18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla mnie czysta, dla mnie też czysta!

~Velture • 2022-07-17, 13:09
Panowie się śpieszyli aby zamówić 2x trzysta ml. :roll:


Juzwa

2022-07-17, 22:04
KapejloneK napisał/a:

aż tak głupi to chyba nie są

Daj spokój, ich głupota nie ma ograniczeń.


tigerqaz

2022-07-17, 22:34
I bardzo k***a dobrze.
Sk***esyny sobie między rodzinami jadącymi w autach, robią wyścigi i ch*j im w dupę !!!
Mimo że sam jeżdżę autem i motocyklem, to wcale mi takich popie**oleńców nie żal.
Szkoda że wszyscy na raz się tam nie rozj***li.

Szary_Jeleń

2022-07-18, 00:41
tigerqaz napisał/a:

I bardzo k***a dobrze.
Sk***esyny sobie między rodzinami jadącymi w autach, robią wyścigi i ch*j im w dupę !!!
Mimo że sam jeżdżę autem i motocyklem, to wcale mi takich popie**oleńców nie żal.
Szkoda że wszyscy na raz się tam nie rozj***li.



Bardzo ładnie, popieram.

re...........66

2022-07-18, 00:48
chlopaki fajnie zapie**alali ale musiala sie trafic jedna p*zda co sie rozjebie i jeszcze kolege za soba pociagna.. dlatego to glupota jezdzic z debilami bo mozna jechac tak jak oni nawet te 300 kmh ale samemu i z umiarem i obserwujac otoczenie ale jak jest takich kilku to nie przewidzis co zrobi inny zjeb i tak to sie konczy

tigerqaz napisał/a:

I bardzo k***a dobrze.
Sk***esyny sobie między rodzinami jadącymi w autach, robią wyścigi i ch*j im w dupę !!!
Mimo że sam jeżdżę autem i motocyklem, to wcale mi takich popie**oleńców nie żal.
Szkoda że wszyscy na raz się tam nie rozj***li.



szkoda bylo dac 200 zł za godzinke na torze to teraz nie ma nozki xD
a nie bo na torze musisz skrecac i hamowac a tu tylko gaz do dechy i kozak wielki bo 300 pojedzie to sie nauczyl sk***ysynek hehe

nawet mi go nie zal

Kidl3r

2022-07-18, 15:01
Dosłownie stracili głowy dla tej pasji

yunkie

2022-07-18, 15:24
Czy uczestnicy tej stłuczki drogowej przeżyli?

kapelan_szturmowy

2022-07-18, 18:32
Halman napisał/a:

300 km/h - pie**oleni, odmóżdżeni idioci



dokładnie! Strasznie niebezpiecznie mi się ich wyprzedza gdy tyle jadą....

esa

2022-07-18, 22:10
o ch*j wam chodzi ,w większości przypadków motocykliści robią tylko sobie krzywdę. Na co dzień jeżdżę na tirach a wczasie wolnym na moto. Jeśli miałbym zginąć to to wybieram moto.

ProVVe

2022-07-19, 18:36
WieprzowinkadlaMuslimka napisał/a:

Są ludzie którzy dla chwili wolności poświęcą życie.
Są i płaszczaki pochodzące od ameb, dla których szczytem szaleństwa jest jogurt z cukrem lub 2 pączki, o przekraczaniue 25 km na trójkołowym rowerku nie wspominając.
Jak z czasem kupią swojego passerati "w dzielku tłedlełi ze spalaniem 2,6 przy 45 km/h" to w życiu nie wdępną na 60 km/h bo stara by im dała po głowie za spalanie większe niż w katalogu.
I tak żyją śliniąc się i masturbując o tych 120km/h czy więcej nie wspominając, ale obowiązkowo hejtują każdego kto ma jaja większe niż przeciętny użyszkodnik Sadola - cioty jedne



Ale jestes j***na ciota i jamochłonem :roll: . Napie**alanie się też daje adrenalinę, ale nie znaczy to, że masz zaczepiać Bogu ducha winnych ludzi. Idziesz na salę, treningi, jedziesz na ustawki rozumiesz? Jeśli nie to jestes ta ciota i jamochlonem. Chwile wolności k***a mac . Żyłka powinna być obowiązkowo montowana do takich pustaków

tigerqaz

2022-07-19, 20:51
esa napisał/a:

o ch*j wam chodzi ,w większości przypadków motocykliści robią tylko sobie krzywdę. Na co dzień jeżdżę na tirach a wczasie wolnym na moto. Jeśli miałbym zginąć to to wybieram moto.



Idąc Twoim tokiem myślenia...
W mniejszości przypadków, tacy motocykliści krzywdzą także innych.
Np. swoich towarzyszy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu.

Bul_od_bytu

2022-07-20, 02:13
Rozpadł się jak związek radziecki :D

Areczek71

2022-07-20, 10:06
szejset66 napisał/a:

Nie wiem jak obecne motocykle bo jeździłem lata temu hayabusą ale szła wg. GPS 315 a znałem kogoś kto miał przerobioną i mnie szybko wyprzedzał. Żeby nie było jeździliśmy tak po lotniskach nie po mieście.
Wpisz sobie na YT hayabusa turbo. To popularna przeróbka.