18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego wszyscy cieszą się z dziecka pary książęcej?!

BuryRabarbar • 2013-07-24, 17:40


OTO dlaczego

job_twaju_mać

2013-07-24, 19:14
Przeciez Kate wywodzi się z dobrej, bogatej rodziny, więc co to za pie**olenie, że poleciała na hajs? Teoretycznie, według sadolowych eksperto-polaczko-cebulaczkow-znafcuf wszystkiego, jakakolwiek kobieta, która się z nim związała powinna byc k***iszczem. Głupota niektórych ludzi na sadisticu nie poraża. Czasami trudno odróżnic trollowanie od zwyczajnego kretynizmu.

Zarammoth

2013-07-24, 19:14
@Szampan920: Cieszył się ze śmierci i "modlił" w jednym zdaniu... Katolik.

@up: Dokładnie. Powinien do końca życie z nikim się nie żenić to j***ne zazdrośniki żyłyby szczęśliwe.

I jeszcze banda tłuków daje mu piwa :idzwch*j:

Dobrutro

2013-07-24, 19:22
Szampan920 napisał/a:

Urodziło się małe gówniątko w rodzince darmozjadów na utrzymaniu podatników, wielkie mi k***a wieści.



Co Ty bredzisz? Co to w ogóle za lewacka retoryka? Ktoś się dorobił, ma swoje włości na których zarabia z dziada pradziada to jest jego. Żaden lewacki złodziej nie ma prawa nikomu nic zabierać i decydować o jego majątku.

Lisuuu

2013-07-24, 19:23
Admix napisał/a:

@BuryRabarbar
Wiesz co w ogóle oznacza skrót "MILF" ?
Następnym razem 10 razy się zastanów zanim coś wrzucisz :]



mother I'd like to fuck czyli wszystko sie zgadza, nie rozumiem Ciebie

demz

2013-07-24, 19:27
Mogłeś to jebnąć jako komentarz pod którymś tematem, byłoby śmieszniej.

Nikczemny_Płód

2013-07-24, 19:27
Szampan920 napisał/a:

Urodziło się małe gówniątko w rodzince darmozjadów na utrzymaniu podatników, wielkie mi k***a wieści. Nigdy nie będę płakać po każdym zabitym angolu, żabojadzie i szwabie zabitym przez ciapatych. Mam nadzieję że gdy zacznie się w Anglii religijna rewolucja to zginie zaj***na maczetami wielka, mądra "Kłin Elysabef Tju" i cała rodzina królewska. Zamiast być smutnym będę się cieszył z tych wieści, ale jednocześnie będę się modlił żeby to gówno nie wkroczyło do Polski. Dla krajów Europy Zachodniej już nie ma nadziei, sami sobie bigosu narobili to teraz niech to wypiją, ale uważam że my musimy koniecznie się na to przygotować póki to jeszcze się nie zdarzyło. Mam nadzieję że nie wydarzy się to za panowania Donka i Bronka bo wtedy będziemy mieć przesrane.



Takaś cwana kurewka ;)


Kolejny idiota do ostrzału :roll:

Plecionkarz

2013-07-24, 19:39
ciągle gadają o tym zj***nym dziecku, w tv pie**olą że cały świat czeka aż się urodzi, a wszyscy mają to wydarzenie w dupie, tylko media nagłaśniają to gówno

cocaine.animals

2013-07-24, 19:41
Taki fajny i luźny temat, a takie spinanie dupska z różnych stron w komentarzach.....


Sezonowieec

2013-07-24, 19:42
pie**olicie tam... Kate, kate... :wali:

Se...........xe

2013-07-24, 19:46
r*chałby :banany:
Kate MILF i wszystko jasne

Nerd

2013-07-24, 19:49
Szampan920 napisał/a:

"Kłin Elysabef Tju"


Jak chcesz dawać coś co będzie brzmiało śmieszniej poprzez małpowanie angoli, to k***a przynajmniej zrób to poprawnie albo napisz jak normalny człowiek.

wajnona

2013-07-24, 19:55
@LxDead

Powiedz to swojej mamie i babci :) Przy odrobinie szczęścia dostaniesz tak w pysk że Ci się ten głupi łeb na drugą stronę przekręci :)

LxDead

2013-07-24, 20:57
Polska to wyjątek ;) . Moim rodzicom czy dziadkom przyszło żyć w cholernie ciężkich czasach, II WŚ i komuna No chyba że wasi rodzice czy dziadkowie stali po tej "właściwej" stronie barykady. Wtedy były inne czasy. Dzisiaj każda k***a patrzy tylko by wyjść na plus ;] Może i trochę uogólniam ale zdecydowana większość kobiet taka jest i nic tego nie zmieni. Tak że pamiętajcie aby maść na dupie rozprowadzać równomiernie

Zaethrael

2013-07-24, 20:58
No ale, żeby 4 godziny podmieniać swoje dziecko z downem na inne to naprawdę trzeba mieć nasrane we łbie.

karinawaw

2013-07-24, 20:59
Zgadzam się. Sama bym mu szpary popuściła w zamian za pieniądze i spokojne życie w luksusach. Tylko jestem za brzydka dla niego :P