18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli "Parasite"

CoJaTamKurwaWiem • 2020-02-23, 05:59
Krótkie streszczenie dla leniwych :


silwerbalk

2020-02-23, 06:10
WTF ale tak to fajna reklama :lol: dachówek

freaky

2020-02-23, 08:42
@up, Reklama powinna być trzy razy krótsza.

gercia12345487

2020-02-23, 19:10
WTF ale tak to fajna reklama :lol: dachówek

pi...........33

2020-02-23, 19:27
Uśmiałam się :D Japończycy ... oni to dopiero mają pomysły xD

gumstg

2020-02-23, 20:55
Ktos tu nie wie gdzie lezy Japonia a gdzie Korea. Pewnie sam nie obejzales jeszcze filmu a pie**olisz glupoty. Sam obejzale kilka filmow Japoniskich a moim nr 1 jest Krąg. Gdzie autor zrobil lepszy horror bez uzycia CGI niz Amerykance kontynuacje

pi...........33

2020-02-23, 21:22
Nie obejrzałam tego filmu ,, Parasite'', nie wiem o czym on jest i nie wiem w którym kraju został wyprodukowany i w sumie najmniej mnie to interesuje ale sprawdziłam już i faktycznie jest to południowokoreański film. Dobra, moje stwierdzenie było błędne i to przez to że nie obczaiłam tego filmu, ale przed tym obejrzałam ten króciutki filmik czyli tą reklamę i po obejrzeniu tego stwierdziłam że to produkcja japońska xD A dlaczego? Bo zwracałam uwagę na język jakim się posługują, a gadali po japońsku. Zwracałam też uwagę na wygląd tych aktorów i wszyscy tam wyglądają jak typowi Japończycy. Choć tych słów wypowiadają niewiele ale np. ten facet w okularach woła okaa-san co oznacza mama. Znam trochę język i akcent japoński więc stąd ten wniosek xD mój błąd że nie sprawdziłam w necie info na temat tego filmu no ale już trudno xD byłam zbyt leniwa żeby to sprawdzić :D :-)
I wiem gdzie leży Korea a gdzie Japonia xD :-)

A co do ,, The Ring'' też oglądałam i jest zajebisty ^^

wilkoala

2020-02-23, 22:09
miyu20 napisał/a:

Nie obejrzałam tego filmu ,, Parasite'', nie wiem o czym on jest i nie wiem w którym kraju został wyprodukowany i w sumie najmniej mnie to interesuje ale sprawdziłam już i faktycznie jest to południowokoreański film. Dobra, moje stwierdzenie było błędne i to przez to że nie obczaiłam tego filmu, ale przed tym obejrzałam ten króciutki filmik czyli tą reklamę i po obejrzeniu tego stwierdziłam że to produkcja japońska xD A dlaczego? Bo zwracałam uwagę na język jakim się posługują, a gadali po japońsku. Zwracałam też uwagę na wygląd tych aktorów i wszyscy tam wyglądają jak typowi Japończycy. Choć tych słów wypowiadają niewiele ale np. ten facet w okularach woła okaa-san co oznacza mama. Znam trochę język i akcent japoński więc stąd ten wniosek xD mój błąd że nie sprawdziłam w necie info na temat tego filmu no ale już trudno xD byłam zbyt leniwa żeby to sprawdzić
I wiem gdzie leży Korea a gdzie Japonia xD



Masz załamanie nerwowe?
Zgubiłaś tabletki?

edekzelian

2020-02-23, 22:45
Co ma ta reklama do filmu? No kwa, jakby dać reklamę delmy i napisać że to streszczenie filmu chłopaki nie płaczą.
Idź precz.

pi...........33

2020-02-23, 22:54
wilkoala napisał/a:

Masz załamanie nerwowe?
Zgubiłaś tabletki?



.... nie rozumiem....Dlaczego uważasz że mam załamanie nerwowe? XD skąd ten wniosek? XD

wilkoala

2020-02-24, 00:24
miyu20 napisał/a:

.... nie rozumiem....Dlaczego uważasz że mam załamanie nerwowe? XD skąd ten wniosek? XD



Nie zacytowałaś wcześniejszego posta i bez jego kontekstu jakoś mi się tak twój monolog wydał czymś w rodzaju zwierzeń rozhisteryzowanej schizofreniczki.
Jakoś przeoczyłem wcześniejszy post, mój błąd.
Też byś się nauczyła postować a nie tak na odpie**ol, bo ani cytatu, ani @ z adresatem, to nie kwejk tutaj porządni ludzie zaglądają.

Biedronczak

2020-02-25, 18:52
xxxkamil91xxx napisał/a:

I po co ja to oglądałem?



あなたが巨乳なら、私はあなたを連れて行きます

miyu20 napisał/a:

.... nie rozumiem....Dlaczego uważasz że mam załamanie nerwowe? XD skąd ten wniosek? XD



あなたが巨乳なら、私はあなたを連れて行きます

vodka81

2020-02-25, 20:13
gumstg napisał/a:

Ktos tu nie wie gdzie lezy Japonia a gdzie Korea. Pewnie sam nie obejzales jeszcze filmu a pie**olisz glupoty. Sam obejzale kilka filmow Japoniskich a moim nr 1 jest Krąg. Gdzie autor zrobil lepszy horror bez uzycia CGI niz Amerykance kontynuacje



j***ć japońców, krótkoch*jne żółte skośnookie k***y