18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego feminizm zatruwa wszystko?

Lackland • 2015-12-06, 21:39
Fizyk jądrowy (tak, zaczyna się ciekawie!), Phillip E. Mason za pomocą nagiego procesu myślowego rozprawia się z mitami feminizmu, kreacjonizmu i innego -izmu, niepopartego faktami, a jedynie słusznymi ideologiami.



Filmik dla znających język na poziomie średniego liceum. Przynajmniej póki co.

Science and Education FTW!

:kawa:

Transkrypcja dostępna na stronie autora (link w opisie filmu)

Grzesiu

2015-12-07, 01:06
Ktoś kiedyś znalazł mózg feministki... A nie, czekajcie, to był jednorożec, całkiem mi się poj***ło.

mikimorsik

2015-12-07, 05:34
Piękny angielski-brytyjski , miła odmiana od hamerykańskich dziennikarzy :D

~Velture

2015-12-07, 08:50
Feministki to banda nieszczęśliwych kobiet wmawiających innym kobietom ,że też są nieszczęśliwe.

Li...........ta

2015-12-07, 10:45
To babsko, które podaje się za gracza, pewnie bóldupi o FPSy, bo sama jest strasznym noobem i nawet w Tetrisa jej nie idzie. Wszystko wina mężczyzn.

Policeman

2015-12-07, 12:37
To o grach? Ok, powiem tyle - niech kobiety zaczną robić gry, serio, niech kobiety robią gry dla kobiet i będzie po sprawie. Mój bardzo dobry przyjaciel pracuje w jednej z firm produkujących gry [edit, wyciąłem nazwę] i kiedyś powiedział mi, że u nich to w zasadzie przy robieniu gry nie pracuje prawie żadna kobieta [bo jest kilka wyjątków potwierdzających regułę, ale to w stosunku 1:20 facetów]. Jedynie kwestie dialogowe, czasami jakieś elementy kulturowe, wystroju etc. Potem może przy promocji, tłumaczeniu, ale jeśli chodzi o pisanie kodu, to już sami faceci, scenariusz gry też o dziwo [mimo, że to humanistyczne bardziej] pisze facet, ale w [...] i tak pracuje więcej babek niż w innych ekipach na zachodzie, bo tam to zupełnie egzotycznie jest spotkać babkę, która RZECZYWIŚCIE zajmuje się robieniem tej gry od kuchni. Na tym to chyba polega, jak faceci robią gry i faceci 5x częściej w nie grają, to chyba logiczne, że będą robić gry dla siebie i pod siebie. Co to za pie**olenie o grach?

Feministki mogłyby założyć własną firmę, zatrudnić same kobiety do zespołu i zobaczyć czym im się cokolwiek uda, ale ja wiem, że nie. Zaraz pokłócą się o stanowiska, że jedna ma ładniejszy kolor obudowy PCta, a inna lepsze krzesło i w ogóle gdzie się podłącza to wszystko, jakieś kable, prądy. Przecież to byłby najlepszy w historii program reality show. Feministki są "mądre" tylko wtedy, kiedy we własnym gronie zaczynają szczekać o tym co inni mają robić, bo same nic nie umieją.

voidinfinity

2015-12-07, 12:56
Za Thunderf00t'a zawsze piwo. Feminaziolki chciały chłopa zniszczyć (m.in. wyj***ć z roboty), ale sk***iel się nie dał. Polecam jego kanał na YT jak ktoś rozumie mowę Shakespeare'a

@up

Co nie przeszkodziło A.S. zebrać prawie pół miliona baksów na pie**olenie o szowinizmie w grach. Ekspertka k***a, co uważa że jakiekolwiek atrybuty kobiecości są złe :amused: Niech zajmie się szmata Hollywood i spróbuje pozbawić aktorek szpilek, sukienek, a najlepiej od razu cycków.

