18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego handlarze kręcą liczniki?

Duch • 2014-05-02, 22:00
no dlaczego kuhwa cofanę są liczniki? :nazimaja:



materiał nie własny :hitler:
AgentGrzesiek napisał/a:

nagrywane licznikiem -cofniętym :-P

:krejzi:

JesusChytrus

2014-05-03, 10:33
A tempe cebukatolaczki dają się j***ć w dupalki...

Jesuz

2014-05-03, 10:44
Nie ma silniku który nie bierze oleju... No to niech nie patrzy po autach 15 letnich z milionowym przebiegiem. k***a jak mu auto pięcioletnie bierze pół szklanki na 1000 km to jednak k***a jest z nim coś nie tak.

Lemon19

2014-05-03, 10:53
Widzę sami znawcy tematu. Koleś dobrze gada, bo głównie handlarze dopasowują się do popytu, czyli zwykłych zjadaczy chleba. Mój ojciec od pewnie już 30 lat handluje samochodami, nie sprowadza, tylko krajowe. Często zastanawiałem się, czemu maluje jakiś element, gdy na mój rozum (wolałbym pogięty taniej, widzieć co się stało i zrobić samemu) to nie jest potrzebne (mała wgniotka, zarysowanie). Powód jest prosty - nawet ch*jowo pomalowany, lepiej się sprzedaje niż pogięty. Co do liczników, akurat na przykładzie mojego rodziciela wiem, że nie leci w ch*ja, tzn. fakt faktem czasem się zdarzy, ale tylko do takiego poziomu do którego pozwala stan techniczny pojazdu.
Zapraszam na giełdę, posiedzieć kilka godzin w furze i obserwować ludzi, czasem można mieć niezłą bekę, a czasem się wk***ić na jakiegoś dziadka z rowerem, który nie ma co robić w niedzielę i łazi między tymi samochodami i zaczyna pie**olić swoje farmazony.

bishfinger

2014-05-03, 11:00
Zwykły cwaniaczek, wykorzystuje niewiedze kupujących i jednocześnie psuje rynek. Kupujący - który nie jest fachowcem sprawdza głównie ogólnie wrażenie i przebieg a on ten fakt wykorzystuje. Do cholery wszyscy nie mogą się znać na wszystkim a płacenie za sprawdzenie każdego stacji diagnostycznej może spowodować że braknie nam kasy na auto.

current

2014-05-03, 11:09
Niebywałe.
Absurd.
Kuriozum.

Że niby jak mam do wyboru auto z przebiegiem 100.000km oraz 450.000km to powinienem wybrać ten drugi??? Bo jak nie, to handlarz przekręci licznik i będę sam sobie winny???? Ja pierniczę co w tym kraju się wyrabia. Nie dziwię się, że mamy taki rząd jeśli głupota wdziera się drzwiami i oknami. Ba! im ktoś głupszy i tępy tym bardziej zajebisty.
Podsumowując:
Winny jest okradziony - nie złodziej.
Winna jest zgwałcona - nie gwałciciel.
Winny jest napadnięty - nie napastnik.
Winny poszkodowany - nie sprawca.
Czy niedługo logiczne myślenie stanie się sztuką znaną tylko garstce ludzi?? Ręce opadają.

JH...........DS

2014-05-03, 11:49
to jest idiota, raz że gówno się zna, dwa nagrywa cwe* videoblog a używa słów jakby do swojej starej się odzywał

Ko...........on

2014-05-03, 11:50
Cebulak nie może zrozumieć, że Niemiec robił kiedyś 35 000, a potem miał auto służbowe i tyle nie robił. Szkoda, że taka cebula rośnie na świecie. Zdarzają się auta z przebiegiem 150 000 w 10 letnim dieslu no i co? No i gówno, trzeba patrzeć na stan nie na licznik i wyj***ne.

rj5

2014-05-03, 11:52
Dzisiejszy program sponsoruje literka errrrr