18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

voidinfinity

2015-02-18, 15:38
Może jakiś test z wiedzy ogólnej przed głosowaniem na wyborach?

Niekoniecznie chodzi o wyłowienie geniuszy - a odrzucenie tych co uważają, że ziemia orbituje wokół księżyca... :roll:

te...........ra

2015-02-18, 15:41
Ja pie**olę , na żadne nie znałem odpowiedzi .

surojak

2015-02-18, 15:41
No to wygląda, że 20 piw już nie ważne tylko wystarczy posmarować.

8michal7

2015-02-18, 15:49
To jest podstawione nie ma takich tępaków. Zapłacili im i h*j..

miszczcieniu

2015-02-18, 16:16
mi się zawsze wydawało i wydaje, że podstawiają tych ludzi.. też czasem nie znam odpowiedzi na niektóre z tych pytań, ale żeby aż takim idiotą być ?

konop720

2015-02-18, 16:45
Ja tam od zawsze lubiłem oglądać MTB, bardziej pewnie was wk***ia fakt zawistne ch*jki, że jest co odcinek na sadolu reklamowana a nie, że sam film jest ch*jowy.

Sushy

2015-02-18, 16:57
wojni napisał/a:

Powiem wam tak wk***ia mnie to, ma jakieś przygotowane pytania bierze ludzi pod kamera i później zdz**ko że nie wie ktoś czegoś prostego.
Jestem ciekaw jak ja bym mu zaczął zadawać pytania, czy był by taki mądry, wszystko wiedzący i czy miałby ten pedofilski uśmiech ....



Ale czy ten pytania są trudne?
Czy wymagają one wiedzy specjalistycznej?
Co do k***y nędzy? są to pytania, na które odpowiedzi uczą nas już od szkoły podstawowej, dotyczące podstawowych, niezmiennych praw fizyki. Nie wiesz dlaczego księżyc orbituje wokół Ziemi? Nie wiesz, że metale nawet szlachetne przewodzą prąd?
To co? większość dotychczasowego życia spędzili zamknięci w piwnicy? Dalej usprawiedliwiajmy narastające ogłupienie społeczeństwa.
Dajcie mi maść :evil:

froqer

2015-02-18, 17:14
@up, prawdę mówiąc wszystko przewodzi prąd. Drewno też. Izolatory całkowite istnieją tylko w teorii. Więc nawet prowadzący program się myli.

Ar1xxxx

2015-02-18, 17:20
ja pie**ole pierwsze odcinki moze byly smieszne ale tego sie juz k***a ogladac nie da

Loaloa

2015-02-18, 17:27
Co za kretyni. Sadol to stronka mająca przynieść przede szystkim dochód jej właścicielowi. Jak chcecie organizację non-profit to proszę udać się na stronę Onanistów Nieposiadających Rozumu.

padi666

2015-02-18, 17:31
Z tym obrotem księżyca wszystko fajnie, ale ponoć tylko ziemski się tak zachowuje, coś z nim nie tak chyba

kalium

2015-02-18, 18:20
Loaloa napisał/a:

Co za kretyni. Sadol to stronka mająca przynieść przede szystkim dochód jej właścicielowi. Jak chcecie organizację non-profit to proszę udać się na stronę Onanistów Nieposiadających Rozumu.



Fajowo, już więcej się nie da zarobić na reklamach? Gdzie pół strony zaj***ne takim ścierwem? Z gierkami dla gimbusów? Transfer wpie**ala jak świnia głodzona przez rok od wielu lat.

Odkrycie k***a roku.

voidinfinity

2015-02-18, 20:43
kalium napisał/a:



Fajowo, już więcej się nie da zarobić na reklamach? Gdzie pół strony zaj***ne takim ścierwem? Z gierkami dla gimbusów? Transfer wpie**ala jak świnia głodzona przez rok od wielu lat.

Odkrycie k***a roku.



Wolny rynek :krejzi: A to jest tylko głupia stronka z czarnym humorem.

kalium

2015-02-18, 22:12
Wolny, ale niech nikt nie odkrywa tego, co każdy rozumny już dawno wie.

Loaloa

2015-02-19, 10:33
Cytat:

Fajowo, już więcej się nie da zarobić na reklamach? Gdzie pół strony zaj***ne takim ścierwem? Z gierkami dla gimbusów? Transfer wpie**ala jak świnia głodzona przez rok od wielu lat.

Odkrycie k***a roku.



Większość użytkowników tej strony to gimbusy, więc i reklamy są dobrane pod "target", że tak sobie pozwolę z angielska zajechać. A że transfer muli? Cóż zrobić chłopie? Zainstaluj sobie jakiegoś dobrego adblockera, albo weź to na klatę.