18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego pan żebra?

Di...........ar • 2018-04-24, 14:38
Bo Mam Wydatki :-/


garota

2018-04-24, 15:24
Słyszałem Warszawski "Urban Legend" że gość na nowym świecie naj***ł się i przysnął pod ścianą. Koledzy nie mogli go dobudzić więc siedli obok na ławce i sami posnęli. Wcześniej jednak dla fotek jebnęli mu kartkę "zbieram na hotel jestem z sosnowca" ale zostawili i tak jak wspomniałem posnęli. Koeżka obudził się koło 11 następnego dnia i miał 1200 zł w czapce. Oczywiście ch*j wie czy to prawda ale jestem w stanie uwierzyć bo sam widziałem cygankę wyciągającą spod sukienki plik chajsu na który normalny skromny człowiek w polsce zapie**ala pół miesiąca. Czyli pewnie z pińćset złotych XD żart. Dużo...

D3Ton

2018-04-24, 15:28
j***ć LOTTO :P
Pracę też rzucam :P

nowynick

2018-04-24, 15:48
garota napisał/a:

Słyszałem Warszawski "Urban Legend" że gość na nowym świecie naj***ł się i przysnął pod ścianą. Koledzy nie mogli go dobudzić więc siedli obok na ławce i sami posnęli. Wcześniej jednak dla fotek jebnęli mu kartkę "zbieram na hotel jestem z sosnowca" ale zostawili i tak jak wspomniałem posnęli. Koeżka obudził się koło 11 następnego dnia i miał 1200 zł w czapce. Oczywiście ch*j wie czy to prawda ale jestem w stanie uwierzyć bo sam widziałem cygankę wyciągającą spod sukienki plik chajsu na który normalny skromny człowiek w polsce zapie**ala pół miesiąca. Czyli pewnie z pińćset złotych XD żart. Dużo...



nie wiem czy urban legend, ale tej autentycznie wrzucają pieniądze (od ok. 1:40, ale wcześniej zajebiście wk***iają prawdziwą rumunkę) :D

pikpok

2018-04-24, 16:32
Pewnie zajumał pomysł od tego pana :)


~Velture

2018-04-24, 17:38
Pfff...
W warszawie była taka jedna rumuńska p*zda co żebrała na takim jednym skrzyżowaniu. Widywałem ją praktycznie codziennie tam. Wyglądała jak bezdomna. Zawsze kazałem jej wypie**alać jak podchodziła mi do drzwi.
No i pewnego dnia ją spotkałem w piasecznie na k***a nowym i wypucowanym skuterze.
Nie pamiętam marki ale to takie jakieś włoskie coś oryginalne było i nazwa marki pisana taką kursywą charakterystyczną.
Jechała akurat tam gdzie ja i zaparkowała p*zda niedaleko tego skrzyżowania co z łapą latała...



SpeedyG

2018-04-24, 17:59
Ja oglądałem kiedyś na Discovery czy innym gównianym programie reportaż o najdziwniejszych zawodach na świecie. Jeden Amerykanin mieszkający w Kalifornii żebrał codziennie po 10-16 godzin w bardzo dobrej dzielnicy (jakieś Los Angeles czy inne San Jose). Dziennie średnio wyciągał 500-700 baksów, a czasami szczęście dopisało i kilka tysięcy baksów (bogaty aktor chciał się pochwalić przed dupeczką, że ma gest). Typek zaprosił nawet "dziennikarzy" do swojego domu- miał całkiem porządny dom, samochód porsche (jakaś tańsza wersja) i młodą żonkę. W ogóle zero wstydu, traktował to jaką normalną pracę. Jeszcze dodam, że miał specjalnie zniszczone ciuchy i nieogoloną brodę do żebrów.
USA są dziwne ch*j, w barach mlecznych kelnerki dostają dolara na godzinę i dlatego obowiązkowe są tipsy, które też po części są rodzajem żebrania. k***a w Chinach nie ma żebraków - zdarzają się wyjątki, ale są oni nietolerowani przez społeczeństwo.

~Velture

2018-04-24, 18:59
@up
No to po takim programie gdzie się tak chwali to skarbówka na bank się do niego dopie**oli.

yelow88

2018-04-24, 20:47
Tępa czarna amerykanka, zajebiście niebieskie bmw :D

arkulik

2018-04-24, 20:50
Żebra? Żebrze!!!!!

SirMajkel

2018-04-24, 21:35
w Warszawie przy domach centrum babka ma mieszkanie z żebrów, chodzi i prosi o zakup jedzenia, ale zazwyczaj ludzie dają kasę bo nie mają czasu jej kupować. Na dworcu centralnym koleś chodził z 20zł w jednej ręce a w drugiej z różańcem, mówił że na bilet zbiera do domu i też zbierał niezły hajs. Przy patelni koleś latał z pustą walizką i oczywiście na bilet do domu mu zabrakło. Złote tarasy, zjarany gnojek ok 19 lat spacerował sobie i też na bilet zbierał, jak go widziałem, któryś raz rzędu akurat jakieś laski dawały mu kasę to podszedłem i zapytałem się czy on tak podróżuje dużo czy od zeszłego tygodnie jeszcze nie uzbierał. Na szczęście ochrona reaguje na takich cwaniaczków i ich przegania, ale co to zmieni? Taki śmieć ludzki pójdzie cwaniakować gdzie indziej.

florsonn

2018-04-24, 22:48
To bezdomny Stanisław z Warszawy... A Tadeusz mówił że zmarł...

PieronJasnySzlag

2018-04-25, 09:03
W Katowicach na ul Stawowej x lat temu zawsze żebrał gość co miał 2 domy. Pisali o nim w gazetach nawet.

eMJay8086

2018-04-25, 11:38
@yelow88
Co Ty wiesz o kolorach jak nawet "yellow" nie umiesz napisać :-P
"Blue" to nie tylko niebieski jak niebo.