18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla popierających zryw na Ukraińskim Majdanie

andrzej.gt • 2014-02-01, 17:52
Prawda o Ukrainie. Wystarczy pomyśleć



można oglądać od 3 min. Gość ciekawie opowiada o metodach uśmiercania Polaków przez naszych wschodnich sąsiadów

vassili

2014-02-01, 18:09
Za swoje słowa już pewno okrzyknięty faszysto/nazistą. Dobrze prawi.

sard

2014-02-01, 18:10
"patryjoto"....

Kolejny debil co dał sobie wpie**olić owe bzdety banderowskie :P Właśnie wystarczy pomyśleć - komu na rękę jest prezentowanie tych pseudofaktów odnośnie banderowców okupujących polskie autokary... Wołyń... tym pogrywa swołocz... ale k***a RUSKA. Człeku ruskim nie na rękę jest by Ukraina odeszła od Wielkiego Wschodniego Brata.

Ciągle pie**oli się o tym... ale jakoś o Hołodomorze typ ni ch*ja nie pamięta... o tym, że w sumie większość Ukrainy (teraz) to jednak Polska...

Przestańcie pie**olić... że trzymali z SS? W sumie z opowiści jednej mej i drugiej babci wiem jedno - większym sk***ysyństwem popisali się wschodni sk***iele, niż szkopy - ci rozp***uchę robili w jedną stronę...

Następny gamoń :) Co właśnie ma alzheimera politycznego i to takiego, jak stąd do polskiego miasta Lwów.

vassili

2014-02-01, 18:20
@UP Żaden naród nie powinien ingerować w życie drugiego. Jeśli Ukraińcy chcą banderowców, to ich sprawa.
"Banderowskie bzdety" - proszę rozwiń co masz na myśli.
Fakt jest taki, że Ukraina to sztuczny naród. Brak historii, bohaterów. Tylko połowa mieszkańców porozumiewa się w ich języku. I to właśnie ta połowa wybrała sobie sztucznie "bohatera", który mordował Polaków. Myślicie, że jak Ukraina obali Janukowycza, to będzie dla nas taka miła i cacy? NIE! Będzie to państwo kolonialne niemiec. Niemiaszki już zacierają ręce, że będą mogli eksportować swoje towary na tereny wschodnie, a Polska jak zwykle zostanie z gównem.

Ti...........ch

2014-02-01, 18:28
sard, a SS Galizien to niby tylko wymysł? Zresztą już zapowiedzieli jakie plany maja co do mojego rodzinnego miasta i okolicznych "odwiecznie ukrainskich" ziem. Polskich ziem k***a!

andrzej.gt

2014-02-01, 18:50
Dlaczego pseudo moderatorzy wypier@ają każdy tego typu temat z poczekalni do polityki i religii nie dając szans wejść mu na główną? co to ma wspólnego z religią albo polityką gość mówi o swoich odczuciach, nie robi do k***y nędzy kampanii na prezydenta. skoro ludzie komentują i dają piwa to co wam przeszkadza żeby szersza widownia mogła go posłuchać?