18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego multikulti ssie

Ifryt • 2013-06-21, 03:54
Mały pokaz możliwości ciemnoskórych mydło sceptyków.



Dla tych co nie w temacie, Szwecja jako kraj bardzo progresywny zrzeka się swojej historii i kultury. Bo tak.

WojtkU

2013-06-21, 11:10
@turboszmata masz racje, religia im nakazuje myc sie kilka razy dziennie ale to nie zmienia faktu że sa j***nymi brudasami.(czekam na ban)

Dża

2013-06-21, 11:18
I zaczyna się...
Jak to mówili:
Ostateczną walkę stoczą pedały z muslimami

:shock:

Tafariel

2013-06-21, 11:20
Przyjechali, posiedzieli kilka lat i już k***a czują się jak u siebie ... smutne to.

Peter-Norivotset

2013-06-21, 11:28
Co wy pie**olicie, ze tylko muslimy przegonia homosiuf. A Wy kim jestescie, ze nie potraficie tepo zrobic? Odwagi k***a.

A ta cholote swinia j***la

Nejm

2013-06-21, 11:31
Debile k***a, no po prostu debile! Pozwolic w swoim kraju na takie ekscesy . Az jestem dumny z przynaleznosci do PDL i Polskiej spolecznosci. U nas to nie przejdzie.. o nie ;)

raskolnikov74

2013-06-21, 11:35
Zajmijcie się lepiej naszymi akbarami, którym co niedziela ssiecie na mszy, a nie problemami w dalekich krajach. Każda religia ma za zadanie zniszczyć i upodlić wszystkich w koło, więc j***ć katolicyzm, póki nam jeszcze nie każe wkładać szmat na łby i biczować się.

Ale wy tchórze, wolicie być wrodzy wobec tych, których wokół was nie ma. Z Marsjanami jeszcze walczcie.

_P...........K_

2013-06-21, 11:36
Ninja. napisał/a:

Chciałbym mieć sposobność i odwagę żeby wziąć karabin i rozj***ć to całe ścierwo :cry:



Po Twoim nicku wnioskuję, że nawet mając jedynie shuriken poradziłbyś sobie z tym ścierwem :piwo:

gadom

2013-06-21, 11:37
Nie sądziłem, że to powiem, ale chyba naprawdę trzeba iść w nacjonalizm.

turboszmata

2013-06-21, 11:38
wojtuswww napisał/a:

@turboszmata masz racje, religia im nakazuje myc sie kilka razy dziennie ale to nie zmienia faktu że sa j***nymi brudasami.(czekam na ban)



Nie wiem czemu do mnie pijesz, bo j się z tobą w pełni zgadzam. Chociaż co do tego mycia to mam pewne wątpliwości patrząc na ich ciapaty kolor ( :kupa: ) skóry.

dulek93

2013-06-21, 11:43
ciapaty z łapami skakał to go psikneli gazem i unieruchomili... powinni go spałować tak by więcej ręki nie podniósł na białego człowieka
...
kozojebca zasrany

Gorgor

2013-06-21, 11:45
revar napisał/a:

Normalnie gotuje się we mnie jak widzę takie bydło...

Każdy kraj, który boryka się z problemem ciapatości powinien mieć takiego Breivika który roz**erdala to scierwo bez żadnych ograniczeń, od razu by się im odechciało najeżdżać inne kraje i wróciliby tam skąd przyszli kur*wy.




Breivik strzelał do bezbronnych białych dzieci w kraju gdzie za takie swawole grożą wczasy w ośrodku wypoczynkowym, więc nie wiem co ma do prawdziwego zagrożenia jakim są koziesyny. Do takich zadań potrzebni są mężczyźni a nie gawędziarze.

DarkBolo

2013-06-21, 12:01
k***a, dobrze, ze tego ścierwa nie ma u nas w kraju na taką skalę.
Polska to jednak piękny kraj.

Brzydki_91

2013-06-21, 12:27
Jak na razie możemy tylko dużo o tym mówić, zarówno na forach jak i wśród znajomych. To mimo wszystko dużo da, trzeba przygotowywać ludzi na to niebezpieczeństwo (mentalnie). Polacy są silni, ale trzeba jeszcze bardziej im przypominać o tym że jesteśmy wyjątkowi, dumni i że nie jesteśmy kolejnym europejskim krajem, który musi łykać wszystko jak ku**a w burdelu. Nie bądźmy tolerancyjni na wszystko bo tak niby się zachowuje kulturalny człowiek. Bądźmy inteligentni.

Els

2013-06-21, 12:34
W sumie to też jakiś posrany film im puścili oO osobiście bym wyszła z takiej projekcji

wajnona

2013-06-21, 12:35
raskolnikov74 napisał/a:

Zajmijcie się lepiej naszymi akbarami, którym co niedziela ssiecie na mszy, a nie problemami w dalekich krajach.




Bo Szwecja jest rzeczywiście dalekim krajem :facepalm: