszcza kierownicy i trzepie się do utraty przytomności z odwodnienia...
A przynajmniej ja tak robię.

Miacholl

2015-04-12, 15:14
@up
Działa jak lusterko wsteczne, a nie trzeba wieszać drugiej przy tylnej szybie. Przy okazji zwiększa nasze szanse na lepsze materiały na hard.

sirred44

2015-04-12, 16:04
Okulary spadły , a więc było krytycznie..

nanab

2015-04-12, 16:28
dlatego ja skrecam dopiero po wykonaniu manewru, skrecam z wyprostowanymi kolami

kszan

2015-04-12, 16:42
Oj tam, tir w niego wjechal i juz placz

Kapral Poproszek

2015-04-12, 16:49
Ciekawa koncepcja z nieskręcaniem kół podczas skrętu. Z tył napędem ok ale z przednim troche trudno. Koleś ewidentnie miał proste koła a dostał w prawy tył i dlatego go tak rzuciło jedyny jego błąd to brak rak na kierownicy i puszczenie jej w czasie bomby. Każdy zdrowo myślący przy skręcie w lewo zjeżdża do lewej strony, a sory wiśniaki w naszym kraju albo się po środku ustawiają albo jakby tirem skręcali ustawiają sie po prawej stronie. Na pewne rzeczy nie ma sie wpływu a to czy koleś miał skręcone kola czy nie miał to nie jego wina.

sznitchzel

2015-04-12, 16:50
Myślałem że koło niego siedzi jakaś babka z cenzurą na twarzy

tadzik21

2015-04-12, 17:16
Kapral Poproszek napisał/a:

Koleś ewidentnie miał proste koła .


To czym on kreci w 5 sekundzie,chyba że kierownice może wycierał.

Riazek

2015-04-12, 19:18
nanab napisał/a:

dlatego ja skrecam dopiero po wykonaniu manewru, skrecam z wyprostowanymi kolami


Chodzi o to, żeby nie zostawiać auta ze skręconymi kołami... Możesz później o tym zapomnieć i chcieć ruszyć do przodu, a lecisz od razu w bok.

JaJebieJutroNiemiecki

2015-04-12, 19:41
@piotrek22g
W sumie jak zobaczyłem ten filmik to miałem napisać o tym wypadku, rzeczywiśćie ciężki przypadek. Tir uderzył ich z tyłu i wepchnął pod drugiego tira, który jechał z naprzeciwka. Znałem ich osobiście wszystkich, oczywiście przeżyliby jeśli nie te skręcone koła, przed manewrem skrętu. Już kilkakrotnie wracam do tego wypadku, taka ciekawostka, byłem na przypadkowej rozprawie sądowej z mojego technikum, nie wiem czym miało to służyć, pewnie temu, żeby zobaczyć jak działa sąd itp. Do rzeczy, po całej tej rozprawie mieliśmy pogaduchy z tą całą sędziną (całkiem zajebista dupeczka jak na swój wiek) zapytałem z ciekawośći jaką miała najtrudniejszą rozprawę w swojej karierze i okazało się, że właśnie sprawa przeciwko temu kierowcy była jej najtrudniejsza. Mówiła, że z jednej strony się zagapił, a z drugiej strony śmierć poniosło troje kolesi w młodym wieku i czwarty cięzko ranny ( już jest zdrowy i chyba myśli, że oszukał przeznaczenie bo ciśnie na ścigaczu jak poje**any :D ) kierowca dostał prawdopodbnie 2lata. (nie jestem do końca pewien tej kary kierowcy)

mblbn

2015-04-13, 10:45
myślałem, że jedzie z nim baba w burce, a to takie siedzenie :shock: