18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2019-07-31, 14:43
hfbnmiuytp napisał/a:

Naćpałeś się, czy jesteś po prostu pijany?


Jak zmądrzejesz to zrozumiesz :kawa:

jan.rzut

2019-07-31, 14:59
FralTral napisał/a:

Co znaczy " probowalam ci skopac dupe bo jestm 'Coutry girls' "? Wtf ? Bo jestem Panstwowa dziwczyna ? xd



country side to wieś.

"próbowałam Cię kopnąć, bo jestem dziewczyną ze wsi"

nie ma za co.

EksplozjaSmaku

2019-07-31, 15:05
FralTral napisał/a:

Co znaczy " probowalam ci skopac dupe bo jestm 'Coutry girls' "? Wtf ? Bo jestem Panstwowa dziwczyna ? xd



Powiedz, ze to troll.

Loaloa

2019-07-31, 16:32
Właśnie takie "country girls" (i boys, żeby nie było) są jednym z powodów, dla których amerykański policjant zamiast "dzień dobry" wyciąga klamkę i celuje ci w głowę.

mesjans

2019-07-31, 17:00
Liczyłem na przyj***nie pałą ale taser też może być.

Po...........ia

2019-07-31, 20:01
Jakby to nie była stara baba to już by nie żyła.

DudenTyler

2019-07-31, 20:24
Od czego zależy kiedy do kogoś strzelają a kiedy nie?bo gdyby to był czarny 25 latek to pewnie inaczej by się to skończyło xd

WIEWIORa

2019-07-31, 21:21
Wiewór napisał/a:

O k***a już to widzę jakby sraki w Polsce dostali.
"Policjant psychol napadł na niewinną emerytkę pod kościołem".
"GDZIE JEST RPO. Brutalność polskiej policji".
"Najpierw Igor teraz babcia. Kiedy skończy się ta fala przemocy?!".
W TVN reportaż: "rośnie liczba napaści policjantów na niewinnych obywateli. To wina PIS".
W TVPis: "Wydział postępowań wewnętrznych ustalił, że policjant był za PO i był z LGBT. Komendant też był z PO więc został zwolniony. Jego funkcję obejmie ochroniarz z Tesco. Nie ma wykształcenia i doświadczenia ale za to dużo woli do walki z UKŁADEM".



BRACIE! To ty?!?

:-D

magicrodek123

2019-08-01, 00:20
Boże jak mi się podoba to, że nagrywają takie akcje, z pierwszej ręki, dobrze starej k***ie, sto lat za murzynami jesteśmy.

Jak byłem za granicą to wszyscy mówili, że policjant to twój przyjaciel. No a jak jest u nas to każdy wie.

Nikczemny_Płód

2019-08-01, 10:53
Wiewór napisał/a:

O k***a już to widzę jakby sraki w Polsce dostali.
"Policjant psychol napadł na niewinną emerytkę pod kościołem".
"GDZIE JEST RPO. Brutalność polskiej policji".
"Najpierw Igor teraz babcia. Kiedy skończy się ta fala przemocy?!".
W TVN reportaż: "rośnie liczba napaści policjantów na niewinnych obywateli. To wina PIS".
W TVPis: "Wydział postępowań wewnętrznych ustalił, że policjant był za PO i był z LGBT. Komendant też był z PO więc został zwolniony. Jego funkcję obejmie ochroniarz z Tesco. Nie ma wykształcenia i doświadczenia ale za to dużo woli do walki z UKŁADEM".



Mieliśmy podobną akcję. Z patusem Stachowiakiem.
Przy zatrzymaniu do bitki stawał, na komisariacie agresywny, kopał, pluł krzycza, dostał teaserem. Niestety, że był pod wpływem różnych substancji doszło do niewydolności krążeniowo oddechowej, z policjantów zrobiono największych przestępców.

:roll:

Wiewór

2019-08-01, 12:16
Nikczemny_Płód napisał/a:

Mieliśmy podobną akcję. Z patusem Stachowiakiem.
Przy zatrzymaniu do bitki stawał, na komisariacie agresywny, kopał, pluł krzycza, dostał teaserem. Niestety, że był pod wpływem różnych substancji doszło do niewydolności krążeniowo oddechowej, z policjantów zrobiono największych przestępców.



Właśnie o nim pisałem. Do tej pory mam z tego bekę. Obszczymur dostał wpie**ol bo się stawiał. Kozaczył na dołku to go spacyfikowali tazerem i wielka afera bo biednego ćpunka zbili. Za niewinność k***a go zatrzymali i mu naj***li. Tak za żywota.

Navigatorek_PL

2019-08-01, 13:48
Wiewór napisał/a:

O k***a już to widzę jakby sraki w Polsce dostali.
"Policjant psychol napadł na niewinną emerytkę pod kościołem".
"GDZIE JEST RPO. Brutalność polskiej policji".
"Najpierw Igor teraz babcia. Kiedy skończy się ta fala przemocy?!".
W TVN reportaż: "rośnie liczba napaści policjantów na niewinnych obywateli. To wina PIS".
W TVPis: "Wydział postępowań wewnętrznych ustalił, że policjant był za PO i był z LGBT. Komendant też był z PO więc został zwolniony. Jego funkcję obejmie ochroniarz z Tesco. Nie ma wykształcenia i doświadczenia ale za to dużo woli do walki z UKŁADEM".



Człowieku, za to się cała KRATA piwa należy, pozdrawiam :)

PanAndrzej666

2019-08-02, 17:01
pięknie ! idealnie ! książkowo ! tu jest + dla hamburgerów za takei podejście