18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dla odmiany policyjny pokaz w Egipcie

McQurwa • 2020-10-21, 09:57
świeżo upieczeni kadeci szkoły policyjnej w Kairo


leonfun

2020-10-21, 12:31
lewanmich1 napisał/a:

Aktualnie w całym regionie występują dramatyczne braki w zaopatrzeniu w synthol.



W Egipcie można kupić bez recepty każdy rodzaj sterydów.
Znajomy kupował hurtem :P

baronturbina

2020-10-21, 12:36
Napięci jak struna. Ciekawe czemu potem jak zaczną robotę śpią w wartościach oparci o stare AKM :-D

niemamskarpet.

2020-10-21, 13:55
j***ne islamskie zacofane pojeby, to ma być policja ????? bo mi to wygląda na dobrze zorganizowaną bandę kiboli

KebabRemover

2020-10-21, 15:10
przecież u arabów jest powszechnie pedalstwo, o ironio tam gdzie jest to karane śmiercią tam jest tego najwięcej, taki zakazany owoc? ogólnie to ich prorok mahometh był pedofilem a od pedofilii do pedalstwa niedaleka droga (lub odwrotnie) i tam nie pamiętam czy w iranie, egipcie czy turcji policjanci jako tortur na przesłuchaniach używają gwałtów na aresztowanych, normalnie jak u nas rażą paralizatorem czy wkładają głowę w szuflade to tam wyciągają sterczącego ch*ja i walą w dupe, moja teoria jest taka że najciemniej pod latarnią i tam gdzie za pedalstwo grozi kara śmierci to najlepiej iść do służby która te pedalstwo łapie a wtedy można gwałcić prawilnych chłopaczków złapanych na handlu trawką i sobie na nich używać na legalu, powyższy filmik potwierdza moją teorię

35i

2020-10-21, 15:15

Pewnie już pakuje walizki, żeby dać się zaaresztować. No homo.

PS6

2020-10-21, 15:42
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Gdzieś Ty wywnioskował, że mam takie doświadczenia???



Po tym:

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To jest film instruktażowy, jak zorganizować paradę gejowską w kraju muzułmańskim...



Skoro twierdzisz to musialeś tego doświadczyć :mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-21, 15:47
PS6 napisał/a:

Po tym:
Skoro twierdzisz to musialeś tego doświadczyć



A może ja potrafię wyciągać wnioski?
Jeden musi coś przeżyć by coś stwierdzić, inny potrafi wnioskować bez tego. Więc wątpliwości masz błędne. A może z Tobą coś nie rychtyk?

PS6

2020-10-21, 15:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A może ja potrafię wyciągać wnioski?
Jeden musi coś przeżyć by coś stwierdzić, inny potrafi wnioskować bez tego. Więc wątpliwości masz błędne. A może z Tobą coś nie rychtyk?



Wnioski powiadasz? Hmmmm...... Ciekawe skąd wzięły Ci się te wnioski bo mi jakoś sieo e nie nasunęły

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-21, 16:17
PS6 napisał/a:

Wnioski powiadasz? Hmmmm...... Ciekawe skąd wzięły Ci się te wnioski bo mi jakoś sieo e nie nasunęły



Chciałem być grzeczny...
Jeżeli jeżdżący na jakiś k***a platformach faceci "topless" nie nasuwają takiego wniosku, to jesteś debilem. I nie ma to nic wspólnego z orientacją.
Nie tylko mnie z gejostwem to się skojarzyło. Widocznie jesteś ograniczony umysłowo. EOT.

PS6

2020-10-21, 16:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Chciałem być grzeczny...
Jeżeli jeżdżący na jakiś k***a platformach faceci "topless" nie nasuwają takiego wniosku, to jesteś debilem.



Masz rację w tym wypadku jestem (wolę być) debilem :mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie tylko mnie z gejostwem to się skojarzyło. Widocznie jesteś ograniczony umysłowo.



Widocznie macie więcej wspólnego niż myślałem....

P. S. Wolę być "ograniczony umysłowo" w twoim przekonaniu niż wyciągać te same wnioski.... :lol:

luxpiotr

2020-10-21, 17:10
Pokaz kukiełek

torturant

2020-10-21, 18:53
!8:52 liczba pedałów podziwiających 18.

ProVVe

2020-10-21, 20:18
J a zapie**alam na siłkę, salę, a tu wystarczy baby napie**alac po godzinach po mordzie każdego dnia no zobacz

alucard321

2020-10-21, 21:12
lewanmich1 napisał/a:

Aktualnie w całym regionie występują dramatyczne braki w zaopatrzeniu w synthol.



Raczej w lubrykant

AntyMuslim

2020-10-21, 21:33
patrzcie jak k***y się prężą hahaha