Feministki jak feministki - nic nie potrafią oprócz szczekania - ale nic mnie tak nie wk***ia jak rycerzyki, którzy walczą w imieniu feminazistek. Takich sk***ionych synów wieszałbym bez sądu.

qwerq221

2015-12-07, 19:42
Ja tam lubię feministki. To zawzięte szmaciary... powiedz takiej, że nie da rady wnieść lodówki po schodach to najpiew cię trochę pogryzie, ale potem się wk***i jeszcze bardziej i wciągnie ją choćby się miała zesrać, a ty chłopie masz wolne. :-D Trochę pogryziony, ale w sumie szybciej do piwka usiądziesz. :krejzi:

Varyz

2015-12-07, 20:02
Pozwolę sobie powiedzieć, że popełniłem pracę magisterską o grach i tak bardzo streszczając: Gry nie naruszają tak naszej osobowości, zachowania jakby tego chciała ta pani z filmiku. Ba - prawie w ogóle nie ma to wpływu. Może jedynie stymulować agresję u osób, które mają do tego predyspozycje...

Jednocześnie nie przypominam sobie, aby była gorsza literatura niż ta popełniona przez feministki, a następnie ta popełniona przez kobiety. Ja pierdziele... wystarczy, że pojawiło się słowo klucz, tj "Agresja" i już toczy się pianę z ust na myśl, jak to dzieci uczą się mordować :D

Grajcie w co chcecie o ile nie zapomnicie, że gdzieś tam w oddali istnieje "prawdziwe życie". Amen.

Alkoeko

2015-12-07, 20:05
Odniosę się do samego tytułu filmiku. Dlaczego wg niektórych, a raczej licznych ludzi kreacjonizm to właśnie "izm"?
Zaczynając od tego, że wiara w religię to tak samo jak wiara w teorię ewolucji. Religia tłumaczy, że wszechświat został stworzony przez Boga, a teoria ewolucji, że stworzyła ją kropka mniejsza od protonu z energią całego wszechświata.
Nigdy nie dowiemy się czy jedni czy drudzy mieli rację. Z jednej strony szczątki przodków współczesnych małp itd, a z drugiej strony również geologiczne badania prowadzone w miejscu Sodomy i Gomory, gdzie odkryto idealnie czystą siarkę jak nigdzie na świecie. Tu i tu są pewne fakty, ale podwaliny wątpliwe są i będą więc mówić, że wiara w Boga to debilizm, a w ewolucję to fakt naukowy to paradoks. Nie zamierzam z nikim się tutaj przeciągać kto ma racje, bo koniec końców co my ludzie możemy o tym wiedzieć :) Ale... Odpie**olcie się k***a od ludzi wierzących.
Chrześcijaństwo to religia dobroci i miłości, a ewolucjonizm to religia nicości - wolno wszystko, życie jest bez celu, zabijasz i gwałcisz (bo zwierzęta tak robią) , potem umierasz i nie ponosisz konsekwencji. Z wiarą w drugą opcję świat wyglądał by nie co inaczej.

El Caudillo

2015-12-07, 20:32
Jak feminizm zatruwa życie pokazał karykaturalnie J. Grzędowicz w "Panu Lodowego Ogrodu" gdzie jednym z dwóch głównych czarnych charakterów jest wojująca feminazistka, która niestety nie kończy na szczekaniu, a niszczy całe państwo swoją ideologią jakiegoś zbzikowanego komunizmu z feminizmem. Polecam dobra lektura :)

Policeman

2015-12-07, 20:41
@up ale to chyba już każdy zna -.-

sorra18

2015-12-07, 21:18
To nie feministki tylko faceci. Kto dopuscil zeby wszyscy mieli wiecej do powiedzenia niz faceci. p*zdeczki teraz sa a nie faceci, kobiety geje dzieci kazdy ma teraz wiekrze prawa niz normalny zdrowy facet. Taki to juz poj***ny los sami sobie zgotwalismy.